Перейти до змісту

Собака(ки) покусала подростка на Стыре


rusel33

Рекомендовані повідомлення

тобто собакам какати на газоні то фе, а на тому газоні робити стежки й коротку дорогу то норм ? Цирк

а ти завжди ходиш лише асфальтованими доріжками? по дворі через втоптану десятеліттями стежку пройти вже табу? а собакам там срати можна? не по газону, про газон ніхто не заїкався.

не табу, але імхо, там собака має такеж право срати, як ти і я ходити, бо хоч 10 років назад та дорожка втоптана, але ЇЇ ТАМ НЕ МАЄ БУТИ, й вона не в сверичному вакуумі знаходится, раз вона ВТОПТАНА, то не в асфальті ж ? значить обабіч то є газон, й колись на місці цієї доріжки був газон, поки декілька вумних не вирішили зробити там *коротшу дорогу*, тому *законність дій* твоя й собаки на тій території абсолютно однакові

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 78
  • Створено
  • Остання відповідь

не табу, але імхо, там собака має такеж право срати, як ти і я ходити, бо хоч 10 років назад та дорожка втоптана, але ЇЇ ТАМ НЕ МАЄ БУТИ

ти в селі це всім розкажи, нехай з тебе поржуть, де їм ходити, де газон і де не газон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не табу, але імхо, там собака має такеж право срати, як ти і я ходити, бо хоч 10 років назад та дорожка втоптана, але ЇЇ ТАМ НЕ МАЄ БУТИ

ти в селі це всім розкажи, нехай з тебе поржуть, де їм ходити, де газон і де не газон.

та ти що ? в селі теж до*обуются, що на газоні сере собака ? Нафіг цей тупий гон ? Чи може там хто на поводку й в наморднику собак водить ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та ти що ? в селі теж до*обуются, що на газоні сере собака ? Нафіг цей тупий гон ? Чи може там хто на поводку й в наморднику собак водить ?

Давай не з'їзжати, мова про те, що люди ходять по Луцьку не тільки тротуаром, ми не у Відні поки живемо. І двори наші навіть не на 40% асфальтовані (і це добре). Чому я маю йти по сабачому гі"вні, бо я йду не обходячи весь двір тротуаром, а по стежчі? Чому не визнати, що собачники у нас навіть у малому відсотку не прибирають какахі за своїми "конями"? Тобто я, діти, які гуляють не по тротуару винні у тому, що вступили у собаче гімно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в селі теж до*обуются, що на газоні сере собака ? Нафіг цей тупий гон ? Чи може там хто на поводку й в наморднику собак водить ?

Ти в селі давно був? В селі собака сидить в буді на ланцюгу або бігає ПО СВОЄМУ подвір'ї. Я в селах бродячих собак не бачив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в селе коровам и лошадям на попы еще мешочки одевают, ага)

якщо в селі громада виділяє кошти та наймає працівників для прибирання громадських місць, то мабуть какати там буде заборонено

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В розрядженому й складеному стані гуляй скільки влізе, а якщо купиш щось типу вінчестеру, який не розбираєтся для переноски, то й розбирати не треба. Натаскані бійцівські собаки то окрема тема, але ж ви як зазвичай всіх під одну гребінку

Така зброя набагато габаритніша та не мобільна і скористатись нею буде значно важче для самозахисту, ніж короткоствольною нарізною, яка саме для цього призначена і з нею буде більше шансів захистити себе, коли станеш мішенню атаки небезпечної тварини.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та ти що ? в селі теж до*обуются, що на газоні сере собака ? Нафіг цей тупий гон ? Чи може там хто на поводку й в наморднику собак водить ?

Давай не з'їзжати, мова про те, що люди ходять по Луцьку не тільки тротуаром, ми не у Відні поки живемо. І двори наші навіть не на 40% асфальтовані (і це добре). Чому я маю йти по сабачому гі"вні, бо я йду не обходячи весь двір тротуаром, а по стежчі? Чому не визнати, що собачники у нас навіть у малому відсотку не прибирають какахі за своїми "конями"? Тобто я, діти, які гуляють не по тротуару винні у тому, що вступили у собаче гімно?

то це я зьїзжаю ? я тєму на село перевів ? піпєц, я реально в афігєнії. Ще такого цирку не бачив, де какати собаці на газоні то злочин, а їб*шити регулярно навпростець, то в порядку речей. Й дітей сюди не приплітай, для дітей є пісочниця й дитячий майданчик, собаки які там сруть то теж окрема тема й знову ж таки до газону не відносится. Це ж треба тикати пальцем на Європу й прибирання какашок, а самим мало того, що вести себе як і всі остальні, так ще й вважати це нормою.

ЗІ пішов з теми, ну вас нафіг

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще такого цирку не бачив, де какати собаці на газоні то злочин, а їб*шити регулярно навпростець, то в порядку речей.

типовий двір в Луцьку - червоним виділені стежки 100 річної протоптаності. таких дворів в Луцьку повно, в одному з них напевно і ти живеш.

і якщо ти дійсно не ходиш по тих стежках, тоді вибач, але ж ходиш, правда?

а от какати будь-кому (собака це чи людина хД) там зась через певні етико-моральні принципи. бо хоч вступити в какулі - це до грошей, але все ж неприємно

post-13465-0-75817300-1435780611_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Й дітей сюди не приплітай, для дітей є пісочниця й дитячий майданчик, собаки які там сруть то теж окрема тема й знову ж таки до газону не відносится.

Тобто дитина, яка вийшла за межі пісочниці і дит. майданчику, то вже ппц? Своїх дітей хоч маєш? Чи тільки собак?

ЗІ пішов з теми, ну вас нафіг

ага, і тебе туди ж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто дитина, яка вийшла за межі пісочниці і дит. майданчику, то вже ппц? Своїх дітей хоч маєш? Чи тільки собак?

ти хочеш про це поговорити ? я то маю, а ти ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:0157:

Начали с происшествия, переключились на собак, с собак на владельцев, даже оружие приписали, и в концовке завершилось все какахами, а сами в теме что натворили...

Я понимаю что с попкорном весело, но по моему пора уже эту тему в флейм, или объединить с этой темой.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в флейм да, тим більше крім стартового посту, іменно по темі, жодної інфи, тому й флуд розвівся

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти хочеш про це поговорити ? я то маю, а ти ?

І я маю. І не вірю, що твої діти вміють/вміли перелітати з пісочниці чи дит. майданчика відразу на тротуар, минаючи стежку у дворі.

ЗІ пішов з теми, ну вас нафіг

Пацан сказав - пацан сделав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SunSeth, а где это такие пи****сы которые выгуливают собак прям возле детских майданчиков?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SunSeth, а где это такие пи****сы которые выгуливают собак прям возле детских майданчиков?

наприклад, у мене в дворі і в тещі. А це що рідкість?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И у меня дети, и представляете - за семь лет еще не разу не вступила :)

Чистый у нас раён видать, хотя бродячих псов хватает....

Не примите за оскорбление! Может ребенок сам ищет что бы вступить, детям же все интересно.

SunSeth, неужели так много "Г" что нельзя пройти, это что-же, как в селе, идешь по полю как по минному?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зрозуміло тепер, звідки береться бидло. Хтось викинув стаканчик і сходив "посцяти", інший прийшов з псом і вирішив, що місце всеодно спаскуджене іншими - значить собака може спокійно справити свою нужду і прибирати за нею йому не треба. Нема слів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти хочеш про це поговорити ? я то маю, а ти ?

І я маю. І не вірю, що твої діти вміють/вміли перелітати з пісочниці чи дит. майданчика відразу на тротуар, минаючи стежку у дворі.

ЗІ пішов з теми, ну вас нафіг

Пацан сказав - пацан сделав.

тобто ти задаєш пряме питання з під*боном, а потім підмахуєш про *пацан сказал, пацан сдєлал* ? Ух ти ж троляка, ну ну, продовжуй в такому ж дусі

Зрозуміло тепер, звідки береться бидло. Хтось викинув стаканчик і сходив "посцяти", інший прийшов з псом і вирішив, що місце всеодно спаскуджене іншими - значить собака може спокійно справити свою нужду і прибирати за нею йому не треба. Нема слів.

та да, тим більше повторюю ще раз, там де я виводжу собаку, побачити собачу какаху можна лише тоді, коли йдеш туди викинути стаканчик чи посцяти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шановні "любителі" і "не любителі" .. все дуже просто і ясно .. є закон, який просто порушується (вигулюючи в "заборонених місцях", не на повідку і т.д.) і те що киваєте на інших, мол вони ще гірше роблять, не звільняє вас від відповідальності і самого факту - ви порушуєте закон .... те що він в нас не виконується, служби які повинні контролювати не працюють і т.д. - це інше питання, але - "не знання закону не звільняє від відповідальності" ... тому я думаю не варто щось доказувати або виправдовуватись .. хочете в Європу і жити красиво - почніть з себе ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачив сюсідку, яка вибачте, справляла нужду по великому біля забору, бо додому не добіжала. Алкоголічка. Як з таким боротись? А ще мене достають мамаши з дітьми, які з своїм колясками їдуть "гуляти по варшавці" і ще й возмущаються, що не можуть пройти чи проїхати. Ну залиш дома дитину, якщо треба на базар. Залишити є на кого завжди, просто це такий у них вид прогулянок, так їм "веселіше".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...