Перейти до змісту

Межигір'я - українська онлайн гра


mechenyi90

Рекомендовані повідомлення

Хочу в державу до своїх, координати 13;147 і поряд, "Задрищенці".

mechenyi90, як напроситись?

Одного мене закинуло як отброска суспільства в угол 1 Луцьк 12;8 3 Ратно 13;8 5 Київ 12;39

Дивні координати, замість Києва показує Одесу, інші також не співпадають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 305
  • Створено
  • Остання відповідь

Хочу в державу до своїх, координати 13;147 і поряд, "Задрищенці".

mechenyi90, як напроситись?

Одного мене закинуло як отброска суспільства в угол 1 Луцьк 12;8 3 Ратно 13;8 5 Київ 12;39

Дивні координати, замість Києва показує Одесу, інші також не співпадають.

Хочу в державу до своїх... До своїх це до кого? Я не знаю хто для тебе "свої". Шукай в державному рейтингу державу, пиши до президента і вирішуй з ним питання вступу. Якось так...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу в державу до своїх, координати 13;147 і поряд, "Задрищенці".

mechenyi90, як напроситись?

Одного мене закинуло як отброска суспільства в угол 1 Луцьк 12;8 3 Ратно 13;8 5 Київ 12;39

Дивні координати, замість Києва показує Одесу, інші також не співпадають.

Дивно воно якось вставилось...

1 Луцьк 12;9

2 Ковель 12;8

3 Ратно 12;7

4 Маневичі 13;8

5 Київ 37;9

6 Одеса 12;39

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наймайте робітників, вони срібло приносять, піднімайте економіку та збирайте трактати на нові міста. 4-5 міст можна без проблем поставити за 1-1,5 місяця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу в державу до своїх... До своїх це до кого? Я не знаю хто для тебе "свої". Шукай в державному рейтингу державу, пиши до президента і вирішуй з ним питання вступу. Якось так...

Де багато бордівчан. Просився в ту де ти (не пам'ятаю назву), у вас вроді Апельсин президент, так? Реакції від нього нуль, писав йому в лічку.

Artis, дякую за гуманітарну допомогу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тільки пізніше глянув що серед членів держави мінімальний рейтинг в 10 разів більший за мій :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кому ще гумконвой на розвиток не прийшов пишіть на пошту в грі. А так - то вроді як всім відправив кого найшов з наших.

Пишіть кому яка допомога потрібна... Ресурсами, військами, моральна, інформаційна. Постараємось допомогти.

Нагадую моє посилання для реєстрації в другому світі: https://ua-play.com/?r=60393&w=4

Потрібна ще одна людина для виконання квесту))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прикольна гра

Гра чудова) А який у тебе нік? Ти по посиланню Артіса зареєструвався?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давайте вийдем в четвер в район Майдану чи Пивзаводу, посидимо культурно, побачимось хоча б всі)))

Хто згідний - пишем в сюди або в лічку: Нік і присутність

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Artis треба порада. В кожному місті казарму будувати? Чи вистачить в одному, в самому розвиненому? Маю 1,5 мільони срібла, витрачати на трактати чи купувати скло для подальшого розвитку міст? Дякую за відповідь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В кожному місті.

Мені неочевидно, для чого? Для швидкості "виробництва" вояків в критичний момент?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачайте за наглість, потрібен "гумконвой" з трактатами :_08: . Або готовий купити на всі гроші по демпінгових цінах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нічого я не розкатував, тут пропонували не соромитись і просити про допомогу. От я і спитав... А тут зразу жлоб відписав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...