Перейти до змісту

Довідка з військоммату для поїздки за кордон?


GoldenWhite

Рекомендовані повідомлення

Я хлопець, мені 25 років, комісований у 2010 році. Більше у військоммат з тих пір не з'являвся.

Планую туристичну поїздку у США.

Чи потрібна довідка з військоммату для виїзду за кордон?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я хлопець, мені 25 років, комісований у 2010 році. Більше у військоммат з тих пір не з'являвся.

Планую туристичну поїздку у США.

Чи потрібна довідка з військоммату для виїзду за кордон?

Для виїзду ні, а для виготовлення закордонного паспорта так ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я хлопець, мені 25 років, комісований у 2010 році. Більше у військоммат з тих пір не з'являвся.

Планую туристичну поїздку у США.

Чи потрібна довідка з військоммату для виїзду за кордон?

Для виїзду ні, а для виготовлення закордонного паспорта так ...

Ні, для виготовлення теж не потрібно. Ось витяг з сайту ДМСУ:


  • заява, в якій зазначаються відомості про заявника: прізвище, ім’я, по батькові, паспортні дані (серія, номер паспорта, ким і коли виданий, місце проживання), телефон. Заява оформлюється під час подачі документів працівником підрозділу ДМС України;

  • платіжний документ (квитанція) з відміткою банку, відділення поштового зв’язку або коду проведеної операції про оплату вартості цієї адміністративної послуги та бланка паспорта;

  • платіжний документ (квитанція) з відміткою банку, відділення поштового зв’язку або коду проведеної операції про сплату державного мита або документ, що підтверджує повне чи часткове звільнення від його сплати;

  • паспорт громадянина України, а для особи, яка не досягла 16 років, - свідоцтво про народження (після прийняття документів повертаються одержувачеві послуги);

  • Для оформлення другого паспорта/проїзного документа чи одночасного оформлення двох паспортів/проїзних документів громадянин додатково подає заяву, в якій обґрунтовує необхідність здійснення регулярних поїздок за кордон (наприклад: здійснення пасажирських чи вантажних перевезень, участь у спортивних змаганнях чи концертно-театральних гастролях, підприємницька, туристична чи журналістська діяльність тощо). При одночасному оформленні двох паспортів/проїзних документів подаються дві заяви-анкети з одним примірником необхідних документів кожна.

  • у разі оформлення паспорта особі, що не досягла дванадцятирічного віку, або особі, яка не може пересуватись самостійно у зв’язку із тривалим розладом здоров’я, що підтверджується відповідною довідкою лікувального закладу, може бути подано дві кольорові фотокартки розміром 3,5 х 4,5 сантиметра та одну фотокартку розміром 10 х 15 сантиметрів для внесення відцифрованого зображення особи шляхом сканування.

Ні для візи, ні для виїзду за кордон довідка не потрібна!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нахєр писати те, чого не знаєш?

Ні для паспорта, ні для виїзду, ні для візи такого документа не потрібно! Хіба що консульство попросить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

консульству вона ні в що не вперлась, єдині хто можуть попросити то працівники військомату що сидять там де видають закордонні паспорти

а від недавна кажуть що і на кордоні були помічені

товариш мого сусіда при поверненні з-за кордону був вражений запрошенням у військомат...

реально почув цю штуку лише один раз і якби сусіду про таке придумувати безпонтово :) він вирішив не повертатися поки що... боїться що зцапають

...сам вчора їздив то ніхто не приставав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

консульству вона ні в що не вперлась, єдині хто можуть попросити то працівники військомату що сидять там де видають закордонні паспорти

а від недавна кажуть що і на кордоні були помічені

товариш мого сусіда при поверненні з-за кордону був вражений запрошенням у військомат...

реально почув цю штуку лише один раз і якби сусіду про таке придумувати безпонтово :) він вирішив не повертатися поки що... боїться що зцапають

...сам вчора їздив то ніхто не приставав

В принципі, працівників військомату можна посилати, оскільки повістку мають вручити або по місцю прописки, або на робочому місці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знаю я одного адвоката який законно відбив комісованого клієнта від військомату. тепер той адвокат сам має повістку і доказує "що не верблюд"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Друг з дочкою ходив у Луцький ЦНАП для оформлення паспорту дитині.

До нього підійшов молодик, представився помічником воєнкома і попросив пред'явити документи, типу Ви ж паспорт оформалєте. Друг відповів, що він собі нічого не оформляє і нічого йому не зобов'язаний пред'являти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так ніби оповіщення мало до 8 липня тривати, хіба ні?

Шоста хвиля часткової мобілізації триватиме до 17 серпня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так ніби оповіщення мало до 8 липня тривати, хіба ні?

Шоста хвиля часткової мобілізації триватиме до 17 серпня.

Мобілізація, і призов до строкової служби-це різні речі:

-мобілізації підлягають особи, які є військовозобов'язані, тобто ВЖЕ проходили військову службу, відвідували військову кафедру тощо, і як результат мають військовий квиток. Саме таких людей мобілізовують для підготовки до проведення АТО, і власне ротації в зону АТО з тими, хто там вже побував, каші попоїв...

-призов до строкової служби відбувається 2 рази на рік: осінній та весняний призови, іншого не передбачено. Осіб, які вступають до зброєних сил України для проходження строкової служби, за обіцянками президента нашої Неньки, в зону АТО відправляти не будуть. (За виключенням тих осіб, які для проходження строкової служби підписали контракт-тут вже як Бог пошле)

А щодо теми- для виїзду закордон потрібно закордонний паспорт, і візу(не завжди, звісно, але в більшості випадків). І ВСЕ! І їдь хоть на 4 сторони.

Для паспорта нового зразка довідки ТОЧНО не треба, для візи: перш ніж кричати "требанетребатребаточнотребатанєнетребататребанавєрно", може є сенс уточнити, де той "закордон", за який автор питає? Для прикладу на візу в Польщу - раніше требували, зараз надіюсь що

такого документа не потрібно!

На шенгенську начебто непотрібно. В Гондурас можуть і попростити... Хто зна... Якщо на шенген- тут є все- шукай: http://www.luck.msz.gov.pl/uk/informacje_konsularnгe/luck_ua_k_86/luck_ua_k_88/

Все інше уточняєш в консульстві. Якось так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мобілізація, і призов до строкової служби-це різні речі:

-мобілізації підлягають особи, які є військовозобов'язані, тобто ВЖЕ проходили військову службу, відвідували військову кафедру тощо, і як результат мають військовий квиток. Саме таких людей мобілізовують для підготовки до проведення АТО, і власне ротації в зону АТО з тими, хто там вже побував, каші попоїв...

-призов до строкової служби відбувається 2 рази на рік: осінній та весняний призови, іншого не передбачено. Осіб, які вступають до зброєних сил України для проходження строкової служби, за обіцянками президента нашої Неньки, в зону АТО відправляти не будуть. (За виключенням тих осіб, які для проходження строкової служби підписали контракт-тут вже як Бог пошле)

Точно? Наскільки я зрозумів, автор теми Нотатки мобілізованого не служив раніше в збройних силах, але зараз він в АТО.

Цікаво, як можна за 45 днів напівхворих і неслуживих навчити військовій справі, точніше боротьбі з тероризмом???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...