Перейти до змісту

Сигналізація і центральний замок


Hockins

Рекомендовані повідомлення

Цікавить питання установки автосигналізації і центрального замка. Може хтось ставив і може порадити що саме поставити і де це якісно та професійно роблять. Машина ВАЗ 2108. Порадьте варіанти бо в цьому питання я повний ноль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Йдеш на формулу, вибираєш сигналізацію, і там відразу підкажуть де поставити...

Нарахунок цін... Простенька сигналка з центральним замком обійдеться біля 200грн. плюс за бажанням блокіратор стартера 30грн., установка обійдеться в районі 200грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дякую за інформацію. чесно кажучи була думка так зробити, але ж спитати треба було ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:wacko: ну не знаю пацаны!!! Чем ставить сигналку за 200гр. то лучше найти электрика он за бутылку всандалит в машину микропереключатель (секретку) и дёшево и сердито. Сигналка (если её можно так назвать за 200гр) -- это деньги на ветер, её первокласник вырубит за пол секунды. Сходи на сайт угонанет.ру
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я собі колись ставив сингналку і центральний замок на "девятку", давно вже це було цін не памятаю.

Але пораду можу дати, мій електрик коли мені ставив все, зробив ще один секретний тумблер, який відключає масу. Тільки ти ( і твій електрик :D )знає де цей тумблер. Десь сховати його (під припорами, біля коробки передач, будь де не на видному місці...) Колись в мого батька в ауді викручувався прикурювач і все. Намагались якось вкрасти машину, розкурочили все і не завели. Не забувайте, що угонщики мають декілька хвилин щоб завести машину, і якщо щось йде не так, вони не могут понять що в них не виходить ( а це наш секретик :rolleyes:), вони кидають машину. Це набагато надійніше від угону. а сигналка - так, пацанів лякати, що мафон не витягнули, або вже краще ставити не за 200 гр. а мінімум за 100 у.е. ІМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нова машина? Якщо так - якісна сігналка+встановлення+2 центральних замка=150$ :rolleyes: якщо авто б/в + 20$

Якщо зацікавило за телефоном стукайся в приват :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сигналка за 200 грн. буде виконувати функцію пульта для ц.з. , і то не завжди. Такі бюджетні моделі дуже чутливі до сторонніх фонів, так що в деяких районах міста (центр наприклад) машину з пульта можна і не закрити, і автомобіль може скавучати без явних причин.

Порадити можу на Карпенка-Карого, на території автосалона "Сафрон" хлопці бокс орендують, займаються інсталяцією протиугонних систем, звук, відео і т.д. Там і проконсультують, і продадуть, і встановлять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стукай в асько чи телефонуй - домовимось! Плюс можна зробити знижку на сигналку :) (50у.о встановлення)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але пораду можу дати, мій електрик коли мені ставив все, зробив ще один секретний тумблер, який відключає масу. Тільки ти ( і твій електрик ;) )знає де цей тумблер. Десь сховати його (під припорами, біля коробки передач, будь де не на видному місці...) Колись в мого батька в ауді викручувався прикурювач і все. Намагались якось вкрасти машину, розкурочили все і не завели. Не забувайте, що угонщики мають декілька хвилин щоб завести машину, і якщо щось йде не так, вони не могут понять що в них не виходить ( а це наш секретик :)), вони кидають машину.

Как всегда, все гениальное - просто! :) :)

а сигналка - так, пацанів лякати, що мафон не витягнули

Думаешь не вытянут? У меня друг детства подобным лет 5-6 назад промышлял, так рассказывал изредка... Поверь, бывают такие кулибины, что ради несчастной магнитолки, пусть и за $300, полмашины раскурочат... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у меня в бусе как то выбили боковое стекло и сперли... панельку от магнитолы :0011:

так я даже рад был: стекло всего 30 баксов, поменял за полчаса, а замок, который обычно ножницами курочат и стоит дороже, и ключей уже два, а то и три(это сначала раскурочили водительскую, а потом и пассажирскую двери :))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пару місяців назад батькову машину пробували угнати. Розбили скло правої передньої дверки, відкрили, виламали замок запалювання - завести не змогли. Відкотили вручну метрів на тридцять й так покинули. Простенький вимикач маси :-).

Добре, що не завели, а то ще б повбивалися нахєр. Їздити такими машинами всерівно не вміють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На "юбилейном" возле гостинца, по осени "ребятки" промышляли .... грабером сигналки вскрывали.... у моего товарища спёрли очки с салона без шума и пыли, открыли , залезли, осмотрели ни чего не ломая ----- магнитолы не брали только ценности (барсетки , деньги, куртки и.т.д) . Так что делайте выводы ...... кстати сигнализации с двусторонним кодом и обратной связью грабер не берёт, но они дорогие мне обошлась 400баксов + установка и всякие причуды :0011:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На "юбилейном" возле гостинца, по осени "ребятки" промышляли .... грабером сигналки вскрывали.... у моего товарища спёрли очки с салона без шума и пыли, открыли , залезли, осмотрели ни чего не ломая ----- магнитолы не брали только ценности (барсетки , деньги, куртки и.т.д) . Так что делайте выводы ...... кстати сигнализации с двусторонним кодом и обратной связью грабер не берёт, но они дорогие мне обошлась 400баксов + установка и всякие причуды ;)

......ага а твою за 400у.о типу грабер небере? Ню - ню :) Сигналка допомагає лише від "мєлкіх ворішек" а люди які всерйоз цим займаються "заглушать" і твою чи будь яку іншу сигналку, хоч і супутникову чи Джи-Ес-Ем так що ІМХО!

.......а інструкцій як зібрати грабер в інеті валом!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 року потому...

Поработаю археологом :)

Посоветуйте сигналку до 150$. Думал Sheriff ZX-750, но начитался много не хорошего про нее. Теперь снова в поиске сигналки, поэтому нужен совет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поработаю археологом :)

Посоветуйте сигналку до 150$. Думал Sheriff ZX-750, но начитался много не хорошего про нее. Теперь снова в поиске сигналки, поэтому нужен совет.

Є думка, що в двосторонніх сигналізацій дуже швидко сідає батарейка в пульті (як завжди в самий не підходящий момент).

Я брав собі http://www.avtozvuk.ua/info.php?id=12736 (в комплект входить сирена на відміну від обраної тобою) і брав саме за цим посиланням - суперські ціни і надзвичайна оперативність. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є думка, що в двосторонніх сигналізацій дуже швидко сідає батарейка в пульті

Думка неправильна . Не купуйте батарейки по 1 гривні і не тягніть з заміною батарейки до тих пір , поки машина реагує з 1 метра на брелок ( і таких людей бачив ) :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думка неправильна . Не купуйте батарейки по 1 гривні і не тягніть з заміною батарейки до тих пір , поки машина реагує з 1 метра на брелок ( і таких людей бачив ) :_07:

Я бачив людей, які в чужому місті після 23-ї шукали батарейку :0155:

А от щодо двосторонньої сигналки це мені електрик казав, хоча на вкус і цвєт ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є думка, що в двосторонніх сигналізацій дуже швидко сідає батарейка в пульті (як завжди в самий не підходящий момент).

Думка неправильна . Не купуйте батарейки по 1 гривні і не тягніть з заміною батарейки до тих пір , поки машина реагує з 1 метра на брелок ( і таких людей бачив ) :_07:

Думка на 100% правильна, якісних батарейок вистачає на 2 дні довше 1-гривневих. Для себе знайшов вихід: замінив батарейку на акумулятор, а коли залишаю машину на стоянці, до якої брелок сигналки з квартири все-рівно не дістає, то виймаю акумулятор з брелка. Якщо не виймати, то якісної батарейки чи акума вистачає на тиждень, а так більше як на два місяці.

п.с. але, за старою звичкою, запасна батарейка завжди лежить в салоні. Якщо акум сяде в дорозі, то відкриваю ключем, поки сигналка кричить, замінюю батарейку і вимикаю сигналку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм.. щось я туплю... мені для двостороннього брелка звичайної одногривневої батарейки вистачає на 3-4 місяці... Ніколи проблем не було:) тьфу-тьфу :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...