Перейти до змісту

Нежить не проходить


Dorothy

Рекомендовані повідомлення

Нежить не проходить два тижні. Почалось зі звичайної застуди. Спробували призначити протиалергічні - не допомагають. Нещодавно до повного щастя додався ще кон'юктивіт. Що порадите, медики і "медики борди"? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сходити до нормального лікаря. Бо якщо візьметься хронічний риніт, то будете мати цяцьку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да да, нормвльноготлікаря шукайте, бо я вже закумартвся із своїм хронічним насмарком

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тапаліний пух, жара , іюнь...

1- Дієта, виключити все алергогенне та все що бє по печінці , підшлунковій та селезінці.Смажене, жирне, алкоголь , контакт з різними токсинами

2-Нормально висипатись

3-Методом спостережень шукати на що і коли нежить посилюється

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мав таку проблему, дієвий метод: "промивати ніс розчином морської солі". Обов'язково морської, бо вона містить мікроелементи

і саме впливає на дихання як ніби ви живете біля моря.

Розчин має бути солоним на смак, неприємний смак), додаєте ще пару капель йоду і два рази в день промиваєте, протягом тижня. ВСЕ зникне.

розвели стакан розчину. стакан достатньо, і поперемінно втягуєте правою лівою ніздрею нахилившись над умивальником. Має закрутити в носі

і тоді видихаєте, вода виходить, висякуєте легко, без ривків. Якщо ніс закладений на другий третій день ніс очищається повністю.

Нахиляєтесь і так поперемінно весь стакан промиваєте ніс. Потім, що важливо!!! після промивання нахилитись нижче, або голову саму нахилити вниз зігнувши шию

і закрити одну ніздрю, а іншою видихати. Чому??? Щоб вийшла вода, яка заходить під час промивань у гайморові пазухи. Трішки заходить, бо коли промиваєте

і вишморкуєтесь під тиском вода попадає у пазухи. Її всю потрібно злити звідти.

За тиждень все пройде. На здоров'я).

п.с. ще важливий нюанс, температура розчину - не знаю, але телпа на відчуття. Не холодний, не гарячий, а теплий! це важливо.

вистачає чайну ложку великих кристалів солі на стакан теплої води і 4-5 капель йоду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VilanS, дякую! Спробую. Nokian, ні, температури нема, та й взагалі відсутні вже будь-які інші ознаки застуди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

post-18196-0-89629800-1434029227_thumb.j Щиро дякую всім за поради. Мені допоміг такий засіб. Можливо, допоможе ще комусь.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так у Вас не нежить, а алергія скоріше всього, бо одною такою морською водою нежить не вилікуєш, а от при алергії добре допомагає. До речі на рахунок Виговського не був би такий однозначно позитивний, хоча однозначно він краще наших доблєсних лікарів в поліклініках, але.. є нюанси..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Минулого року було щось схоже, зараз ніби знову підкрадається) Протиалергічними препаратами за тиждень вдалося позбутися, майже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Симптоми дійсно схожі на алергію.

1. Зменьшити(припинити) споживання слизоутворюючих продуктів(мясо,картопля,хліб,макарони).перейдіть на каші,салати(особливо нажміть на крес-салат і руколу),йогурт.

2. Промивати ніс 2-4 рази за день солоною, ледь теплою водою.

3. Спробуйте кетотіфен 2р/день.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

в мене вже давно інша проблема - нежитю немає, але як тільки приймаю горизонтальне положення як якась заслонка і дихати не можу(( постійно судинозвужуючі приходиться використовувати, колись навіть припалювання сріблом робили

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...