Перейти до змісту

Інтернет кабель за вікном.


purepower2

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня форумчани. Зайшовши нещодавно у свою квартиру, несподівано для себе побачив між своїми вікнами ( кухня та зал) великий анкер та дріт який до нього прицеплений. Все це діло по "воздуху" від фасаду моєї квартири йде до стовба. Другий поверх девятиповерхівки. Ніхто мене не попереджав про такі вот "дроти"

IMG2183JPG_7084634_17936784.jpg

IMG2185JPG_2783154_17936787.jpg

це добро від мого фасаду йде у підвал в ящик а там вже по щиткам..

Знаю що у будинок прокладений на этапі будівництва " datagroup" і все в датагруп гарно , ніяких кабелів... а тут ще якийсь кабель .

На дзвінок головному будинку, почув відповідь

- поставили бо датагруп ще не зробив проект і не підключає до інету, а декому треба вже тому провели "цей" .

А саме тобі бо твій поверх навпроти стовба, а сусіди зверху категорично не захотіли собі такі "комунікації". На дах тянути це по його словам моторошна робота і ніхто її робити не буде, а поскільки мене не було на місці, то мені нічого не сказали і провели це "безобразіє" прямо між моїм вікном зали і кухні. На мою пропозицію убрати це "добро" почув що сусідка категорично заборонила вилазити хоч трішки на 3-й поверх а сусід знизу теж звісно проти. Це мене геть рознервувало і покацавшись по телефону сказав що обірву цей кабель або хай сусіди проводять собі його хто буде користуватися цим нетом. Минув тиждень кабель так і весить. Чи законно вони його мені поставили ? на моє заперечення що воно на мому фасаді мені сказали що фасад це спільна власністЬ, але якщо спільна, то зовнішні стіни моєї квартири це і є моя власність? А якщо я захочу туди кондиціонер поставити, чи супутникову антену..і кабель той дуже вид псує з вікна...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я б відрізав ... можна сказати тими ж словами що і вам - не знаю, це ж не моя стіна і я за нею не дивлюсь .. заліз хтось і відрізав ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так вот і думаю, а далі то що буде, знову вцеплять мені те добро. тай сусіди будуть косо дивитися, бо багато хто за інет цей вже заплатив по 100 грн...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

квартира ваша власність чи знімаєете ? якщо власність - зверніться до участкового і готовтесь до відстоювання свої прав .. сусіди ? так чому одним можна відмовитись а вам ні .. вчіться аргументувати свою позицію, тим більше що аргументи в вас є ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

квартира ваша власність чи знімаєете ? якщо власність - зверніться до участкового і готовтесь до відстоювання свої прав .. сусіди ? так чому одним можна відмовитись а вам ні .. вчіться аргументувати свою позицію, тим більше що аргументи в вас є ...

так моя власність. Це новобудова. Кажуть щоб взяти дозвіл на утеплення зовнішньої сторони лоджії , наш голова ОСББ "придумав" брати дозволи і підписи у всіх мешканців підїзду і якщо більша половина з них не проти ( портить фасад, хоча якщо підібрати фарбу до стиля будинку нічого воно не портить) , то на зборах осбб дають добро. Тому в мене і шок, прихожу а тут без зборів і підписів впиндючіли мені таке ще й фасад спортили...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от вам ще один аргумент .. відрізали .. будуть "бухтіти" - на зборах висказали все що думаєте, з аргументами що сусіди відмовились, а вас навіть не повідомили ... можете позвонити до голови і попередити - або переносять або завтра відріжу (хоча мабудь спочатку краще поговорити з участковим) ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Когда будет сильный ветер - взять открутить и бросить все в низ. Уверяю к Вам никто не придет. Как правило хватает одного разу, но процедуру можно проверят до бесконечности. Я так борюсь с ТВ кабелями, которые в окно стукают. Из моей практики достаточно одного разу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може, не все там видно по фото,

але, можливо, можуть перенести на 1-1.5 метра нижче, тобто буде на рівні вашої квартири, але не буде видно у вікно,

як компромісний варіант.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чим вам заважає той кабель. Поставте себе на місце тих хто користується тим інтернетом, якщо в них нема ніякою альтернативи. А тут такі як ти стають в позу.

Вони ж не вцепили кабель до твого вікна (зіпсувавши його, чи фасад вони так зіпсували що з тим жити ніяк?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Когда будет сильный ветер - взять открутить и бросить все в низ. Уверяю к Вам никто не придет. Как правило хватает одного разу, но процедуру можно проверят до бесконечности. Я так борюсь с ТВ кабелями, которые в окно стукают. Из моей практики достаточно одного разу.

Дякую! Здається я знаю вже що робити, від вітру він скоро впаде ) . Просто думав що всетаки це протиправно і будуть наслідки а по нормальному це питання вирішити не хочуть, або нижче під вікном або вижче над вікном пропонують, але і там і там воно йде до стовба чкий всетаки вище візуально мого поверху і тому той дріт дуже добре видно, хоч білизну суши на ньому )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чим вам заважає той кабель. Поставте себе на місце тих хто користується тим інтернетом, якщо в них нема ніякою альтернативи. А тут такі як ти стають в позу.

Вони ж не вцепили кабель до твого вікна (зіпсувавши його, чи фасад вони так зіпсували що з тим жити ніяк?)

вибачте, але це можна було зробити на самій стіні між вікнами або нижче вікна а не "біля вікна" як видно на фото ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зовнішня стіна - спільна власність, а не особиста.

03_%D0%A1%D0%BF%D1%96%D0%B2%D0%B2%D0%BB%D0%B0%D1%81%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8_2.jpg

Якщо спільна то це означає що методом "Тобі або кинути жребій " можна всандалити дріт любому і хай терчить у вікні, чи всетки є якісь законні нормативи? У моъх батькыв наприклад всі інет кабеля що йдуть воздухом до фасаду ЖЕК пообрізав і заставив провайдерів переробити, то вони тепер через траншеї ( київстар) і по дахам будинка ( айрбіт) - але так нагло не роблять, мають же бути якісь нормативи..

Чим вам заважає той кабель. Поставте себе на місце тих хто користується тим інтернетом, якщо в них нема ніякою альтернативи. А тут такі як ти стають в позу.

Вони ж не вцепили кабель до твого вікна (зіпсувавши його, чи фасад вони так зіпсували що з тим жити ніяк?)

В тім то і діло що альтернатива Є! датагруп підведений у підїзд і ціни на нього значно нижчі, і кажуть щоб конкурентів не заводити у підїзд датагруп у фонд осбб сплачуе від 150 до 500 грн як домовитесь а тут не порадившись ні з ким завели маловідомого провайдера який немає сайту в інеті і працює за вищими цінами .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зовнішня стіна - спільна власність, а не особиста.

Тобто біля вікна моєї квартири на зовнішній спільній стіні, сусід почепить "тарілку". Бо стіна ж спільна, правда, але самому йому вона (тарілка) заважатиме, і він вчепив там, де йому не заважатиме. І пофіг йому на всх інших.

ще є поняття естетики. І це можна оспорити, бо якщо з точки зору архітектури, яка давала дозвіл на будівлю, це псує естетичний вигляд - його потрібно - демонтувати.

Варто буол запитати того, перед чиїми вікнами оце вісить. Чи не заважатиме воно.

Я б обрізав. І ніхто б нічого не доказав.

Ну і є норми, згідно яких по фасадам ніяких кабелів не повинно бути. Принаймні Не так!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто біля вікна моєї квартири на зовнішній спільній стіні, сусід почепить "тарілку". Бо стіна ж спільна, правда, але самому йому вона (тарілка) заважатиме, і він вчепив там, де йому не заважатиме. І пофіг йому на всх інших.

ще є поняття естетики. І це можна оспорити, бо якщо з точки зору архітектури, яка давала дозвіл на будівлю, це псує естетичний вигляд - його потрібно - демонтувати.

Варто буол запитати того, перед чиїми вікнами оце вісить. Чи не заважатиме воно.

Я б обрізав. І ніхто б нічого не доказав.

Женя, не перекручуй і не придумуй за мене. Я написав те що написав, не більше і не менше. Рішення про тарілку на спільній стіні треба приймати спільно. Без мого "так", ти не те що біля мене не маєш права тарілку чіпляти, а й біля себе, бо стіна - спільна власність.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут не тарілка, а дюбель із розтяжкою з кабелем.

В чому різниця?

Чоловіка, біля чийого вікна ОЦЕ почепили - навіть не спитали! То про яку "спільність" тут йде мова?

Без мого "так", ти не те що біля мене не маєш права тарілку чіпляти, а й біля себе, бо стіна - спільна власність

Просто ти з самого початку це не дописав. :) Тоді я твій пост краще б зрозумів. Бо я чогось подумав, що ти на стороні голови ОСББ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут не тарілка, а дюбель із розтяжкою з кабелем.

В чому різниця?

Чоловіка, біля чийого вікна ОЦЕ почепили - навіть не спитали! То про яку "спільність" тут йде мова?

До тебе не доходить. "Чоловіка не спитали" - так ото ж, але не тому що це його, а тому що це спільне і в нього мали б запитати так само як і у всіх інших.

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сусіди які не підключилися до цього нету , кажуть що теж обрізали б якби їм таке поцепили. Вже заручився підтримкою "чотирьох" таких ) . Просто хотів це нормально вирішити, а провайдер я так поняв зєкономити кабель вирішив, і не хоче на дах будинку від того стовба кабель проводити - піде більше кабеля і роботи день. Спеціально ходжу тепер по вулицям і дивлюся як подібні будинки підключені - жодного як в мене всі на дах, якщо з стовба.. Невже провайдеру вигідно буде "латати" той дріт а не зробити один раз так щоб всім все влаштовувало...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажи, що будеш утеплювати фасад і тому потрібно забрати кабель.

він вже й так утеплений , на єтапі будівництва мінеральною ватою утеплювали. Нічого я вже не буду пояснювати. В мене ніхто не питав а поставили перед фактом тому й я не буду питати..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Схоже це Westnet або Волинські оптичні мережі. Дзвоніть їм, жалійтесь та дистуйте умови..або спец тариф або ріжу кабель :0115:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажи, що будеш утеплювати фасад і тому потрібно забрати кабель.

він вже й так утеплений , на єтапі будівництва мінеральною ватою утеплювали. Нічого я вже не буду пояснювати. В мене ніхто не питав а поставили перед фактом тому й я не буду питати..

Я би дав термін, щоб переробити, а ні то зріжете. Якщо ніхто нічого не зробить. Ви попередили і з спокійною душею зріжете.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Схоже це Westnet або Волинські оптичні мережі. Дзвоніть їм, жалійтесь та дистуйте умови..або спец тариф або ріжу кабель :0115:

Так , ви вгадали! WestNet/ вони сказали ( через того ж голову , навпряму я з ними не говорив) що не мають практики вести кабель як нормальні провайдери через траншеї по землі, чи дахи будинків, а тільки по стовбам до будиночків. Вони популярні там де нема акул - айрбіта київстара і датагруп . Останні так нагло до фасадів між вікнами посередині поверхів не заходять в будинки. Але от навіщо нам його взагалі провели не питаючи згоди всіх мешканців будинку, якщо є альтернативи, які не пошкоджують фасад нового будинку ото питання! Думаєате є сенс йти до їх начальників і щось виясняти? Вони скажуть там у вас э голова осбб і ми з ним все вирішили говоріть з ним ..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаєате є сенс йти до їх начальників і щось виясняти? Вони скажуть там у вас э голова осбб і ми з ним все вирішили говоріть з ним ..

Сенс є. Вказати на порушення. Сказати, що будете звертатися в органи вищі, і будете добиватися позбавити їх ліцензії, раз вони не вміють робити те, що роблять. Цього бояться.

Сенс є. Піти до голови ОСББ, я так розумію, якийсь царьок, вирішив бабла зрубати. Не зібравши збори жильців, вирішив одноосібно, що краще для всіх. Пояснити йому, що як його обрали, так і зняти можуть. Нехай покаже протокол зборів жильців будинку, де розглядалося дане питання. Де було поіменне голосування, і якими були результати голосування. Яким був ВАШ голос. І де підпис під вашою згодою.

Думаю, він особисто перевісить той кабель так, щоб він нікому не заважав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...