Перейти до змісту

Гудуть колонки


Рекомендовані повідомлення

Є кілька немолодих комплектів комп'ютерної акустики -- недорогі двохполосні типу SVEN в корпусах з МДФ, різні моделі. Не пам'ятаю, чи було так з нова, але зараз вони дуже гудуть, при чому навіть коли зовсім відключені від джерела звуку (від компа, наприклад) або якщо й зовсім від них від'єднаний сигнальний провід (спочатку думав, що може він наводки якісь ловить). Доводиться постійно виключати з розетки, коли не використовуються. Колонки включені в розетку через якісний "випрямляючий" безперебійник Smart UPS 1500.

Питання -- від чого може бути такий шум і чи якось це лікується? Може якісь старі конденсатори перепаяти? І чи є взагалі сенс щось "лікувати", чи викидати і купувати щось якісніше? Ну а якщо купувати -- то що порадите мінімальне за ціною, але без такого паразитного гулу, формат 2.0 або 2.1?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

конденсатори, лікується заміною.

викинути завжди можна встигнути, а тут перепаяти і ще будуть служити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я конденсатори на материнці заливав лаком для нігтів , на певний період допомогло

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для початку заміни конденсатори в фільтрах блока живлення.

Відстійні там ставились. 99% низькочастотний гул пропаде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я конденсатори на материнці заливав лаком для нігтів , на певний період допомогло

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В свенів геть нікудишні фільтри стоять + старі конденсатори в них от тобі і причина гулу. В мене такі були продав з чистою душою і возрадувався новим мінілабам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна після заміни конденсаторів поставити на провід 220в і сигнальний феритові кільця теж трішки погасять низькочастотні шуми!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та то конденсатори треба передивитись...

П.С. з колонок Microlab та Creative раджу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо страшно гудуть/фонять колонки поки не завантажиться драйвер - далі ок, то це якось можна усунути?

Звукова creative x-fi, коли вийняти з неї колонки та саб то відповідно не фонять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в своїх замінив 2 конденсатори і шум зник. Конденсатори за декілька років аж повивертало знизу і перекосило відносно плати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гул в колонках може бути по двох причинах, несправні конденсатори фільтра, або випрямляч (але тоді зазвичай гул дуже сильний і видно як рухаються динаміки), лікується заміною конденсаторів, тут ще можна допаяти паралельно конденсаторам і діодам ще пілвкові конденсатори, ємністю 0,1мкФх63В, це забере вискочастотні завади.

В другому випадку колонка може гудіти із за неякісного трансформатора, але в цьому випадку гуде лише та колонка в якій цей трансформатор знаходиться.

alexvvv, заземлити корпус системника.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...