Перейти до змісту

V Anus


Medvedko

Рекомендовані повідомлення

vanus

Без Адама и Евы НЕ БУЛО Б Украіни! - хотя и с этим не все согласны.

А за приглашение спасыби, воспользуемся.

Будете у нас, на Колыме, - милости просим! Водка & красная икра ложками :)

ps. про Колыму эт конечно, условно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 133
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Так вот, готов спорить, что лет через 15-20, а то и раньше, любой школяр вам скажет,

что без УПА не было бы победы.

Так і є без УПА НЕ БУЛО Б Украіни, не було б її без Скоропадського, без Івасюка, без Шевченка, без Мазепи, без Данила Галицького, Без Володимира Великого, Без Княгині Ольги - наш День Перемоги 24 серпня 1991р.

Україна була б і БЕЗ Долгорукого, БЕЗ Івана Грозного, БЕЗ Петра 1, БЕЗ Катерини, БЕЗ Леніна, БЕЗ Сталіна, БЕЗ Гітлера, БЕЗ Рози Люксембург, БЕЗ Муравйова, БЕЗ Кучми без цих ЛЮДИСЬОК Україна і так би була. ЦЕ 100% факт такшо хлопці не валяйте дурака, змиріться і приїжайте до нас В ГОСТІ горілочки попити салка пожувати.

А Димон долгорукий - сын киевского князя. И овнова московского боярства - из князей киевских да черниговских.

Это как счас бы англичане стали спорить, кого в них больше, толи римлян, толи саксов, толи норманнов. Глупо.

Обычный этногенез.

И Данила, Володько и княгиня Вольга - такие же ваши, как и наши.

И кстате, они ооочень бы удивились, если бы кто то из их современников назвал бы их не-русскими. А вернее бы буйну головушку тому помешанному бы снесли за такое.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сюди валитиму флуд і відходи від тем, а потім каратиму тих хто засирає Політику

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А почему собственно "смитнык"? Я лишь ответил приглашением на приглашение

Или не понравилось, что Колыма? Так живу я здесь, недалече

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Негрів, китайців, та інших займаючих робочі місця наших українців, нафік з України, погрузити на грузове судноі і в нейтральні води, рибу ловити.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только в нанотехнологии не кидайтесь :wacko:

Только в нанотехнологии не кидайтесь :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та я б москалів пачками душив-вибачте за радикалізм але за століття історії росіЯ крім здатності паразитувати на інших країнах нічого не показала!!І не треба казати мов часи змінились!!Часи міняються а біда яка ремонтує іншу біду залишаються ті самі!!Так само росіЯ- Скільки Вовку(Путіна) не корми він все в ліс дивиться!!Так що козаки москалів ганяли і ми повині з ними посуворіше!!Правильно казали що москалики колись українцями були-але з чогось подуріли і почали називати пиво-півам ,горілку-водкой ,Януковича-президентом!!Так що росіЯ як гнобила інші народи так і не відійде від свого улюбленого заняття!Це все спіть сухенькі хай сняться вам голі москалятв пху....поросята

Zerotul засрав Полiтику

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну а как же ж блин еще решать проблему с неплатежами по кредитам за жилье и тем, что

китайчеги скупают омериганские инвест фонды ? хуле индейцы, пойдут как террористы чуть что.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теперь по поводу 1/10 ВВП.

Допустим у меня есть две руки: правая и левая.

я из правой в левую перекладываю например 100 баксов.

совокупный ввп у меня увеличился на 100 баксов.

Теперь вместо нудного перекладывания я пишу два долговых обязательства

правой руки перед левой и левой перед правой на 100 миллиардов баксов.

А потом взаимозачетом их погашаю. Мой совокупный ВВП увеличился на 200 миллиардов баксов.

А вы думаете у Билла Гейтса его миллиарды наликом под подушкой лежат ? :)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

неправильно. любой человек имеет право на свое мнение. даже отличное от мнения правительства.

тем более, если оно такое как у нас.

иначе получается новый геноцид. подавление несогласных. а как же демократия?

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Деяке шановне панство, дуже яскраво каже проте, що Україна входила до складу СССР і теж брала участь у геноциді, але забувають про те, що Україна визнала геноцид, а "правонаступниця СССР" Російська Федерація, цього не визнає... ось це мабуть і обурює наш народ.

украина признала геноцид себя-собой ?

это уже не геноцид, а мазохизм какой то..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Деяке шановне панство, дуже яскраво каже проте, що Україна входила до складу СССР і теж брала участь у геноциді, але забувають про те, що Україна визнала геноцид, а "правонаступниця СССР" Російська Федерація, цього не визнає... ось це мабуть і обурює наш народ.

украина признала геноцид себя-собой ?

это уже не геноцид, а мазохизм какой то..

Да, жити як в Австрії, ми точно не будемо. Скоріше як стадо, яке "човпуть" всі кому не ліньки! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю когда фашисты намерено уничтожали всех евреев только потому что те имеют национальность еврей то это геноцид.

И если обнаружится что русские намерено уничтожали всех украинцев только потому что те имеют национальность украинец то это геноцид.

То есть геноцид это когда цель уничтожить определенную группу людей (по национальности или там по вероисповеданию).

Все остальное можно назвать как угодно - убийство, голодовка, еще как либо - однако не геноцидом.

И вот что-то я сомневаюсь что русские намерено уничтожали украинцев потому что те украинцы. То что эта идея кому то

выгодна в настоящее время - не сомневаюсь. Разделяй и властвуй это лозунг на все времена. Однако ее надо

вдолбить в головы, иначе нормальный человек в этот бред просто не поверит.

Я верю что на украине был голод. Я верю что сотни и тысячи людей умирали. Я верю что точно такой же голод был не только на украине.

что точно также умирали и русские и казахи. Вполе верю что при этом отдельно взятые закрома были полны, при этом не

раздавались не продавались голодному населению. Однако что причиной этому всему было желание целенаправленно

истребить конкретно украинцев не поверю никогда. Поверю что хотели продавать товар подороже за границу. Поверю что

забирали зерно чтобы люди вступали в колхозы и прочую коллективизацию. Однако никто меня не убедит поверить что

славяне дожили до такого маразма чтобы уничтожать себя же. И ни угрозы РО или там уголовной ответственности никак

меня, нормального человека, не заставят верить в фактическое самоубийство славянского народа. Обломайтесь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я верю что на украине был голод. Я верю что сотни и тысячи людей умирали. Я верю что точно такой же голод был не только на украине.

А може просто, декілька сотень таких собі "черв'ячків"??? :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ромаха ты че засланный казачок ? Все посты от тебя про Раша. Прям какой то агитатор.

Я про другие национальности голодующие в 30 годы говорил не на территории Украины.

А на своих собственных территориях. Например Казахстан или Северный Кавказ.

Везде где советская власть проводила политику коллективизации везде есть сотни

"раскулаченных" и голодающих и умирающих и не только от голода. но и от пыток.

И цель тому была - заготовка хлеба любой ценой. А вовсе не геноцид украинского народа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і ще на рахунок перепису: радянський підхід до статистики питання дуже суперечливе, тому на такі документи я б не покладався. Читав колись гарну книжечку "Московство" Павла Штепи - доречі гарна книжка і автор вже на тому світі, тобто про політичні дивіденди не думає. почитай На рахунок Раша.

Я просто не хочу називати її так як вона себе називає. Було колись маленьке злобне Московське князівство з ксенофобними царьками на місці якого стоїть кремль з ксенофобними президентами нічого не змінюється.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Публічне заперечення Голодомору 1932–1933 років в Україні визнається наругою над пам’яттю мільйонів жертв Голодомору, приниженням гідності Українського народу і є протиправним.

наш форум публічний? законів дотримуємося? отже, все чесно, хто проти визнання Голодомору - в РО! :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навчись оцінювати і порівнювати маштаби!

Коли в тебе вдома ванну затопило - для тебе то потоп, але в Біблії його не згадають...

В той же час голодало поволжя - так, а скільки загиблих?! Не підміняй понять - я колись пробував уявити 10 000 000 людей то насправді тяжко. Ця тема впринципі не повинна бути дискусійною бо це не спортлото - подивись на архівні фотографії. Там ще живі діточки дивляться на дядьку фотографа. Це трагедія навіть якщо ти по москальськи говориш це нічого не міняє. Хіба може для москаля смерть українця то не трагедія?... Але це інше питання

Ти забув про Західну Україну братику

Західна Україна в склад УРСР нащастя не входила

1000000% - respect!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kostya - вся справа в тім, що у ті роки, Україна дала НЕЙМОВІРНИЙ врожай зерна..

І голодувати - не було з чого . Зерна був НАДЛИШОК.

romaxa11 все вірно сказав. Досі не зрозуміло кого хотіли знищити.. Рік був надто врожайний..

Просто ліниві москалі зазадрячи працьовитості українців вирішили таким чином відігратися???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То есть ты, Женя, думаешь что это целенаправленно забрали всю еду, чтобы вымерли от голода как можно больше украинцев ?

То есть цель была - именно уничтожение украинского народа ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой, ви гляньте-но хто заговорив! Юний борець за Україну, щирий патріот! Може зара мені росскажеш, про пакт Молотова-Ріббентропа, про 39 рік?? Повчи-но мене історії.

Ти глянь-но на свою цифру - 70 000 000 етнічних українців!! А яке ж тоді повне населення? мільйонів 100?? В Україні проживала 1/20 населення світу? Ну що ж, хай буде по-твоєму.

Скажи тільки одне - яка паскуда вбила тобі в голову оцю маячню про "клятих москалів" "мучеників українців" і т. д.??? Прибив би на місці оте падло, яке забиває голови малолітніх українців нацистсько-русофобсько-шизоїдною фігнею!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли розвалилось СРСР українців було 52 млн. так? - так. (можеш відкинути 10млн безнаціональних) Скільки в тебе в сім'ї братиків - сестричок? - одна-дві - так? -так.

У кожного українського дідуся цих часів хто дожив спитайся яка була кількість найближчих членів родини - біля 10. от тобі і 70млн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли розвалилось СРСР українців було 52 млн. так? - так. (можеш відкинути 10млн безнаціональних) Скільки в тебе в сім'ї братиків - сестричок? - одна-дві - так? -так.

У кожного українського дідуся цих часів хто дожив спитайся яка була кількість найближчих членів родини - біля 10. от тобі і 70млн.

так теперь в школах учат?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...