Перейти до змісту

Єврокубки. Сезон 2015-2016 р.


Michaylo

Рекомендовані повідомлення

7 часов назад, Nokian сказал:

Коментатор

А на нашому ТБ є коментатори? :) Окрім Вацка, Босянка і Джулая - нікого немає але двоє останніх на тематичних футбольних каналах не працюють :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 498
  • Створено
  • Остання відповідь
7 часов назад, w1se сказал:

гамейро красавчік

Пацик відпахав...!!! І у захисті і у нападі, ще у ворота б став!!! Дивно - як його у збірну не викликають...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, w1se сказал:

вболіваю за конопу

Так то воно так, але як тренер Клоп сильніше за Ємері буде, тому думаю, що ЛЄ Лівер візьме!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Луческу: «Севілья» - везуча команда»

Мирча Луческу, главный тренер «Шахтера»: «Поздравляю „Севилью“ и желаю хорошей игры в финале. Везучая команда. Воспользовались нашими ошибками во Львове, плюс в наши ворота назначили пенальти. И сегодня использовали наши ошибки в первом тайме и в начале второго. - япатсталом :)

Луческу-2: Севілья така везуча команда що три її забиті м'ячі залетіли нам від вітру, а ще ми так втомлюємося в літаках співати всяку х .... ню, що просто сил на гру не вистачило :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Фінал Ліги Європи між командами Ліверпуль та Севілья дивіться в прямому ефірі на телеканалах Футбол 2 і НЛО TV. Початок матчу о 21:45 за київським часом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо такі голи зараховують у фіналі ЛЄ, то на що вже нам грішним жалітись...

Відверто кажучи іспанці на 3:1 не награли... Лівер шкода....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда, дійсно, Ліверпуль шкода. Та і Клоппа, якому вже який раз не фартить. Але і від матчу я чекав більшого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, Smith сказано:

Але і від матчу я чекав більшого.

Я також,загалом не сподобалось(( не знаю,але навіть при чотирьох забитих м'ячах, щось футбол був не дуже.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну а як вам мінімум два потрапляння м'яча у руки гравців Севільї у свому карному майданчику? :) У подібних епізодах як верескає Циганик? :) Але по великому рахунку Лівер після пропущеного м'яча опустив руки і не був схожий сам на себе - шкода :( Шкода що і хвилини не зіграв Конопа але переможців (Емері) не осуджують. Виграш трьох поспіль Кубків - це жир!!! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Матч так собі, реально розчарував арбітр. Я за гру нарахував три чи чотири руку - свистка не було жодного. Тепер розумію, що наші арбітри судять аналогічно як в Європі. Надіюся у фіналі ЛЧ таких дурних помилок не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ліверпуль другий тайм взагалі здав.. як зачаровані (нагадало перший матч шахтаря з севільєю вдома). бігали помало. третій гол взагалі пас самі віддали. купа браку, згадались моменти в кінці - невдалий пас пяткою в захисті та якийсь млявий ривок Старіджа.. Можна зрозуміти клопа який кричав .. Жаль Ліверпуль, бачу багато хто за нього вболівав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, ZLOvSmetane сказал:

Жаль Ліверпуль

Клоп ще своє зробить з Ліверпуля!!! Він у керма лише з жовтня 15-го року, ще і рік не пропрацював, а зараз підсилить клуб і... думаю буде за чемпіонство у Англії боротись!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 годин тому, yura-patriot сказано:

Я також,загалом не сподобалось(( не знаю,але навіть при чотирьох забитих м'ячах, щось футбол був не дуже.

 

 

 Ще я забув про те,що в принципі вивіска фіналу була ОГОГО!!!! ну погодьтеся друзі, Ліверуль-Севіля за іменами(команд на даний час),фінал мав бути капєц,але бляха то футбол,нє? Особисто мені,як то люблять у неті писати ІМХО фінал минулорічний Дніпро-Севілья в 1000 раз цікавіший був,і не тому що команда з неньки,а патамуша грали відкрито завдяки швидкому голу дніпрян.Карош фінал не сподобався,Ліверпуль Клопа дужее! розчарував,але правда і не назначені пенальті ще більше розчарували,кароч одні розстройства,але то таке,скоро Євро:D,спитаєте чого не фінал ЛЧ,не знаю, подивлюся канєшно заради Роналду і фсьо,щось не предвкушає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

«Сан-Сиро» не готов к финалу Лиги чемпионов

111_dynamo.kiev.ua_16.jpg

Качество газона на итальянском стадионе «Сан-Сиро» не соответствует уровню финала Лиги чемпионов. Такое мнение выразил старший руководитель Союза европейских футбольных ассоциаций по организации матчей Кит Далтон. — У нас возникли проблемы с качеством проведения финала Лиги чемпионов, — сказал Далтон Mirror. — Два клуба — итальянские «Интер» и «Милан» — используют стадион, который в свою очередь принадлежит городу. Его эксплуатацией занимается другая компания. Специалист по уходу за газоном там слишком молод, но он единственный специалист, работающий там. Остальные не могут выполнять поставленные задачи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Як на мене гол не за правилами.

Серхіо Рамос до м"яча не дібрався, але був в активному офсайді... Воротарю він точно заважав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мля!!! чистєйший офік!,може лінейного ця рука збила з толку,але навіть я сидівши у себе вдома у Луцьку,бля бачив що був офсайд)))Ну я не такий крутий як Ви подумали))) просто пару повторчіків усьо проясняють:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Panek сказано:

Шанс для Атлетіко 

Ага, в точку Шанс!!бо Реальчік троха сильніший,нє?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене, то Реал вчора виглядав сильніше.

Перемога заслужена.

ЗІ. Здивував своєю поведінкою під час пенальті Облак - він на перші три удари майже не реагував...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...