Перейти до змісту

Бла-Бла-Кар


Lan

Рекомендовані повідомлення

Назріло питання.

Наскільки дієвий цей сервіс.

Особливо якщо треба поїхати наприклад у Варшаву.

Знайома розповідала що зі Львова до Луцька добралася досить комфортно по ціні і по комфорту . так само і назад, але з тим самим водієм.

Хто користувався послугами цього сайту? Є якісь відгуки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Точно пам'ятаю, що на борді вже була тема по цьому сервісу, але не можу знайти. "Автостоп" тут популярніша. Своє, рідне :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я особисто їздив в Закопане, то зі Львова до Кракова підвозить матір з дитиною з Чернівців, які їхали до родичів. А з Кракова до Львова їхала зі мною чешка до друзів. Сервіс особисто мені сподобався як водію. Як пасажир також би користувався. Головне жива мова з водієм, якщо він адекватний по телефону + переглянути його соц. мережу і має непогані відгуки на бла-бла-кар то можна не переживати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їздив в київ, розмістив в бла бла кар оголошення, подзвонили, підібрав людей, вже дорога вполовину дешевше обійшлась

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я кілька разів їздив з Луцька до Любліна через цей сервіс. Дуже зручно. Забрали з дому і привезли практично за адресою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...

теж часто користуємось, але раз попали на дууууууже не серйозного хлопця, шось крутив-мутив, і не приїхав, хоча набив зустріч. тому лишайте завжди відгуки, щоб непорядних людей відразу було видно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Україні є ще один аналогічний сервіс "Підвези мене". Кому треба, той нагуглить, щоб не подумали, що реклама) Там переважно в соц.мережах і на сайті викладаються оголошення щодо поїздок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я оставляла 2 отзыва одновременно - один жалобу, а второй благодарность. После модерации - одобрили только один - положительный... На сервисе как-то странно не поддержали плохой отзыв. Я правду писала, ее можно было увидеть в личной переписке...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Користуюсь вже понад рік в якості водія.

Останнім часом пасажирів відчутно побільшало.

Задоволений.

Якщо хтось не розуміє про що мова, то ось вам: http://blablacar.com.ua

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж користуюсь майже два роки. Сервіс працює на ура. Катаюсь частенько на Київ, пасажири є постійно. Правда відгуки не всі залишають. Сервіс набагато практичніший ніж тема на форумі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На blablacar легше знайти пасажирів, ніж на борді. І так само легше знайти попутку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

єдиний мінус це те що ціну в оголошенні ставлять одну а коли уточнюєш вартість вона на порядок вища. особливо це актуально для поїздок луцьк-люблін, луцьк-варшава. і дуже часто автобус бере менше ніж вони. вже декілька разів таке було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сервіс зручний. Особливо коли терміново потрібно поїхати і ніхто з знайомих не їде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 9 місяців потому...
On 26.06.2015 at 18:38, bosuy сказано:

Сервіс зручний.

але небезпечний  Поліція розшукує 25-річного львів'янина, безвісти зниклого на трасі під Києвом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Jack said:

Я вам скажу так, всюди є свої плюси і мінуси. Абсолютного нічого немає. Так само вас можуть просто викрасти коли ви йдете ввечері з роботи і тд і тп. 

Сервіс зручний і дешевий. Користувався і буду надалі користуватися. Затестив блабла в Україні, Польщі, Чехії, Німеччині, Італії і Голландії - все як завжди було впорядку. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...
6 годин тому, Saddy сказано:

Ось іще 1 сервіс стає платним

Screenshot_20181010-142947.thumb.png.3529bc60070d48a3a0fdbfe349cd9ce6.png

Не знаю як кому, але я подорожую рідко і мені не вигідні ці тарифи

Цитувати

Ви зможете обрати, як користуватися BlaBlaCar, залежно від частоти ваших поїздок.

  • Подорожуєте час від часу? Придбайте доступ на 1 місяць за 59 грн.
  • Подорожуєте рідко і вам необхідно лише декілька поїздок? Оберіть доступ на 1 день за 49 грн.

Виходить те саме що і автобусом, якщо їхати наприклад з Луцька в Хмельницький і назад раз на місяць

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, Saddy сказано:

Ось іще 1 сервіс стає платним

Screenshot_20181010-142947.thumb.png.3529bc60070d48a3a0fdbfe349cd9ce6.png

 

 

мені три місяці халяви пропонують

 

Цитувати

Продовжуйте користуватися BlaBlaCar безкоштовно

Насолоджуйтесь безкоштовним доступом до BlaBlaCar протягом 3-х місяців. Ця пропозиція спеціально для вас!

Ви з BlaBlaCar з самого початку.
Саме ви допомогли нам зробити революцію в тому, як подорожують українці.
Ви довіряєте Спільноті попутників.
Ми вдячні за ваш внесок у розвиток карпулінгу та даруємо вам цей особливий подарунок.

Активуйте ваш безкоштовний доступ до BlaBlaCar на 3 місяці. Це можна зробити до 5 листопада перед тим, як зв‘язатися з водієм чи забронювати поїздку.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо розробники сервісу "тачку" не тупитимуть, а гарно допиляють функціонал міжміських поїздок - непогано зможуть перетягнути ковдру на себе (по Україні)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, vampirich сказано:

якщо розробники сервісу "тачку" не тупитимуть, а гарно допиляють функціонал міжміських поїздок - непогано зможуть перетягнути ковдру на себе (по Україні)

Так як тачка популярна у Луцьку так ніде більше по Україні. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, kuper11 сказано:

Так як тачка популярна у Луцьку так ніде більше по Україні. 

Заглянув з цікавості, помоніторив хв 15, замовлення вискакували  в середньому  кожні 20 сек,  і розбирали їх так само швидко.  За межі міста бачив лиш  у напрямку Рівне і Львів,  і дуже мало.  Можливо ви маєте рацію :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...