Перейти до змісту

Собака(ки) покусала подростка на Стыре


rusel33

Рекомендовані повідомлення

Так на форуме уже не одна тема создана по поводу собак, зачем их плодить то ?

Скучно..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 78
  • Створено
  • Остання відповідь

Всуну своих 5 копеек. В Луцке ввели регистрацию собак и плату налогов за них, вместе с тем совершенно нет мест для выгула. Да их обозначили, например, кусок сквера за ЗАГСом но тот кусок территории не огражден, и там собаки гуляют вместе с детьми. Так что тут палка в двух концах. С одной стороны собачники, которые платят за собак, с другой стороны власть , которая неизвестно куда девает эти деньги. Ведь для того чтоб оградить эти кусочки земли для выгула много вложений не надо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всуну своих 5 копеек. В Луцке ввели регистрацию собак и плату налогов за них, вместе с тем совершенно нет мест для выгула. Да их обозначили, например, кусок сквера за ЗАГСом но тот кусок территории не огражден, и там собаки гуляют вместе с детьми. Так что тут палка в двух концах. С одной стороны собачники, которые платят за собак, с другой стороны власть , которая неизвестно куда девает эти деньги. Ведь для того чтоб оградить эти кусочки земли для выгула много вложений не надо.

Це не є отмазкою, щоб вигулювати собак без намордників. І ще, попрошу власників собак прибирати після них, як це заведено в Європі!!! Ви ж в Європу хочете? а какі прибирати відмовляєтеся..

Да, я хочу как в Европе, получать услугу за которую плачу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, я хочу как в Европе, получать услугу за которую плачу.

Європа починається з того, що Ви поважаєте оточуючих та прибираєте какахи за своїми 4-ри лапими друзями.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чьо не беспокоят? чому я маю йти на роботу, а переді мною виганяють собак на газони з квартир щоб вони гадили??

це питання важливе.

а на рахунок укусів, то все залежить від хазяїна, якщо знаєш що собака агресивна, бойова чи натаскувалась на атаку то я б без намордника не вивів би.

в мене хоч і велика але спокійна, в дворі попробуй зайти, а за каліткою навіть не дивиться ні на кого, крім тварин))). на березі не раз платив за гусей

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вброс не вброс, але те, що собаки постійно когось кусають - то це факт.

так люди РЕГУЛЯРНО когось пи*дять, КОЖЕН день і це теж факт, і що ? Тільки гопоти й лигарів по дворах чомусь не меньшає. То все довга й нудна мова, причому не перша й не остання. Кожен хоче повисити свою безпеку за рахунок іншого

MANJAK11, це не ваша собачка випадково там гуляла?. Вже занадто сильно ви захищаєте кусючих песиків.

Це не Ви там бухали з малалєтками "на Стыре" і з розочкою лізли до собаки "щоб було весело"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

люди не сваріться...розкажу свою історію,яка трапилась з моїм собакою , у мене був ротвейлер, великий, накачений з королівських порід, у дворі усі дітки його любили грались з ним вуха крутили на вузлика завязували і ніколи він на них навіть не рикнув, терпів, я як порядна .... завжди собака з намордником і пакетики, щоб прибрати відразу, так ось пішла моя мама його вигулювати одягла йому намордник і тут летить стаф без поводка і намордника, моя мама не вспіла нічого зробити, а він уже вцепився у мою собаку і мій не зміг дати йому відпору, бо в наморднику був, власник стафа ледь забрав його ! ми не раз попереджали власника якщо без намордника вигулюєш свою собаку, то бери хоча б на повідок, а у відповідь чули завжди те саме - моя собака слухняна. і що робити тоді у таких ситуаціях ??? доречі заяву в міліцію написали і толку з того, він як вигулював без повідка і намордника так далі так само вигулює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то ви тут за собаку он як переживаєте.

уявіть собіна секундочку, якби на місці ротвейлера була не дай Бог людина.

пес - це звір, навіть якщо він добрий та слухняний, природні інстинкти в нього, хоч і приспані, але є.

а звір може стати агресивним та неконтрольованим через страх, агресію і в свій бік, навіть ревнощі (коли в родині з'являється дитина, і вся увага прикута до неї) і т.д.

є ж правила і закони, які регулюють це.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то ви тут за собаку он як переживаєте.

уявіть собіна секундочку, якби на місці ротвейлера була не дай Бог людина.

пес - це звір, навіть якщо він добрий та слухняний, природні інстинкти в нього, хоч і приспані, але є.

а звір може стати агресивним та неконтрольованим через страх, агресію і в свій бік, навіть ревнощі (коли в родині з'являється дитина, і вся увага прикута до неї) і т.д.

є ж правила і закони, які регулюють це.

я вас розумію, і згідна з вами, але кожен власник повинен відповідати за своїх тварин/собак, дресирувати і контролювати під час вигулу, крім того ніхто не відміняв намордники і повідки ! а ще знаєте , повинні бути, якщо не в наморднику, то мінімум на повідку і маленькі собаки, тому що в них теж є зуби які уміють кусати.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

люди не сваріться...розкажу свою історію,яка трапилась з моїм собакою , у мене був ротвейлер, великий, накачений з королівських порід, у дворі усі дітки його любили грались з ним вуха крутили на вузлика завязували і ніколи він на них навіть не рикнув, терпів, я як порядна .... завжди собака з намордником і пакетики, щоб прибрати відразу, так ось пішла моя мама його вигулювати одягла йому намордник і тут летить стаф без поводка і намордника, моя мама не вспіла нічого зробити, а він уже вцепився у мою собаку і мій не зміг дати йому відпору, бо в наморднику був, власник стафа ледь забрав його ! ми не раз попереджали власника якщо без намордника вигулюєш свою собаку, то бери хоча б на повідок, а у відповідь чули завжди те саме - моя собака слухняна. і що робити тоді у таких ситуаціях ??? доречі заяву в міліцію написали і толку з того, він як вигулював без повідка і намордника так далі так само вигулює.

Так вот, и я о чем и пытался сказать, так мне минусов налипили, еще и не обосновали за что, ну да и ладно, может легче стало ;)

С вашей собакой хоть все хорошо? Мало ли, может какой башенный этот стафф.

Пока есть вот такие "экземпляры" своим любимцам одевать намордник опасно, для их здоровья, и не дай бог еще хозяину может попасть.

У меня был случай - иду я с своей собакой, сучке было восемь месяцев, смотрю с частного сектора вылетает московская сторожевая, я быстро поднял свою на руки, это тело в килограмм 100 подбегает, и начинает рычать, в тот же момент моя выкручивается у меня с рук, и бросается на неё, в итоге не кто не пострадал, московская сразу убежала, я с трясущимися руками забрал свою собаку, и пошел дальше. Исходя из этого - минусаторы, выше указанного поста, ответите мне, чтобы было если бы моя собака была бы в наморднике!?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це було декілька років назад і мого Друга уже немає...нажаль..... після укусу стафа у мого через деякий час почались проблеми, він покусав його біля вуха і там потім почало від бактерй усе гноїтись, мусили терміново робити операцію, але до чого я веду : я дуже сильно люблю тварин/собак, але виннен не тільки собака, а власник !!! ми несемо відповідальність за тих, кого приручили !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що робити? пристрелити!

якби ще у нас зброю узаконили

так вона й так законна, роби дозвіл, купуй, а там побачим, хто влучніше стріляє, якщо що

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Європа починається з того, що Ви поважаєте оточуючих та прибираєте какахи за своїми 4-ри лапими друзями.

мені от цікаво, як ти побачиш какахи, якщо трава вище 10 сантиметрів й ти не лізеш в кущі сцяти ? А процес дефекації, так навіть ящо прибирати за собакою, то процесу це ж не відміняє. Але ж нє, то я не подумав, то мабуть прикольно наблюдати, коли власник собаки кривится й прибирає какаху

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так вона й так законна, роби дозвіл, купуй, а там побачим, хто влучніше стріляє, якщо що

воно то так, але взаємоповага виросте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але ж нє, то я не подумав, то мабуть прикольно наблюдати, коли власник собаки кривится й прибирає какаху

А прикольно наблюдати, як ти ту какаху у себе на протекторі кросовка виявиш у себе, коли прийдеш додому. Особливо, коли ту какаху чіпляєш, коли йдеш короткою дорогою з магазину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так вона й так законна, роби дозвіл, купуй, а там побачим, хто влучніше стріляє, якщо що

Яка зброя законна? Мисливська? І що з такою по місту можна гуляти для самозахисту? А натаскана собака бійцівських порід це не зброя?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так вона й так законна, роби дозвіл, купуй, а там побачим, хто влучніше стріляє, якщо що

воно то так, але взаємоповага виросте.

да забембало вже, коли люди серуть в себе під ногами, бичками, стаканчиками, бутилками, сємками, папірець дор мусорника донести не можуть, зато побачать навіть не какаху, а процес за 100 метрів й починають

Я прибираю за своєю собакою, якщо вона нагадить на асфальті, АЛЕ Я НЕ БУДУ ПРИБИРАТИ там де повз мене ТОЛПИ соваются сцяти й валяются купи пустих бутилок й стаканчиків.

Але ж нє, то я не подумав, то мабуть прикольно наблюдати, коли власник собаки кривится й прибирає какаху

А прикольно наблюдати, як ти ту какаху у себе на протекторі кросовка виявиш у себе, коли прийдеш додому. Особливо, коли ту какаху чіпляєш, коли йдеш короткою дорогою з магазину.

тобто собакам какати на газоні то фе, а на тому газоні робити стежки й коротку дорогу то норм ? Цирк

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але ж нє, то я не подумав, то мабуть прикольно наблюдати, коли власник собаки кривится й прибирає какаху

А прикольно наблюдати, як ти ту какаху у себе на протекторі кросовка виявиш у себе, коли прийдеш додому. Особливо, коли ту какаху чіпляєш, коли йдеш короткою дорогою з магазину.

я нечаянно поддержала. какаха может быть и котячей, и человеческой, а может быть и стекло, и шприц, и ...... так что смотрите в оба

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я прибираю за своєю собакою, якщо вона нагадить на асфальті, АЛЕ Я НЕ БУДУ ПРИБИРАТИ там де повз мене ТОЛПИ соваются сцяти й валяются купи пустих бутилок й стаканчиків.

Але це порочне коло треба розірвати рано чи пізно, бо цей бардак буде тривати вічно
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

воно то так, але взаємоповага виросте.

да забембало вже, коли люди серуть в себе під ногами, бичками, стаканчиками, бутилками, сємками, папірець дор мусорника донести не можуть, зато побачать навіть не какаху, а процес за 100 метрів й починають

Щось я невторопав твоє цитування мого посту...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так вона й так законна, роби дозвіл, купуй, а там побачим, хто влучніше стріляє, якщо що

Яка зброя законна? Мисливська? І що з такою по місту можна гуляти для самозахисту? А натаскана собака бійцівських порід це не зброя?

В розрядженому й складеному стані гуляй скільки влізе, а якщо купиш щось типу вінчестеру, який не розбираєтся для переноски, то й розбирати не треба. Натаскані бійцівські собаки то окрема тема, але ж ви як зазвичай всіх під одну гребінку

Я прибираю за своєю собакою, якщо вона нагадить на асфальті, АЛЕ Я НЕ БУДУ ПРИБИРАТИ там де повз мене ТОЛПИ соваются сцяти й валяются купи пустих бутилок й стаканчиків.

Але це порочне коло треба розірвати рано чи пізно, бо цей бардак буде тривати вічно

та я казав, робится штраф в штуку баксів за все перечислене, й я перший буду *бекати* й прибирати й перший же передзвоню куди треба, коли побачу, що хтось викинув пляшку чи поліз сцяти

Щось я невторопав твоє цитування мого посту...

то впринципі до всіх говорилось, а не виключно до тебе, просто так получилось

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тобто собакам какати на газоні то фе, а на тому газоні робити стежки й коротку дорогу то норм ? Цирк

а ти завжди ходиш лише асфальтованими доріжками? по дворі через втоптану десятеліттями стежку пройти вже табу? а собакам там срати можна? не по газону, про газон ніхто не заїкався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...