Перейти до змісту

Покатушка 3 лютого


vanus

Рекомендовані повідомлення

+1

Буду....

Напевно й перзуюсь....... у Флайвеї.......

Бо цей Блек Джек кілограмовий вже дістав.......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

На косогір.

Гаразджа. Зимою місце фактично не змінне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні прогнав 2 рази по 2 км зі швидкістю 17 км/год. 20 не держу. мож ізза мягких колес - треба підкачати, мож ізза хренової дороги.

Я ПАДОХНУ, харашо хоть Гаразджа рядом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бери з собою буксировочний трос і чіпляйся до Лєкса. Приїдеш другим, 100 %. ^_^ Якраз чогось подібного побажав Лєксу Діфото на вечірці 1-го лютого, щоб Lexx_Giant сильно не відривався від групи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в групі 25 поїдеш как мілєнькій!

совєт: нє оддавай Лєксу водку, тогда точно тєбя нє бросят! ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

'vanus' ну як живий залишився?Як доїхав до дому.Звиняй що так рванули просто треба було бистріше доїхати в луцьк

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я відстав на 1 км, кароче ви перли під 25, а я щось з вітром не сдружився і пхав 17, 16, 17. На другій зупинці від білочки моє сідло зкрутилось. І це був фінал. Воно кароче не зажималось. Мабуть там всередині в рамі зіржавіло трохи. Кароче це був останні штріх. Мій пуховик як парус, мене просто здувало наф.А в лісі я ніяк не міг зрозуміти на якій швидкості їхати і як результат я збив дихання.Краче мені так сподобалось що я просто в кайфі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

........кароче ви перли під 25, а я щось з вітром не сдружився і пхав 17, 16, 17.........

ДА !!!!! :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Получил массу удавольствия!

Приключений было выше крыши:

Полёт отдельно от велосипеда на Данила Галицкого, но дед что переходил дорогу неглядя выжил.

Пробой колеса в лесу. Отдельное спасибо Мартензу за помощь в смене камеры, а Роме за саму камеру.

Латки и клей у меня конечно были, но то. что я увидел в колесе, когда расбортировали, повергло не только меня но и всех в шок.

Три капитальных пробоя на камере, и один заклеен изолентой. Я а...ел!!! А я на ней 3 года ездил. Короче камера была спалена с почётом.

На обратном пути мелкая роблема с раскрутившимся болотником.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ой а це я не вас зустрічала на Київській трасі десь перед обідом

я просто свічі поміняла, і вирішила іх трошки обкатати, коли іхала в сторону Рівного то десь в районі Гараджі бачила групу велосипедистів , такі всі гарні в спец скафандрах ( чи як воно правильно називаеться ?) А коли вже іхала назад, то група була майже біля знаку Луцьк, правда розділилась на дві групи, пару чоловік було попереду, а більшість чогось відстало ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нас нас....

Правда мене не було вчора.

А ти з автомобіля пересідай на вел....

Будеш з нами катитись.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завдякуючи Лексовим наставленіям ідти на запах водкі, я благополучно найшов групу.

До речі на фото вище саме я ... бр... як я погано позував :P

Тото зроблені маїм паляресом знаходяться ТУТ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...