Перейти до змісту

Хизуємося,рибацюги.


igorrrko

Рекомендовані повідомлення

Рибачки,хтось користується прутиком Favorite Receptor? Якщо так, то чи вклеєна в нього вершинка, чи пола, бо попав мені в руки з ось такою:

 

20161007_122002.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 461
  • Створено
  • Остання відповідь

http://ibis.net.ua/products/details/16930017/

http://favorite-fishing.com/receptor/

 

Чого гадати, ось достовірна інфа :D Кінчик тубуляр фарбований в сірий або білий колор

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім подякував. Просто не було можливості читати про нього опис. Завтра буду тестувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Major Craft Trapara Area 602SUL приїхало, завтра (якщо часу хватить на обробку) з мене розширений фотозвіт з Кроватки. Перші враження - палка ВОГОНЬ для наноджигу і колебла малого. Субєктивно, не кидаючи  - Белеззоподібна така собі зубочисточка срою regular.... Час покаже. Окуні образяться 100% завтра.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Невже так на белезку схожа????

Чекаю з нетерпінням звіт.....

Кабанчиків, яких підняв в п'ятницю, вже харчуються всякими донними хробачками та бокоплавами та водяними блохами.....дуууууже дрібними. І клюваки вже зимові, без удару.....вагою вішаються на паузі. Кабанчики вже по ямках, мілякі пусті.

Тому ця палочка якраз для-ковиряти тих окунців!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, AgentSmith13 сказано:

Major Craft Trapara Area 602SUL приїхало, завтра (якщо часу хватить на обробку) з мене розширений фотозвіт з Кроватки. Перші враження - палка ВОГОНЬ для наноджигу і колебла малого. Субєктивно, не кидаючи  - Белеззоподібна така собі зубочисточка срою regular.... Час покаже. Окуні образяться 100% завтра.

А що з котухою для неї вирішив? В мене ця палка більш в користуванні Милої. Я її брав лише під мормишку, імхо якщо колебалки - то до 2г. При більших вагах відчуваються провали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оновив і я свій рибацький арсенал. Продав Favorite Blue Bird (0.5-5гр) і взяв собі Favorite Exclusive (0.5-5гр). В суботу обрибив палочку окунцями, сподобалося: груз 2гр. летить дуже далеко, кільця стоять під певним кутом, що запобігає перехльостам, чуйка в руку суперова, в"яже рибку класно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 09.10.2016 at 07:56, EleKtrik сказал:

А що з котухою для неї вирішив? В мене ця палка більш в користуванні Милої. Я її брав лише під мормишку, імхо якщо колебалки - то до 2г. При більших вагах відчуваються провали.

Ryobi Krieger 1000 + Berkley Nanofil 0.04. Поки задоволений, шнур тонкий кладе ідеально, як на мене, вага ОК - спін не "клює носом", а пару грам зайвих (що коштують пару тисяч, або брати завїдомо гіршої конструкції Ryobi Slam або Shimano Sienna) я переживу. Брав теж під мормишку + 1-2 грами джиг і маньячки/воблерки системи "нано" + (для чого вона, як форелева, взагалі-то і заточена) мікроколебло. Сьогодні не витримав, катнув з роботи в Теремно - мав до стемніння 20-30 хв, 1-го окуня таки злапав - 1гр. + Bait Breathe MicroGrub 1". В "фотозвітах" те все є сфоткане.

P.S. Усвідомив, як воно фігово мати посаджені монітором очі - вечоріє, обрив - додому, фіг нав'яжешся, хоча то може досвіду в'язання такої мізерії немає... Але палка  - ВОГОНЬ - при нулях в людей з спінами типу до 5-7 грам, в мене стабільний кльов навіть не на мормишку, на 1 грам "шарнірки". Цікаво було б щось до 1-1,5 кг на нього взяти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вдягав маленьки твістерки від Toirtap і Bait Breathe MicroGrub 1", берклівського мотиля поки не купив, ловив на 1 і 2 грами чебурашку з 12 гачком овнер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@siv.lutsk як я зрозумів то девайс в'язати мушкі, та коробочка для тих мушок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, VaLeRa сказал:

в'язати мушкі, та коробочка для тих мушок

А, зрозумів. Я просто від flyfishing далекий, той не розібрався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прийшли дві обновки:

Показать содержимое  

2016-10-24 18.39.43.jpg

2016-10-24 18.39.56.jpg

Hide  

Тепер погодку би щоб помочити їх трохи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад, Саша Иванов сказал:

Тепер щуці точно хана)

А от це не факт. Хоч і вітрище, але вискочив сьогодні подивитись як ведуть себе куплені воби у воді (вантен і варуна).

Покидав, посмикав, рівномірку попробував. Ну ніби й нічого так. Кожен по своєму відзивається на різні маніпуляції зі спіном. Через хвилин 40 таких потвічувань, не відчувши покльовок, взяв прицепив китайця від цуйокі (пастор). 10 хвилин і щучка на березі. Ще 20 хвилин і ще одна зійшла. 

Щуці якось до одного місця чи японець чи китаєць. В неї якісь свої пріоритети. А в рибака певно свої ))).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю як віжин (не мав такого), але варуна то сила.

Цитата

Щуці якось до одного місця чи японець чи китаєць.

То в тебе щука неправильна була сьогодні, мо китайська яка)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 25.10.2016 at 20:01, Valentin_Ok сказано:

Щуці якось до одного місця чи японець чи китаєць. В неї якісь свої пріоритети. А в рибака певно свої ))).

Щука на бренд не клює, та хіба це треба пояснювати :0001: Просто до проводок на китайцях звик і всього то справ. Такі імениті воби своє діло ще зроблять :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, EleKtrik сказано:

Надіюсь полосатий оцінить

По чому вертухи? Я ще таких навіть не бачив. Рожева просто - вогонь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...