Перейти до змісту

куплю пневматическую винтовку


maxman27

Рекомендовані повідомлення

куплю пневматичну рушницю, звичайно в гарному стані. початкова швидкість кулі від 300 до 360 м/с

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодо швидкості. Заявлена виробником вимірюється попугаями. Чому? Та тому, що виробник вказує швидкість кулі з масою 0,28 гр., а при швидкості в 300 м/с ковпачок просто розірве в стволі, а тяжка куля не дасть такої швидкості, краще користуватись параметром дульна енергія, в вашому випадку це мінімум 18 Дж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

краще користуватись параметром дульна енергія

Ну да але де Ви бачили щоб вказували даний параметр?)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дякую теоретиків та практиків за їх пізнання фізики та інших точних наук, але в технічних харектиристиках даного товару акцентується увага в основному на початковій швидкості кулі. щоб не вдаватись в нудні подробиці що і як впливає на політ кулі та справжню її швидкість пропоную цей "баян" знову не заводити.

в кого є гвинтівка і він згоден з нею розтатись за певну суму, яка його влаштує, пропоную написати. основна характеристика яка мене цікавить записана в темі.

P.S. дякую за конструктивні відгуки в темі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для яких цілей плануєте використовувати і який бюджет???

до 3 тис. грн. розраховую вкластись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю, тут Вам реальніше щось підібрати http://airgun.org.ua/forum/search.php?search_id=newposts

З власного досвіду, ще й порадять знаючі люди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для яких цілей плануєте використовувати і який бюджет???

до 3 тис. грн. розраховую вкластись.

Вибирай та купуй - http://gunshop.com.u...rost_puli[]=212

Я колись там купив http://gunshop.com.ua/product/pnevmaticheskaja-vintovka-crosman-g1-extreme/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

велике дякую за ссилки на сайти. все бачив і знаю. цікавить гвинтівка в гарному стані, яка в когось пилиться без діла, і хто не знає куди її діти за прийнятну ціну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю, тут Вам реальніше щось підібрати http://airgun.org.ua...rch_id=newposts

З власного досвіду, ще й порадять знаючі люди.

Я там дещо надивився,але щоб щось купити,треба реєструватись
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дякую всім за увагу хто відгукнувся. тема закрита. купив нову. поповнив ряди тих хто має гарну якісну рушницю і не захоче її згодом продавати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так розкажи, що купив? Як правило нові треба розбірати, чистити, змазувати все по новому і збирати. В мене манжета була пошкоджена, а друга стерлась за 100 вистрелів, пришлось шліфувати ціліндр. У більшості стволів фаска не правильна, переробляти треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дякую всім за увагу хто відгукнувся. тема закрита. купив нову. поповнив ряди тих хто має гарну якісну рушницю і не захоче її згодом продавати

Вітаємо в пневмобратії!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Так розкажи, що купив? Як правило нові треба розбірати, чистити, змазувати все по новому і збирати. В мене манжета була пошкоджена, а друга стерлась за 100 вистрелів, пришлось шліфувати ціліндр. У більшості стволів фаска не правильна, переробляти треба.

припала до душі Stoeger X50 пластиковий приклад. виявилась дуже зручна. до перезаряду треба звикнути, після п"ятої перезарядки дехто каже що важко її гнути, після 50 взводів не помічаєш уже )). дивився та пристрілював хатсана 125, для моїх потреб виявився перебір, взвід дійсно жесть, віддча як у дрібнокаліберки, звук також, і допи дорогі (оптика). з характеристиками гвинтівок 305 м/с слабоваті мені. маю де, тому планую спробувати її на полюванні, 305 не потягне так на дальність а потужніша загучна.

20м порадувала кучність та влучність після пристрілки. кулі 0,75 купив, легші радили не брати. лише декілька разів виходив постріляти... коробка набоїв (350 шт) уже майже закінчилась. хто з людей з досвідом брав до рук то розпливався в добрій та злегка заздривій посмішці, сподобалась їм. докупив за кордоном оптику та шомпол.

до речі кого цікавить можу підігнати нову гвинтівку за гарною ціною КРОСМАН РЕМІНГТОН з гарантією від виробника.

post-21875-0-88399600-1434016928_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А де фото кучі на 20м? Цікаво...

навіть думки не було фотографувати ))) насолоджувався стрільбою. хіба що вже дуже кому цікаво, хто також перед вибором що брати то можна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...