Перейти до змісту

Фарбування хною. Експерименти і враження?


Forever Autumn

Рекомендовані повідомлення

Оскільки моя улюблена руда фарба зараз коштує як збитий літак, подумую над варіантами фарбування хною.

Та і волосся після світлого/чорного/червоного/фіолетового/синього/зеленого/рудого хай би відпочило.

Проте питання постало в тому, що реакція пофарбованого волосся на хну може бути всяка.

Дівчата, хто фарбувався хною на пофарбоване волосся?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Клас. У жіночому клубі відповідають тільки чоловіки.

Інтірєєєєсно.....

п.с. ви плутаєте хну і Іріду чи штемпельну краску навєрняка)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

жінка в період вагітності красилась хною. але то все шо я можу по темі відповісти :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже років 6 фарбуюсь хною, перейшла із фарби на хну без проблем, ніяких "кольорових сюрпризів" небуло, і доречі фарбувалась під час вагітності теж без проблем. Але в мене зустрічне питання - де купити в нас натуральну хну? Бо раніше користувалась російською, тією що скрізь на базарі продається, але рік назад на радість знайшла магазинчи "східна медицина" на грушевського з натуральною індійською хною, але йоханийбабайблінзараза вони десь з'їхали і в мене знову питання ДЕ БЛІН ЗНАЙТИ ХНУ???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kvitka_paxnjonza, купую індійську хну в магазинчику "Перлина сходу" на Книжковому пасажі, або на оптовому на Варшавці (маленька точка з масками, шампунями, милом) Не певна в назві, можливо Саян. Врешті там є телефон можна поцікавитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kvitka_paxnjonza, купую індійську хну в магазинчику "Перлина сходу" на Книжковому пасажі, або на оптовому на Варшавці (маленька точка з масками, шампунями, милом) Не певна в назві, можливо Саян. Врешті там є телефон можна поцікавитись.

оооо, дякую величезне!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...