Перейти до змісту

пропоную послуги розклейки об'яв і реклами


errorros

Рекомендовані повідомлення

Пропоную послуги розклейки об'яв і реклами. Розклеюєм ваші об'яви за встановленим вами терміном. Оплата за домовленістю. Пишіть в isq № 369-473-291.

Мобільний 80636629312

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

где-то ошибка.

толи в нике, толи в IQ

топик переехал в Работу.

ЗЫ: я так смотрю человек и там отличился...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Топікстартера напевно варто наказати. Він своєю об"явої на ФТП у всіх папочках "наслідив".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

топикстатера нужно в перманет,

ибо по суме "ошибок" или малёк или тормоз

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ибо по суме "ошибок" или малёк или тормоз

судячи по цій темі йому 16 років

Якщо це ті хто розклеюють по підїздам і ліфтам то в перманент його ще й в реалі сослать треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спершу написав отаке:

Тему - ф топку;

Афтару - нізачот і в газенваген;

В реалє - в Бабруйск всім, хто клеїть рекламки і прочу фігню, де не треба, клеїть.

Але потім подумав... хлопцю 16 років. Він не мобілки в дітей забирає на вулиці, а хоче заробляти гроші сам. ІМХО, це вже варте якщо не ріспекту, то хоча б поблажки на форумі ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yarchik - раціональне зерно.

А теми скрізь можна розцінити як флуд (або ж реклама). - бажання працювати - вітається.

Я дкмаю РО вистачить (днів 3 на читання та вивчення правил)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а для запобігання подальшому створенню на ftp папок з назвою "Пропоную послуги розклейки об'яв і реклами. Розклеюєм ваші об'яви за встановленим вами терміном. Оплата за домовленістю. Пишіть в isq № 369-473-291 Мобыльний 80636629312" треба закрити доступ до ФТП. Я все розумію, може і хочеться заробити побільше, але це вже просто неповага до інших людей.

Коли я жив в квартирі, то ми під'їздом скинулись і поставили металічні двері. Нові, гарні... вже через тиждень якісь гади спотворили їх, обклеївши всякими оголошеннями і рекламою, до того ж клеїли не на скотч, який легко зняти а на клей, а деякі рідкісні виродки унікали умудрялись клеїти фарбою!

Коли мій брат поставив металеві двері в себе в під'їзді, то поруч на стіну спеціально повісив дошку для оголошень, щоб вберегти двері. І що ви думаєте? Одиниці клеїли оголошення на дошку, більшість так само вперто клеїли на двері.

ПОВБИВАВ БИ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згадались російські "політтехнології" - клеїли політичну рекламу оппонента на _силікатний_ клей на вітрове скло машин. Навіть закляті прихильники після такого не голосували :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ!!! Вибачте і за помилки, і за те шо на фтп насорив! Мені дійсно 16, але я не один цим займаюсь. І оголошення не тільки клеїмо, але і створюємо дизайн та самі друкуємо. Так шо вам тільки потрібно сказати шо ви хочете і ми те надрукуєм і по місті розвісим. Чекаємо на ваші заявки і пропозиції, дякую за увагу (і по дверях клеїти ми не будем, не переживайте :rolleyes:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Во молодцы, собрались,организовали и сделали.

Услуга явно востребована у нас в городе. Советовал бы походить по луцким фирмам, компьютерным в том числе, разным магазинам и визитки им пораздовать. :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

главное не представляйтесь "канадской оптовой компанией"...

хотя, все равно могут побить.

не ходите по фирмам. там даже спам, приходящий вживую не любят.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

200 шт. за 50 грн. Виходить по 25 коп. за шт. Райони розклейки обговорювались.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

200 шт. за 50 грн. Виходить по 25 коп. за шт. Райони розклейки обговорювались.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні, це не точний тариф, при збільшенні кількості реклами оплата меньша, також ціна залежить від розміру реклами (чим меньша, тим дешевше)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...