Перейти до змісту

Єврокубки. Сезон 2015-2016 р.


Michaylo

Рекомендовані повідомлення

Минулий сезон я відкатав зирити на матчі за участю кротів, було круто, от правда більшої радості не мав як вони програвали, але і за це дякую.

А от внутрішні ігри це зовсім друге.

а за Одессу комусь має (з бордівчан ) пощастити!!! я б сходив Дніпро підтримати!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 498
  • Створено
  • Остання відповідь

З Фенербахче фартонуло?

А що ні?:) ЗМІ роздуло і коментатор "Футболу", що грають проти "збірної Європи", а насправді Фенер ніякий був і це було яскраво видно!!! А що про Баварію, Барсу... ну на тій стадії вже слабких команд не буває!:) А ви як хотіли - мед та й ложкою?:)

от правда більшої радості не мав як вони програвали

+1500!!! YES!!!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"любите" Ви "кротів" палкою любов'ю))))

Кажу чесно - я їх не переварюю всім нутром, ні в яких змаганнях їх не підтримую і рейтинг, не рейтинг країни... це ролі не грає! Підла команда зі своїм керівництвом і тренером!!!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Деякі учні академії футболу шахти, розповідали як їх вчать любити, що вони роблять, для кого це все, і як до інших треба ставитись(все писати просто не було), інфа 100%, це просто жесть. Приклад - даунбас. Вони(клубна структура) всі своїм нутром там нас мають, і іхня гра тільки заради шоу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найсправедливішим завтрашнім жеребкуванням буде ,що Зорі випала ця Жиліна.

Жиліна разом з Зорею в одній групі несіяні, так що не зустрінуться :(

Заря угодила в Группу 1, а ее потенциальными соперниками могут быть Атлетик, Виктория Пльзень, Стяуа, Легия Варшава и Белененсеш. Компанию подопечным Вернидуба среди несеянных Группы 1 составляют Русенборг, Жилина, Войводина и Альтах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що ні?

Тоді крім Фенера могли попасти Янг Бойз, Спрата, Панатінайкос і Рапід))) Смішно читати, що є люди, які вважають, що Шахтарю тоді повезло з жеребом)

+1500!!! YES!!!

Все ясно)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ліга Європи раунд плей-офф кваліфікації

Зоря - Легія

Суперник чемпіон Польщі але можна і треба грати! Щасти Зорі!!!

Смішно читати, що є люди, які вважають, що Шахтарю тоді повезло

У чому спір? :) Якщо ви фанат Шахтаря - щасти вам! Я свою точку зору аргументував і мені хфіолетово хто там міг їм попасти і т.д. і т.п.!!! :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Michaylo, Ой не так вже й розібрався. В 2 таймі нічого не зробив, взагалі. От як би Рапід переміг, от там можна казати , що вигриз перемогу.

От вдома кроти іх порвуть100%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але все одно - не той зараз ШД, який був 1-2 р. назад. Шкода... Важко їм буде з такою грою в ЛЧ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 2 таймі нічого не зробив, взагалі
не той зараз ШД, який був 1-2 назад

А я думаю, що в цій грі і не треба було тратити більше сил, як Шахтар і затратив...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але все одно - не той зараз ШД, який був 1-2 р. назад. Шкода... Важко їм буде з такою грою в ЛЧ.

В групі заграють краще, початок сезону.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вдома кроти іх порвуть100%

От тільки щоб львівяни віддячили їм за гостинність і... повболювали за Рапід!:) Але по складу, потенціалу... видно, що кроти сильніші і вчергове повезло їм з жеребом :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почала "Зоря" чудово.Молодь придка але "класу" не хватає."Легія" по праву,думаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не у тему,але ну і Вацько дибіл!!!!! якогось х.я кричить, бля я з кухні розливаючи компот бігав раза з три і шо? думав гол,а ні просто це "шут" для Денісова тупий Вацько!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Походу в Зорі почалася зоряна хвороба у молодняка.

За тиждень треба буде просто грати в своє задоволення ,і все має вийти само собою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Походу в Зорі почалася зоряна хвороба у молодняка.

За тиждень треба буде просто грати в своє задоволення ,і все має вийти само собою.

Да ні, просто почався як то кажуть рівень,а не якась фігня,Легія-це рівень, ось і перевіремо!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вацько дибіл!!!!!

Добре що маю можливість дивитись TVP, де була теж трансляція у Польщі і не чути того... А розуміючи польську можна порівняти як там адекватно і професійно коментують футбол. Нашим "плюсам" і "хфутболам" з Малиновськими, Вацками, Циганиками... ой як далеко :(
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не переживай, бразілські шахтьори ( щітаю), набуцкають у лемків австрійських бюргерів ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...