Перейти до змісту

Інтернет кабель за вікном.


purepower2

Рекомендовані повідомлення

Думаєате є сенс йти до їх начальників і щось виясняти? Вони скажуть там у вас э голова осбб і ми з ним все вирішили говоріть з ним ..

Сенс є. Вказати на порушення. Сказати, що будете звертатися в органи вищі, і будете добиватися позбавити їх ліцензії, раз вони не вміють робити те, що роблять. Цього бояться.

Сенс є. Піти до голови ОСББ, я так розумію, якийсь царьок, вирішив бабла зрубати. Не зібравши збори жильців, вирішив одноосібно, що краще для всіх. Пояснити йому, що як його обрали, так і зняти можуть. Нехай покаже протокол зборів жильців будинку, де розглядалося дане питання. Де було поіменне голосування, і якими були результати голосування. Яким був ВАШ голос. І де підпис під вашою згодою.

Думаю, він особисто перевісить той кабель так, щоб він нікому не заважав.

Коли сварився по телефону то точно як ви написали і запитав!! Тон голосу відразу змінився бо небуло ніяких протоколів і ніяких голосувань і він це добре знає! Пообіцяв щось придумати але ось вже тиждень думає і якщо він мені той кабель "двине" на 30 см вліво вправо вверх мене це теж не влаштує бо він буде на фасаді моєї квартири і мені його добре видно як з лоджії кухні так і з залу. На мою пропозицію перенести цей кабель за межі 2-го поверху вверх на хоча б 40 см на третій, категорично відмовився бо там сусідка його попередила, тоді кажу давай вниз під трубою газовою. Ні - під трубою газовою вже сусід з першого поверху з яким він заїдаться теж не хоче , тому вибирай каже - або вверх на 40 см не доходя до 3-го поверху, або над трубою 10-20 см. І так і так мені його добре видно, хоч цепляй резинку і білизну вішай , рукою дістаю) а другого варіанту мені не запропонували тому схильний попередити всіх щоб не підключалися до вест нету бо робити нормально поки це питання відкрите він не буде

Ще я знаю що має бути проект на встановлення і монтаж кабеля. Якщо такого немає ( а я дуже сумніваюсь що він є) - то такий кабель і законно зрізати можна. Якби був проект то ні один проектант не додумався б так кабель провести

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ріжте з спокійною душею .. або відкрутіть анкер і хай валяється на землі ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Тільки демонтаж. А то потім апелюватимуть до держави про те, що в нас будинок завалився і нема де ночувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...