Перейти до змісту

Собака(ки) покусала подростка на Стыре


rusel33

Рекомендовані повідомлення

Бачив сюсідку, яка вибачте, справляла нужду по великому біля забору, бо додому не добіжала. Алкоголічка. Як з таким боротись? А ще мене достають мамаши з дітьми, які з своїм колясками їдуть "гуляти по варшавці" і ще й возмущаються, що не можуть пройти чи проїхати. Ну залиш дома дитину, якщо треба на базар. Залишити є на кого завжди, просто це такий у них вид прогулянок, так їм "веселіше".

Алкозависимость - это диагноз...

А по поводу мамаш - вы не правы!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 78
  • Створено
  • Остання відповідь

Уточнил информацию, произошло происшествие в с.Боремец Ровенской обл., мужик с двумя большими собаками, которые напали на группу подростков, один побежал не в воду, его покусали.Информацией любезно поделился пользователь Lerov.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачив сюсідку, яка вибачте, справляла нужду по великому біля забору, бо додому не добіжала. Алкоголічка. Як з таким боротись? А ще мене достають мамаши з дітьми, які з своїм колясками їдуть "гуляти по варшавці" і ще й возмущаються, що не можуть пройти чи проїхати. Ну залиш дома дитину, якщо треба на базар. Залишити є на кого завжди, просто це такий у них вид прогулянок, так їм "веселіше".

Розмова про те, що собака покусали до реанiмацii.

Так покусай i сусiдку, яка, (вибачте!), сцяла пiд парканом!

I мамаш покусай, що "по варшавцi". Так само - до реанiмацii.

Я тихо фiгею з вiдписувачiв, якi вважають, що проблема м'ясоiдних хижакiв (в даному випадку - собак) - це проблема людей, якi не вдягнули захисний одяг (руки-ноги мiнiмум) i вийшли, просто, пiд ручку, прогулятись берегом рiчки Стир.

А тепер давайте замiнусуемо мене, так як я не попередив, що на Стир треба ще слiзогiннi балончики брати i ультразвуковий комплект для вiдлякування тварин )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...