Перейти до змісту

Вечірній велолаунж


vanus

Рекомендовані повідомлення

сьогодні класна була погодка, на завтра дощ :(, а після завтра можна погоцати вдень +11° ввечері +7°

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

я вот только вернулся с велопрогулки - чуть намок. и на завтра такое же обещают.. насчет субботы - я только ЗА

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Там що діщ?

Мля..... Нехочу ходити пішки на роботу!!!

"Я катася ХАЧУ" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я за дружиною виходив справжній ДОЩ :smile-zachot:

А в 6 утра он был совсем даж и не справжнiй...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в 6 утра он был совсем даж и не справжнiй...

Підтверджую, моросило зовсім трошки :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

может есть желающие вечером "пiд несправжнiм дощем" выпить пепси колы в Ровенской области? :friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні плануємо з КМД в ненапряжному темпі... проїхатись на Дерно..

Є бажаючі? На 19 годину до Лесі... приєднуйтесь. :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ж написав хто їде.. написав в якому темпі.. ))) нікого ж не заставляю.. ;) Є бажання приїдуйтесь.. завжди можна свалити і рулити своїм темпом. Як в вищому ... так і нижчому.. :0123:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такс..

Вчора нам дощ таки завадив покататися...

Сьогодні,і не тільки я так думаю... все має бути ок. ;)

На 19:00 до Лесі. Проїдемось на Дерно. :g15:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

"Проїдемось до Дерно" - це ключова фраза .

І так що це таке в розумінні бородатого чудовиська Лекса.

На 19 зустрілись в центрі, фактично зразу і виїхали в сторону Дерно.

По дорозі зустріли Андрюху на платошику, і чудо запропонувало йому "Проїдемось на Дерно" :)

Я зразу запідозрив неладне...

Туда, спідометр вперто тримався на позначці 36км за годину, причому тягунчик чи рівнина йому було пофіг.

Оскільки дув сильний боковий вітер, який частенько починав дути в лоб то на спусках більше 40 не їхали. :)

Заїхали в Дерно, три барана. :) Ні у одного нема фляги з водою і тимбільше нема налічки. На "Легке" виїхали.

Банкоматів фіг знайдеш.

Добре тьотя попалась в магазині добра, напоїла лосів на шару:)

Назад була установка не гнать.

"Семркалось" :) Ми з Лексом в темних окулярах без опізнавальних знаків, проти чіткого лобового вітру йшли 34, Андрюха мабуть відпочив тоді коли я прийняв зміну і вперто йшов 31.

На знак Луцьк фінішували, довбаний контакт на обгоні вистібнувся :(

Середня порядку 31-32 60 км за 1 годину 30 хв, Андрюха, я правильно говорю? :)

Класно "Проїхались до Дерно"

P.S. Не вірте Лексу! Шосейник цей він вам у ____ встромить :) (____ -придумати самому)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да..

Вчора таки класно проїхались..

Спочатку бажання їхати геть не було... крутив по місту.. думав.. хоча б до 10 години заїхати.. при такому темпі... зустрілись з КМД і покрутили собі помаленько в напрямку Рвіненської.. На Волі зістріли Андрюху, кажу поїхали катнем в Дерно... поїхали.. Ось нас вже й троє. Помаленько їхали собі говорили.. :g15: виїхали за місто.. поїхали чуть веселіше.. піднялися на Гараджівську гірку.. хотілось спробувати не скидати швидкість і передачу... майже вийшло.. але чітка команда ззаду "Не газуй !!" привела в рух мязи лівої руки і я перемкунув з 53 на 39.. :blush: Далі повів КМД, на нижньому хваті їхалось класно і легко. Приїхали в Звірів.. і тут прозвучала фраза.. яка змусила мене підняти швидкість десь до 38, бо ці двоє замислили щось не ладне... ПОДІЯЛО. Черезх паро км вже всі заткнулись і ми покотили далі... Розвилка перед Дерно виявилась вже відкритою.. і прийшлось їхати правим її відгалудженям ... дорога просто ЖАХ.. Після невеличкого підйомчика на дорога пішла рівненько.. і дозволила працюючи, але без особливого напрягу тримати 40. Вирішили заїхати в Дерно попити. Заїхали.. згубивши таки перед Дерно Андрюху .. виявилось йому стало жарко... :D Так розігнався доганяючи нас що гальмуючи чутиь в канаву з водою не заїхав... :D

Розвернулися.. і поїхали назад.. Вітер був боковий в морду.. КМД став вперед, на переїзді я одів вітровку таки... і покотили далі. "Смеркалось" як казав автор в пості вище.. :D

Окуляри були темні.. і я подумав, що краще було б швидше доїхати.. до міста .. щоб не валити в повній темряві.. (ні маячків.. ні фар.. Так ніколи не виїжджайте !!!) ПРИТУПИЛИ. за кількасот метрів була знайдена оптимальний хват на велі, зафіксована пеердача .. так і поїхали. Паро разів подорозі губили таки Андрюху. ))) з його слів.. 36, 37, 38.. та ну вас НАХ.. це ж яку треба мати силу.. щоб ще спідометр розглядати ... Лінтяй просто..

Фініш на знак... Підступні плани Командора були розкриті.. :mdr: а вчаснол вирваний контакт.. дав мені взагалі без напряга заїхати.. :D

На привальчику біля Вовчика нас чекала Паска, піца, і смачнючий домашній квас.. Андрюха проголодався. )))) З запаскою через плече КМД порулив зі мною в центр, а Андрюха поїхав по Відродження вниз.

Закінчилась чергова покатушка.. Ніби й нічого такого особливого в ній не було... але додому їхав задоволений.. значить пройшла класно.

Дякую всім учасникам... :smile-zachot:

Треба буде в магазин, що в дерно шоколадку завезти.. Хто хоче проїхати на Дерно? :g15:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні видно всі призабули шо середа :(. <_<

Ми з Сашком катались на Кульчин (на карєри) там де їли куліш.

Прикольно повітря чисте в лісі, солов`ї співають і зозулі кують вааще клас.

Всіх чекали до 19:45 біля бім бома, вирішили їхати самі і не пожаліли....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З огляду на нестабільність погоди і сприятливу сьогоднішню погоду десь за годину їду кататись...якимось лісом, там де вітру немає.

Хто має бажання - приєднуйтесь. (099751382один)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чуууудово покатався, вітер якраз стих, не жарко і не холодно, трохи містом, трохи грунтом, ляпооотаааааа

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я вот как раз выезжать буду скоро. на улице тепло.. самое время прокатиться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...