Перейти до змісту

Україну взяли в СОТ


vanus

Рекомендовані повідомлення

Україну прийняли до СОТ

http://www2.pravda.com.ua/news/2008/2/5/71028.htm

Чекаєм правових наслідків, можливостей :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 60
  • Створено
  • Остання відповідь
повноправним членом СОТ Україна стане через 30 днів після ратифікації документа у Верховній Раді

это которая не работает? :wacko:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ющенко пообіцяв шо не буде перешкоджати вступу інших. Через 30 днів, якраз час підняти питання про вивід флоту, віддачу маяків, транзит на газа і тд...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

отож-то, це дозволить запрацювати договорам що уклались між Україною і іншими країнами та Росією зокрема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ющенко пообіцяв шо не буде перешкоджати вступу інших. Через 30 днів, якраз час підняти питання про вивід флоту, віддачу маяків, транзит на газа і тд...

Ну как раз за "вивiд" будет "ввiд" и флота и мояков. Тока что флаг другой. Никто ж не против. У юсовцев появится еще одна (одна?) база (пардон, - страна) по всему миру. 125-ая? 155-ая?

А какая разница. баллистические ракеты достанут везде.

Вот странно. Вроде как Украина, Украина! чего то там добилась в плане международной торговли, а вот сё равно оглядка идет! Или эт комплекс какой то?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А отечественные производители, гляди того, загнутся.

Это мало кого волнует, похоже. Тут главное - вывид. Только вот ВТО и "вывид" никак не связаны,

а если начнутся торгово-таможенные войны вдобавок к газовым - лучше от этого никому не станет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Или эт комплекс какой то?

Скоріш всього комплекс тільки зі сторони інших братських республік. Комплекс послідовності що значить приблизно таке - Спочатку повинна зробити Росія а потім інші. Противний порядок визиває нагора таки заклики як Американці завоювали Україну, Україна погано любить Росію, і т.д.

Я ж наприклад як керівник підприємства що займається будівництвом від СОТ чекаю спрощення купівлі будівельного обладнання і оздоблювальних матеріалі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Невже тобі не ясно, що твої російські видання нікому не цікаві, там те саме що і в інших російськіх газетах і ТВ ?

Краще приводь приклади закордонних видань :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Невже тобі не ясно, що твої російські видання нікому не цікаві, там те саме що і в інших російськіх газетах і ТВ ?

Краще приводь приклади закордонних видань :lol:

це оффтоп

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це оффтоп

Оффтоп это твои 2 поста в этой теме :blink:

Россия теперь буде рвать волосы на заднице, что не успела вперед Украины в ВТО. Причем даже наши горячо любимые регионалы не будут сильно против ратификации договора, т.к. Ахметов не последний экспортер тяжелой металлургии на Украине <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Мені байдуже що буде з виробниками низькосортої продукції яку вони штовхають на нашому ринк уза великі гроші.

Я знаю що виробникам з відповідним рівнем виробництва, які виготовляють якісну продукцію яку я з задоволеням купую вступ до ВТО тільки на руку. Такі виробники уже роками торгують з "ЄС"

Деколи від деяких наших виробників звучать інетесні речі. Я був на одному з виробництв, місяць ковбасу не їв. <_<

"Коли ми вступимо у ВТО, ми незможмо продавати те гавно за такі ціни які зараз продаємо Українцям. Нас же зїдять ті хто робить якісне і за меньшу платню. Кошмар! Кабмін, люди, спасіть, хто ж вам буде продавати дороге лайно?!!"

Доречі для тих кому надоїло пахать за копійки на наших тіпа виробників, будуть мати шанси працювати на більш успішні контори.

Ось таке моє бачення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повністтю згоден, приклад, зовсім недавно беруть интервью в продавця на базарі, чого мясо в два рази миттево подорощало, не було ж ніяких причин. Ця тварина сміється і каже - "Ну так жеж пенсії підняли, з вкладів по 1000 дають, гроші є, куплять...( чого їй там ніхто не дав по морді?) Тепер ця гнида злізе з шиї, і піде займатись своєю прямою справою, чисткою клозетів (Булгаков)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

foxx77, а ты вообще знаешь, сколько труда стоит вырастить кабанчика/бычка на это мясо? чего вообще стоит этот труд и что народ за него получает? и чего это на твоей шее кто-то сидит? на моей не сидит - ибо я не позволяю.

да и знаешь ли ты по чем в Европе мясо? как думаешь, чего челноки его возят?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

foxx77, а ты вообще знаешь, сколько труда стоит вырастить кабанчика/бычка на это мясо? чего вообще стоит этот труд и что народ за него получает? и чего это на твоей шее кто-то сидит? на моей не сидит - ибо я не позволяю.

Ти розуміеш про шо мова? Раніше, до виплати цього мізера пенсіонерам, які і до цього не могли собі ліків купити, і кусочок мяса бачать один раз в місяць, то ці гроші переходять красномордій баризі, яка, ти не повіриш, тоже не знає як кабанчика виростити, а знає як не пустити на роздрібний ринок виробника. Памятаеш як Юлька щімила їх в прошлий раз, аж піщали, не хотіли з шиї злазити (не з твоєї звичайно, ти не позволяєщ)

ПС. я знаю по чому в польші мясо, пів року звідти ковбасу возив сюди. Дотується державою, за кожен кілограм вирощеної свині держава додає 1 евро. Тому і дешеве

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А отечественные производители, гляди того, загнутся.
це ті виробники, які звикли до випуску продукції "радянської" якості загнуться. А ті хто зміг перекваліфікуватись і наладити виробництво дійсно якісних товарів (не гірше європейських) -- той зараз "на коні", бо собівартість українських товарів в порівнянні з європейськими набагато нижча.

Наприклад перспективи експорту в Європу товарів які виготовляє наша фірма я розцінюю як самі обнадійливі. А хто не може робити так як треба -- хай загинаються, на їх місце прийдуть інші, хто зможе і захоче робити якісні товари.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а кто обещал выплаты по 1000 без инфляции? кто пенсии поднял?

но, это я в другой теме поднял.

ЗЫ: уровень инфляции за январь - около 3%. это при обещаных 14-15 за год (если мне память не изменяет)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Невже тобі не ясно, що твої російські видання нікому не цікаві, там те саме що і в інших російськіх газетах і ТВ ?

Краще приводь приклади закордонних видань

ню-ню, думаешь буржуи самые "не продажные"?

Оффтоп это твои 2 поста в этой теме

Россия теперь буде рвать волосы на заднице, что не успела вперед Украины в ВТО. Причем даже наши горячо любимые регионалы не будут сильно против ратификации договора, т.к. Ахметов не последний экспортер тяжелой металлургии на Украине

уж поверь, но не будет. В России хватает уйма своего качественного товара, приемлимых цен, даже на те самые машины и компьютерную технику, Япония, Китай, Тайвань, как говорится все под боком.

А для Украины вступление в СОТ явный прогресс ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наоборот, в России они не продажные, кто продастся того зароют в тишине. Они изначальнооднобоко одинаковы, Ганапольский в некоторых местах бывает обьктивен.

У нас есть продажные и не продажные. Не продажные обьективны в силу своей професиональности. А продажные высказывают позицию покупателя. Нада уметь отличать и выделять главное от второстипенного.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це оффтоп

Оффтоп это твои 2 поста в этой теме :)

Россия теперь буде рвать волосы на заднице, что не успела вперед Украины в ВТО. Причем даже наши горячо любимые регионалы не будут сильно против ратификации договора, т.к. Ахметов не последний экспортер тяжелой металлургии на Украине :ok2:

Для начала выясни, что такое ВТО, тогда станет понятней, кто будет волосы рвать на заднице :ok2:

Россия, по примеру Китая, торгуется, обговаривая для себя особые условия, а Украина слила все свои позиции, абы быстрее вступить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...