Перейти до змісту

Вибухнула тойота на чернишевського


Marshall

Рекомендовані повідомлення

смішно говорити про те, чого не знаєш...

звідки така тупа впевненість, що я на них не їздив? тому ти смішний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 161
  • Створено
  • Остання відповідь

що тут пояснювати, якщо х5 і крузак - це урбан?))) сміх тай годі..

Що тут пояснювати якщо 2 (ДВА) рази написав що це суб'єктивно.

Максимум де бачив крузаки з х5 і іже с німі - в кілометрі від асфальту, типу "з'їхав з траси на гриби чи до озера", разом із древніми жигулями. А в районі говєн де хіба пішки можна обійти баюру посеред лісу буваю часто, дуже часто. Хєр який мажор/мільйонер зажене в говна свою ласточку, ібо гілками поцарапає лак як мінімум (це з досвіду близької людини, жертва - х5 кстаті, і не посеред лісу, а в тихих дворіках 33 кварталу, ібо не годиться на весілля вертатися тою ж дорогою якою заїзджали :)). І хєр який мажор возить в багажніку лопату, щоб відкопатись єслі чо.

не путайте кисле з мягким,ТЛК 100,200, Прадо,FJ, Мітсубісі Вагон, Ніссан Патрол, це повноцінні ДЖИПИ, вони ж позашляховихи (вседорожники), з ДУЖЕ ХОРОШИМИ позашляховими характеристиками, а шноркель, лебідка й інше, це ЕЛЕМЕНТИ ТЮНІНГУ, для авто , які СПЕЦІАЛЬНО готуются, ВИКЛЮЧНО для бездоріжжя . Ви хоч трохи вивчіть матчасть, перед тим як щось плісти

Добре, не подобається шноркель і лебідка - нехай буде роздатка з понижуючим рядом і міжосьовий диференціал який повністю блокується. Плюс рама. Якщо це все є в х5 і крузерів - нехай будуть "джипами" чи "позашляховиками" у вузькому сенсі. Бо скажи "Джип" чи "Позашляховик" любій жінці - ткне пальцем і на Ниву з Кашкаєм і на Патрол з Віллісом, і в широкому сенсі буде права.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До чого тут краштести, коли мова про те, що у світі ніде ніхто не ставить ГБО на джипи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

смішно говорити про те, чого не знаєш...

звідки така тупа впевненість, що я на них не їздив? тому ти смішний.

якби поїздив, то тієї дурні не писав би.

... А в нас позашляховик, а точніше паркєтнік, то понт і показуха стутусу і наявносні бабла.

До чого тут краштести, коли мова про те, що у світі ніде ніхто не ставить ГБО на джипи.

для тих, хто в танку і їде на бронєпоїзді..

нормальний люксовий джип - це перш за все безпека і комфорт.. а не.. "то понт і показуха стутусу і наявносні бабла"..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що тут пояснювати якщо 2 (ДВА) рази написав що це суб'єктивно.

Максимум де бачив крузаки з х5 і іже с німі - в кілометрі від асфальту, типу "з'їхав з траси на гриби чи до озера", разом із древніми жигулями. А в районі говєн де хіба пішки можна обійти баюру посеред лісу буваю часто, дуже часто. Хєр який мажор/мільйонер зажене в говна свою ласточку, ібо гілками поцарапає лак як мінімум (це з досвіду близької людини, жертва - х5 кстаті, і не посеред лісу, а в тихих дворіках 33 кварталу, ібо не годиться на весілля вертатися тою ж дорогою якою заїзджали :)). І хєр який мажор возить в багажніку лопату, щоб відкопатись єслі чо.

не путайте кисле з мягким,ТЛК 100,200, Прадо,FJ, Мітсубісі Вагон, Ніссан Патрол, це повноцінні ДЖИПИ, вони ж позашляховихи (вседорожники), з ДУЖЕ ХОРОШИМИ позашляховими характеристиками, а шноркель, лебідка й інше, це ЕЛЕМЕНТИ ТЮНІНГУ, для авто , які СПЕЦІАЛЬНО готуются, ВИКЛЮЧНО для бездоріжжя . Ви хоч трохи вивчіть матчасть, перед тим як щось плісти

Добре, не подобається шноркель і лебідка - нехай буде роздатка з понижуючим рядом і міжосьовий диференціал який повністю блокується. Плюс рама. Якщо це все є в х5 і крузерів - нехай будуть "джипами" чи "позашляховиками" у вузькому сенсі. Бо скажи "Джип" чи "Позашляховик" любій жінці - ткне пальцем і на Ниву з Кашкаєм і на Патрол з Віллісом, і в широкому сенсі буде права.

ще раз..х5 позиціонується як люксовий кросовер, ЛК як люксовий позашляховик/4х4/джип як вам завгодно..різниця між ними кардинальна..х5 я сам ніде не бачив в офроуді, але лк практично скрізь в офроаді є. на них навіть по антарктиді їздять..на рах. царапання і т.д. - може у тебе буде шок, але є люди, які купують крузаки/патроли для офроуда/охоти і подібних речей..і царапають їх страшно)...до чого тут жінки?

.. на рах. ниви..ціниться якраз за позашляхові якості...навіть в європі їх можна зустріти.як виключення звичайно). тому слово "джип" - якраз до цього атомобіля підходить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добре, не подобається шноркель і лебідка - нехай буде роздатка з понижуючим рядом і міжосьовий диференціал який повністю блокується. Плюс рама. Якщо це все є в х5 і крузерів - нехай будуть "джипами" чи "позашляховиками" у вузькому сенсі. Бо скажи "Джип" чи "Позашляховик" любій жінці - ткне пальцем і на Ниву з Кашкаєм і на Патрол з Віллісом, і в широкому сенсі буде права.

знову ж таки, чого з вищеперечисленого нема в тих авто, що я перечислив ? За Х5 я нічого не писав, бо не в курсі . Й так мова про те й йде, що тут не жінки, а чомусь гребуть все під одну гребінку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знову ж таки, чого з вищеперечисленого нема в тих авто, що я перечислив ? За Х5 я нічого не писав, бо не в курсі . Й так мова про те й йде, що тут не жінки, а чомусь гребуть все під одну гребінку

х5 джипом ніколи не був, по крайній мірі у людей які трохи в цьому шурупають..його припліли через необізнаність, для масовки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До чого тут краштести, коли мова про те, що у світі ніде ніхто не ставить ГБО на джипи.

в світі ще багато хто чого не робить, або робить те, чого ДОСІ не роблять в нас, он в задрипанній параші й то місцями LTE є, а ми 3G толком освоїти не можемо, й що ? Ну й на останок, то виходить багатим 5 років поїздив й в мусор авто викидати ? Чи другому власникові ? Чи їздити на них *до посінєнія* ?бо через 10 років джип коштує 1/5 від вартості, а мотори по 4 й більше літрів, чим їх *поїти* ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну й на останок, то виходить багатим 5 років поїздив й в мусор авто викидати ?

Мені подобається в цій темі одне й те саме по 2 рази повторювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені подобається в цій темі одне й те саме по 2 рази повторювати.

да да, побільше пафосу й *многозначітєльності*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на джипи військові, для оффроуду, МНС і т.д. - ГБО не ставлять - це факт.

на джипи-паркетники, для міста, показушні/наглянцьовані авто - ставлять аж бігом, бо одна половина багатших вміє заощаджувати, інша половина економить, бо не може кредит на той джип погасити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на джипи військові, для оффроуду, МНС і т.д. - ГБО не ставлять - це факт.

а який дурний буде заморачуватись з газовою установкою вартістю штука півтори баксів, якщо за бензин держава платить й попутно то все ще й розкрадаєтся ?

ЗІ ну і загальний меседж масс зрозумілий : купив джип (причому неважливо, скільки він коштує) - значить накрав й понтуєтся, поставив газ - лох - значить або жлоб, або купив на останні й нема за що заправляти. Логіка *савєцка*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЗІ ну і загальний меседж масс зрозумілий : купив джип (причому неважливо, скільки він коштує) - значить накрав й понтуєтся, поставив газ - лох - значить або жлоб, або купив на останні й нема за що заправляти. Логіка *савєцка*

Ти неправий.

людина може чесно заробити на і джип і на седан. звичайно, бажання одного мало, але все ж можна. понти - це коли дійсно купив в кредит, або останню сорочку продав, щоб купити б/у тачку, а якщо статки дозволяють - це зовсім інше.

знаю особисто в Луцьку людей на досить дорогих авто, які мають серйозний бізнес, і які поставили ГБО. і вони не лохі, і не жлоби, і купили не на останні. просто люди, які самі заробили копійку, вміють її цінувати, а їздять на бехах 5 літрових якраз ті, хто сам не заробив ще.

а який дурний буде заморачуватись з газовою установкою вартістю штука півтори баксів, якщо за бензин держава платить й попутно то все ще й розкрадаєтся ?

ГБО туди не ставлять зовсім не через це, повір. і ГБО за 1000-1500 - це вже нууу дуже крута установка, такі мало хто ставить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЗІ ну і загальний меседж масс зрозумілий : купив джип (причому неважливо, скільки він коштує) - значить накрав й понтуєтся, поставив газ - лох - значить або жлоб, або купив на останні й нема за що заправляти. Логіка *савєцка*

підпишусь під кожним словом.

%D0%BE%D0%B1%D1%89%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D0%BE%D0%B5-%D0%BC%D0%BD%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5-%D0%BE%D1%81%D1%91%D0%BB-%D0%B4%D0%B5%D0%BC%D0%BE%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%B0%D1%82%D0%BE%D1%80%D1%8B-%D0%BE-%D0%B6%D0%B8%D0%B7%D0%BD%D0%B8-%D0%BF%D0%B5%D1%81%D0%BE%D1%87%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-356339.jpeg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти неправий.

людина може чесно заробити на і джип і на седан. звичайно, бажання одного мало, але все ж можна. понти - це коли дійсно купив в кредит, або останню сорочку продав, щоб купити б/у тачку, а якщо статки дозволяють - це зовсім інше.

знаю особисто в Луцьку людей на досить дорогих авто, які мають серйозний бізнес, і які поставили ГБО. і вони не лохі, і не жлоби, і купили не на останні. просто люди, які самі заробили копійку, вміють її цінувати, а їздять на бехах 5 літрових якраз ті, хто сам не заробив ще.

а який дурний буде заморачуватись з газовою установкою вартістю штука півтори баксів, якщо за бензин держава платить й попутно то все ще й розкрадаєтся ?

ГБО туди не ставлять зовсім не через це, повір. і ГБО за 1000-1500 - це вже нууу дуже крута установка, такі мало хто ставить.

так почитай попередні пости, я просто підсумував й зжав в одне речення. Й в смислі крута установка за штуку баксів ? середня нормальна установка для V6 чи V8 моторів, які й стоять здебільшого на джипах, а крута установка це пьятого покоління за 2000 євро, а не штуку баксів

Й да, цікаво, чому ж туди ГБО не ставлять, може все, щ я прочитав до цього, по цьому поводу, то даром. Колись сам дико не довіряв ГБО, прийшлось матчасть троха почитати, кардинально змінив думку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

крута установка це пьятого покоління за 2000 євро

останній пост не по темі.

5 покоління в Україні ще толком не вміють ставити і обслуговувати, нема спеців. тут поки з 3-м, 4-м не зовсім гладко на деяких конторах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... а їздять на бехах 5 літрових якраз ті, хто сам не заробив ще.

знаю особисто людей на "5 літрових бехах", каєнах, ренджроверах (декілька взагалі молодші за мене!), які самі заробили на машини і успішно ведуть бізнес, по крайній мірі вели до недавнього часу, і що?? марка авто і обєм мотора є показником вкрав/зароби мажор/трудяга?? людям які купують преміум машини в переважній більшості пофіг на понти і на думку Васі/Петі з сусіднього підїзду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще раз..х5 позиціонується як люксовий кросовер, ЛК як люксовий позашляховик/4х4/джип як вам завгодно..різниця між ними кардинальна..х5 я сам ніде не бачив в офроуді, але лк практично скрізь в офроаді є. на них навіть по антарктиді їздять..на рах. царапання і т.д. - може у тебе буде шок, але є люди, які купують крузаки/патроли для офроуда/охоти і подібних речей..і царапають їх страшно)...до чого тут жінки? .. на рах. ниви..ціниться якраз за позашляхові якості...навіть в європі їх можна зустріти.як виключення звичайно). тому слово "джип" - якраз до цього атомобіля підходить.

Ти тут любиш багато писати про танки та бронепоїзди, хоча навіть не помітив шо я підкреслив "широкий сенс" і "вузький сенс". Розжую - в широкому сенсі все що крупніше Волинянки і не схоже на бус, універсал чи вантажівку, обиватель назве "джипом", а жінка тут до того що вона швидше за все і буде обивателем №1, бо наприклад в мене язик не ворухнеться узагальнено назвати "Джипом" якогось Дастера чи Кашкая. А у вузькому сенсі "джип" - це те що має вищеперелічені в цій темі властивості, і не їздить з ГБО ібо це буде по-дибільному.

На рахунок "може буде шок але є люди..." так от може в тебе буде шок, але є люди які купують Жигулі для офроада і з Запорожця роблять дельтаплан, хєр з тим що таких диваків один на мільйон. А в сусідньому дворі я як раз Патрола в болоті і бачу, і він як раз зі шноркелем і лебідкою. Ти часто бачиш люксові позашляховики типу Крузера в такому бойовому окрасі? Отожбо, бо "є люди", але їх мало, а більш розумні для таких потреб використовують щось попрощє (Нива, Уаз, Волинянка, той же Патрол і тп) чи хоча б постарше (ЛК 80, ЛК 100). Ти ж не йдеш в новеньких фірмових "адіках" місити футбол в болоті? Правильно, бо коли це побачить твоя жінка то скаже що ти ідіот.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене це трохи налякало...Маю 21 числа в Рожищах ставити газ 3 покоління на Нексію.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти тут любиш багато писати про танки та бронепоїзди, хоча навіть не помітив шо я підкреслив "широкий сенс" і "вузький сенс". Розжую - в широкому сенсі все що крупніше Волинянки і не схоже на бус, універсал чи вантажівку, обиватель назве "джипом", а жінка тут до того що вона швидше за все і буде обивателем №1, бо наприклад в мене язик не ворухнеться узагальнено назвати "Джипом" якогось Дастера чи Кашкая. А у вузькому сенсі "джип" - це те що має вищеперелічені в цій темі властивості, і не їздить з ГБО ібо це буде по-дибільному.

На рахунок "може буде шок але є люди..." так от може в тебе буде шок, але є люди які купують Жигулі для офроада і з Запорожця роблять дельтаплан, хєр з тим що таких диваків один на мільйон. А в сусідньому дворі я як раз Патрола в болоті і бачу, і він як раз зі шноркелем і лебідкою. Ти часто бачиш люксові позашляховики типу Крузера в такому бойовому окрасі? Отожбо, бо "є люди", але їх мало, а більш розумні для таких потреб використовують щось попрощє (Нива, Уаз, Волинянка, той же Патрол і тп) чи хоча б постарше (ЛК 80, ЛК 100). Ти ж не йдеш в новеньких фірмових "адіках" місити футбол в болоті? Правильно, бо коли це побачить твоя жінка то скаже що ти ідіот.

почнем з того, той Патрол й без шноркеля й без лебідки проїде там, де з ними, це на дорожні характеристики майже ніяк не впливає, лише посилення мір безпеки,також новий Патрол коштує дорожче ніж новий ЛандКрузер (якщо це не 200ка), б/у відповідно теж, тому аналогічних років ЛК ЛОГІЧНІШЕ совати по оффроаду. Й взагалі мова почалась з того, що народ джипи почав називати паркетниками, після цього провівся лікбез, так ні, почали приплітати жінок. Ми ж не десь в перспективі говорим, а про тут і зараз. Чи варто в таких випадках залишати вас в щасливому незнанні й називайте рамні джипи паркетниками й навпаки далі ? Ну якщо так, то хай так і буде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти тут любиш багато писати про танки та бронепоїзди, хоча навіть не помітив шо я підкреслив "широкий сенс" і "вузький сенс". Розжую - в широкому сенсі все що крупніше Волинянки і не схоже на бус, універсал чи вантажівку, обиватель назве "джипом", а жінка тут до того що вона швидше за все і буде обивателем №1, бо наприклад в мене язик не ворухнеться узагальнено назвати "Джипом" якогось Дастера чи Кашкая. А у вузькому сенсі "джип" - це те що має вищеперелічені в цій темі властивості, і не їздить з ГБО ібо це буде по-дибільному.

На рахунок "може буде шок але є люди..." так от може в тебе буде шок, але є люди які купують Жигулі для офроада і з Запорожця роблять дельтаплан, хєр з тим що таких диваків один на мільйон. А в сусідньому дворі я як раз Патрола в болоті і бачу, і він як раз зі шноркелем і лебідкою. Ти часто бачиш люксові позашляховики типу Крузера в такому бойовому окрасі? Отожбо, бо "є люди", але їх мало, а більш розумні для таких потреб використовують щось попрощє (Нива, Уаз, Волинянка, той же Патрол і тп) чи хоча б постарше (ЛК 80, ЛК 100). Ти ж не йдеш в новеньких фірмових "адіках" місити футбол в болоті? Правильно, бо коли це побачить твоя жінка то скаже що ти ідіот.

опускаю всю нісенітницю про кашкаї,дастери, жінку як обивателя №1 і т.д. і т.п.

доречі там трохи абсурд "більш розумні для таких потреб використовують щось попрощє (Нива, Уаз, Волинянка, той же Патрол і тп)" залізь на сайт нісана і глянь цінник на патрол..

використовують ті автомобілі, хто що може собі дозволити..і в мене особисто великі сумніви, що людина яка їздить на охоту на крузері/патролі дурніша за людину на волинянці/уазі/ниві.

Напиши чому їздити на ГБО по дибільному? Я на повному серйозі, без образ і без шуток. Просто цікаво..

Скільки перечитав за ГБО, скільки маю знайомих на ГБО + частина з них на крузерах, всі купували не за останні гроші і не в кредит, спокійно можуть їздити на 4 літрових моторах на бензині без удару по сімейному бюджеті, чомусь всі поставили ГБО..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Багатьох застала криза, підвищення ціни бензину в декілька раз і вони, будучи вже власниками доволі об'ємних прожорливих апаратів, були змушені поставити газ. Купляти з салону новеньку тачку з мотором 2,5-4л і ставити там ГБО як на мене дивно, при існуючих альтернативах у вигляді дизельних німців з умовно мізерним споживанням до 7 літрів на сотню при колосальній потужності. На старих танках типу крузаків з споживанням більше 15-20л, то газ єдиний порятунок і панти тих машинок вже в давньому минулому, єдина радість то міцна ходова (хоча це також умовно бо на 2,5 тонни ваги інакша й бути не може).

На рахунок краштестів, ви б якщо спеціаліст глянули спочатку на якій швидкості вони заміряються. На тих швидкостях на яких люблять ганяти х5, каєни і т.д. заводський краштест вже не актуальний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...