Перейти до змісту

Підкажіть що це за рослина і як з нею боротись.


Dieselsmart

Рекомендовані повідомлення

Підкажіть хто знає що це за рослина на фото, і як з нею боротись.

Стебло трубчасте як в бамбука, росте до 2х метрів, кореневище дуже потужне з розгалуженнями плететься під землею і вирвати все повністю нереально, а якщо хоч шматок залишиться то знову проростає. Пробували раундапом кропити, згоріло все і трава і перий а це зілля навіть не пожовтіло, перепробували все і нічого не бере.

Буду вдячний всім хто щось дієве підкаже.

post-11163-0-91117100-1433509675_thumb.j

post-11163-0-14566800-1433509735_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фоткі неясні але 2метри труба(стовбур)

Як виросте то має велечезний кошик з насінням да?

Вітаю це борщовик, виводиться лише глибоким розорюванням (періодичним тобто за літо пару раз)

або тупо скошувати напастой,

і да лтстя жалить так шо опіки як від вогню тільки гірше, вони не гояться, білком мазали то затягується по трохи

маю таку штуку поки воюєм хто кого

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Voronin10, то не борщовик 100%

в сусіда в огороді таке було - зараз нема, значить вивести реально

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Voronin10, то не борщовик 100%

в сусіда в огороді таке було - зараз нема, значить вивести реально

Вивес то да, я ото вам розкажу про граблі на які наступтв :

Взяв я значить баночку супер ядучої фігні від буряну (те шо кроплять коли зійшов бурян але картошка ше не зійшла)

Так от взяв скропив і борщовика і бурян, з чистим серцем і душею пішов чекати результат,

а результату нема по сей час, так шо підробка бадяжать гади,

Поки з борщовиком воюєм з косою, виріс зкосив і тд,

З опитів розкажу що брали обкопували , скошували кипятили воду і тільки кипить моментально лили вокруг і в стовбур - живий зараза

Соляра неспасає

Салітра - штука цікава(на зиму на пеньок обсипаєш а навесну ни пенька ни коріння), борщовику глубоко пофіг

Так шо поки тупо кошу, бензинчиком корлю час від часу і надіюсь шо таки він здасться

Так шо друже шукайте якісні пестициди і буде вам спокій

П.С знайомий казав що і проти борщовика є щось але назву так і незгадав а шкода

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Воронін вас почитати, ви якийсь фашист антирослинний, бідна травичка.:) Може до неї з любов'ю? :) Є така книжка фантастична прикольна - Нєукратімая планєта. Там про цей підхід.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Voronin10,Це не борщовик, сама рослина не отруйна і безобідна, навіть не пахне нічим.

Пестициди якісні з польщі не допомогли.

якби це був город то вивести її постійним розорюванням було б не проблема але на місці проростання подвіря будинку і постійне розорювання не підходить до того ж поширилась вона на значну площу до 100кв. м.

Наразі так і боремся постійним скошуванням але це мало впливає бо рослина дуже швидко розростається знову, зараз уже метр і це при тому що тричі з весни скошувалась.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да я троха з тею рослиною вже поізвращався, всяко було, можна книжку писати :)

Шановний theOutsider, інтернетом давно вмію користуватись і скажу читати одне а от вживу зовсім інше, виб разок покосили ту штуку то все життя розказували про наслідки

По суті

Тричі з весни?

Незнаю я тільки за цей місяць три рази косив траву, доречі з газоном досить непогана ідея:

Була невелика ділянка із зарослями кропиви яка нераз насіння скинула, скосили зверху посіяли газонну травку, скошували все і тепер трава все заглушила, може і увас прокатить

І да маю намір повоювати відпрацьованим хлорним залізом :) та ще штука

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ні це не борщовик, можливо щось подібне.

p_42263_4_gallerybig.jpg?_hnE36c6a450fec

Борщевик

Листья, корни, стебель, плоды борщевика содержат в себе особые вещества — фурокумарины. При попадании на кожу эти вещества в сотни раз увеличивают ее восприимчивость к ультрафиолету. Лучи летнего солнышка, в обычной ситуации абсолютно безвредные, под влиянием этого вещества вызывают сильнейшие ожоги 1-3 степени. Чтобы обжечься борщевиком, достаточно к нему прикоснуться.

http://otvet.imgsmail.ru/download/910f1d588a0db1fe31f4df2920ca3aa0_i-358.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Garfild,ні, це не те.

з газоном навряд чи получиться бо рослина пробивається через усе і шар трави її не зупинить. з рослиною росла густа трава, від раундапу все вигоріло а рослина й далі росте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо на коренях є бульби ,схожі на картоплю- то це топінамбур.

Дехто їість бульби на салат, гидота ще та.

Виводиться повним і постійним викопуванням , дуже важко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Garfild,повторююсь рослина безобідна перевірено все.

Nokian, не топінамбур. коріння як пальці розгалужене міцне і плететься горизонтально до 50см в глибину.

Таку рослину я бачив лише в кількох місцях, в місті біля кільця по перетині вулиць Набережної та Шевченка понад тротуаром і ще за кордоном в Польщі в двох місцях і все. Кого тільки не розпитував ніхто нічого не знає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... що це за рослина на фото, і як з нею боротись ...

Возможно похоже, ( по фото / по интернетах )

amaranthus retrofleхus = щириця звичайна.

Картинка трава;

Картинка цветок;

Химия.

Кого тільки не розпитував ніхто нічого не знає.

Теоретически, должны знать люди с аграрным образованием;

где там кто кого на кого сейчас учат.

Ок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дартаньян,по фото видно що це зовсім не те не кажучи вже про опис, це зовсім різні рослини.

З аграрною освітою кажете, не смішіть, деякі такі фахівці не можуть розрізнити між собою сою, люпин і квасолю. та й аграрна освіта не передбачає вивчення всіх бурянів, а це бурян дуже рідкісний ось і не знає ніхто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це рейнутрія (гірчак, горець) богемська Reynoutria x bohemica: http://www.bookblack.ru/plant/47.htm

Її коріння поширюються на 7 метрів вшир і на 3 м вглиб, тому не викопаєш. Вона дуже стійка до до різання і відновлюється від коренів.

З Вікі http://en.wikipedia....llopia_japonica

Найбільш ефективним методом контролю є застосування гербіцидів близько до фази цвітіння в кінці літа або восени. В деяких випадках можна викорінити Японський горець в один вегетаційний період з використанням лише гербіцидів. Випробування на островах королеви Шарлотти (Хайда Gwaii) з Британської Колумбії, де використовували морську воду, розпилюючи її на листя продемонстрували багатообіцяючі результати, які можуть бути життєздатним варіантом для викорінення там де побоювання з приводу застосування гербіцидів занадто великі. Є два біологічних методи боротьби: попелиця Aphalara itadori і плямистість листя - грибок з роду Mycosphaerella.

Методи боротьби такі ж самі, як і з рейнутрією японською: http://www.bookblack.ru/plant/46.htm

Гірчак (рейнутрія, горець) богемський, сахалінський і японський є подібними. Тому можете шукати методи боротьби по цих трьох рослинах.

Нажаль, скошування, як я пропонував вище, мало що дає :(

До речі, він зовсім не пекучій, а навіть має антибактеріальну властивість. Коли я був в піонерському таборі на Закарпатті, там були зарослі цієї рослини, ми називали їх бамбуком і ховались в цих джунглях :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це рейнутрія (гірчак, горець) богемська Reynoutria x bohemica: http://www.bookblack.ru/plant/47.htm

Це не рейнутрія... імхо...

Рослина, про яку питає ТС, мені знайома з дитинства... На жаль, я не знаю як вона називається. Але в дитистві, вона росла біля нашої хати в селі. Ми навіть їли її молоді стебла. Плоди в неї прикольні біленькі шарики діаметром десь 1-2 см. А от цвіту її я не пам"ятаю.

Але це не наведена вами рейнутрія... Порівняти хоча б листки... Не схожі...

Імхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вона це вона... теж колись шукав.

Раніше використовували в колгоспах на силос.

проросте навіть з засохшої гілки, особисто я даю кролям... і ще одне, чим більше будете копати тим більше її буде. Корінь бачив в землі на 1.2м більше не копав.

цитую...

Быстро расселяется рейнутрия богемская - гибридный вид, вероятно, европейского происхождения, возникший при гибридизации рейнутрий японской и сахалинской и описанный лишь в конце XX века. От родителей она отличается присутствием небольших конических волосков по жилкам на нижней стороне листа, тогда как у рейнутрий сахалинской опушение состоит из длинных волосков, а у рейнутрий японской листья совершенно голые. Поскольку один из родительских видов рейнутрии богемской - пионерский вид зарастания вулканических пустынь, ей требуется совсем мало почвы, поэтому она может поселиться у стен домов и у заборов, активно разрушая фундаменты зданий и иногда внедряясь в легкие строения.

Широко разводится как быстрорастущее декоративнолистное растение. Имеет кормовое значение - молодые побеги хорошо едят лошади и коровы. Привлекает обилием зелёной массы, пригодной для силосования. Содержит в подземных органах дубильные вещества. Медоносное растение. Как декоративное растение разводится и близкий вид - Рейнутрия японская, или Горец остроконечный (Reynoutria japonica Houtt.), также легко дичающий и образующий густые заросли на мусорных местах; ось и ветви у него густо покрыты сплюснутыми сосочками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це рейнутрія (гірчак, горець) богемська Reynoutria x bohemica

так це саме ця рослина, все збігається абсолютно повністю, переглянув всі фото один в один вона, і всі інші властивості точнісінько такі.

Нажаль, скошування, як я пропонував вище, мало що дає До речі, він зовсім не пекучій, а навіть має антибактеріальну властивість. Коли я був в піонерському таборі на Закарпатті, там були зарослі цієї рослини, ми називали їх бамбуком і ховались в цих джунглях

скошування перевірено не допоможе, валить як бамбук. як я й писав рослина безобідна і виділяє приємний слиз. з самого дитинства я теж називав її бамбуком і войни там грали. сусіди часто ламали її гілля на корм худобі. цвіте точнісінько так як і на фото з ВІКІ, плодів немає.

схоже це саме той вид бо листки такі -

рейнутрий японской листья совершенно голые

Дякую всім за допомогу, коли знаєш суперника боротись з ним легше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dieselsmart, із цією рослинкою можна і біогаз виробляти:

biogaz.jpg

http://ecology.md/page/biogaz-iz-sornjakov-za-10-shagov-foto

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dieselsmart, із цією рослинкою можна і біогаз виробляти:

biogaz.jpg

http://ecology.md/pa...-10-shagov-foto

судячі по правому фото знизу спочатку треба спалити трохи природнього газу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

судячі по правому фото знизу спочатку треба спалити трохи природнього газу

навіщо?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sergkots, нема сенсу морочитись з таким нерентабельним бізнесом, якщо маєте бажання таким займатись то приїзджайте поділюсь розсадою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sergkots, нема сенсу морочитись з таким нерентабельним бізнесом, якщо маєте бажання таким займатись то приїзджайте поділюсь розсадою.

Зустрічна пропозиція: давайте організуємо продаж розсади цієї супер-пупер цілющої, корисної рослинки на московію. Сировина вже є, залишилось зробити простенький сайт та робота із соцмережами. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sergkots,нема питань, моя рослина за вами все решта, прибуток навпіл.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...