Перейти до змісту

Збили дівчину на Соборності


keepo

Рекомендовані повідомлення

Володимире, бувають різні ситуації, з однієї і другої сторони є мудаки. Пару годин тому переходив вулицю Рівненську, на переході біля дерев"яної церкви. На руках тримав дитину, коли підійшли до переходу, то ліворуч було три машини, а далі вільний простір. Вирішив перечекати поки проїдуть, але Опель зупинився щоб пропустити нас, за ним став і білий бус. Тоді ми рушили, коли порінялись з першою машиною, та що йшла третьою, на повній швидкості проскочила в метрі від нас. Якби я не контролював цю машину і не зупинився, а зробив крок, цей би МУДАК на Ауді збив би нас на переході. Я злякався за онука, навіть номер не побачив. Всяке буває.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я з вами погоджуюсь на 100%.

Випадок цього року був, мамаша клацаючи телефон тягне дитину за руку через дорогу не на переході, а на доволі небезпнчному участку, повернувши з Потебні ліворуч, як до ст.Ринку їхати, вродь Д.Галицького, там місток є, ото за ним. Так от, їду я, обганяє мене автівка і оце теля суне, мордяку свою виходячи на проїжджу частину навіть не висунуло з смартфону, і що саме неприємно, дитинку суне за собою як якусь сумку, тут ми їдимо, благо що у нас гальма справні і уважні, стали, пропустили та далі поїхали.

Треба як водіям, так і пішоходам та велосипедистам їздити за старим дідівським правилом ''ДДД'' (Дай Дурним Дорогу), як то кажуть, краще 5 сек. постояти ніж потім 5 років посидіти (водій) чи полежати (пішоход), і старатись думати не лише поо свою дупу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Його вже затримали

Вконтакте online

"Як повідомили у ДАІ Волині, наразі водія-втікача знайшли і він перебуває під слідством."

Так і не написано, що він в СІЗО. Швидше за все, просто знайшли, допитали і відпустили під розписку про невиїзд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба як водіям, так і пішоходам та велосипедистам їздити за старим дідівським правилом ''ДДД'' (Дай Дурним Дорогу), як то кажуть, краще 5 сек. постояти ніж потім 5 років посидіти (водій) чи полежати (пішоход), і старатись думати не лише поо свою дупу. Підпишусь...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В сізо не посадили. Наскільки я зрозумів - сам здався. Просився на зустріч до Олі...

Оля йде на поправку. Уже повернулось почуття гумору :)

З пошкоджень - шов на голові :( синці та забої. Переломів нема, хоча струс дає наслідки :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...