Перейти до змісту

є тут люди що бігають 3-5 км?


Dima4s

Рекомендовані повідомлення

Лучше бегать не с утра. С утра вы сожгете больше жира но и немного подгробите орг так как с утра вы только просыпаетесь и орг должен запуститься нормально получить питание и тд, в плане эфективности да, а так нет. Лучше бегать после обеда, часов в 15 00 где то по пересеченки в лесополосе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 69
  • Створено
  • Остання відповідь

Про біг зранку читав багато... І те, що це не корисно, і те, що це прямий шлях до інфарктів... Але що робити людині, коли вдень працюєш, а ввечері і сім’ї час треба вділити? На допомогу прийдуть ранки)) Головне, як на мене, щоб біг був в радість. Після ранкової пробіжки отрумую заряд енергії на увесь день. Від моменту, коли прокидаюсь і самою пробіжкою - десь пів години. Невеличка розминка, склянка води - обов’язково, і починаю біг в повільному темпі (десь 5 хв), після чого можна прискорюватись. RunKeeper сподобався розробленими воркаутами відомих американських інструкторів - кожна пробіжка не подібна на іншу, а потім завжди цікаво переглядати свої маршрути, швидкості на різних відрізках і т.д. Якось так...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я бігаю в спортзалі бо на природі мені бігати дорого:) Коли важиш 50-70кг, то взуття спокійно витримує навантаження, а коли більше сотні взуття при бігові по асфальті, гравії вже за тиждень почне розвалюватись. А так мені моїх бігових кросівок в спортзалі вистачить на 3-4 роки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в чому хто бігає? Я про взуття :) Які кросівки хто порадить в плані ціна-якість?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

баскетбольные кросовки универсальные и в них очень удобно но есть асиксы и адики новые на пенке и почти везде сеточка, очень легкие, удобные и прочные! Что то типа такого

f_0717bd51.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в чому хто бігає? Я про взуття :) Які кросівки хто порадить в плані ціна-якість?

лично я купил себе баскетбольные, так как галиностоп фиксируют они нормально

Брєд,

-там не тра така фіксація,

-баскети значно важчі за ранери,

-вони розраховані для залу, зовсім не те зчеплення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

баскетбольные кросовки универсальные и в них очень удобно но есть асиксы и адики новые на пенке и почти везде сеточка, очень легкие, удобные и прочные! Что то типа такого

Про баскети написав вище, хоча дехто і в берцах бігає, і в футзалках і копочках.

Наразі всі кроси на пінці, виняток олдскульні моделі. Всі кліми йдуть з сєткою...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в чому хто бігає? Я про взуття :)

все більше людей надають перевагу природному бігу

і обирають взуття такого типу

_Ht-RkKTaDA.jpg

а взагалі хороший біговий варіант типу таких

asics-gel-noosa-tri-9-running-shoes-for-men-in-royal-white-red~p~8528x_01~460.2.jpg

легкі, зручні, стильні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

баскетбольные кросовки универсальные и в них очень удобно но есть асиксы и адики новые на пенке и почти везде сеточка, очень легкие, удобные и прочные! Что то типа такого

Про баскети написав вище, хоча дехто і в берцах бігає, і в футзалках і копочках.

Наразі всі кроси на пінці, виняток олдскульні моделі. Всі кліми йдуть з сєткою...

если ты бегаешь по пересеченке то баскетбольные в самый раз. Есть те кто в валянках бегает и тоже норм :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я коли бігав ранком, то встигав все, потім напала лінь, перестав бігати...

кстаті коли треба ранком бігти, о й особо пиво не будеш хляти ввечері, бо зранку не пробіжиш добре :)

мотивація у кожного своя, але коли входиш в ритм, то й особо не паришся яка погода, і так далі...

здорова фізкультура це життя, спорт на рекорди й так далі, потім після 30 років вилазить боком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

если ты бегаешь по пересеченке то баскетбольные в самый раз. Есть те кто в валянках бегает и тоже норм :)

От що ти пишеш? Повторюсь там пласка підошва, з розвантаженням по площі, для кращого зчеплення з Пласкою поверхнею. Глянь на підошву тераксів і баскетів - тоді зрозумієш. Колись вже бачив як один умнік в джорданах собі носа розвалив на орієнтуванні)

Зіі мені навіть в своїх адізеро стрьомно бігати по пересічній, бо їхня стихія - бігово доріжка. Для грунту є трекінгове взуття.

Мій ідеал бігового взуття, єдине но- слабка сітка на згині, тому хватає на одне літо. На це літо замовив новішу модель.

2cByl.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для бігової зійдуть

Якщо у вас модель Kayano (така, або з тієї серії як на фото) то це і є кроси саме для бігу. Призначені для бігу по асфальту, або іншій твердій (бо модель має хорошу амортизацію) і рівній поверхні.

А взагалі Asics лідер серед світових брендів по екіпіровці для легкої атлетики. І моделей під різний вид спорту, стиль бігу, поверхню, масу тіла, мультидисциплін, показники пронації і супінації в них просто тьма.

Ще в список додав би Mizuno, Brooks, Saucony, New Balance.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я хз.. в мене звичайні рібок класік. зручні, дешеві, неможливо вбити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Важу сотню з +. Кроси живуть якщо просто хожу по вулиці то рік. Якщо бігаю то через два місяці на вулицям всім кросам пісець. В спортзалі як не дивно кроси живуть довго.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо бігаю то через два місяці на вулицям всім кросам пісець

ну не вірю я що за 2 місяця можна "вбити" нормальні кроси

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В спортзалі як не дивно кроси живуть довго.

Доріжка так амортизує?

А взагалі дуже багато моделей взуття розробляються із "запасом" для важких атлетів, тут невеличкий огляд (англомовна стаття на одному з дуже крутяцьких сайтів)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо бігаю то через два місяці на вулицям всім кросам пісець

ну не вірю я що за 2 місяця можна "вбити" нормальні кроси

Купляю в основном оригінальні. Бо всякі (репліки) розриваю за місяць. Адіки купив того літа. Ходив до осені.Достав весною вроді норм але через місяць їм прийшов капець ((( Баланси краще всього живуть. Всі майже в мене рік відбігують і не рвуться. Але підошві настає кіпець. Но то вина моя вага і трошки неправильно ступаю. Коли важив перед весілям 80 кг таких проблем не було. А ось лишніх 25 кг як раз дає такий результат.

j3FvVPDVLcM.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В спортзалі як не дивно кроси живуть довго.

Доріжка так амортизує?

А взагалі дуже багато моделей взуття розробляються із "запасом" для важких атлетів, тут невеличкий огляд (англомовна стаття на одному з дуже крутяцьких сайтів)

Не повірите, але напевно так ))) взагалі я думаю причина в покриті, що по рівному ходжу. Повторююсь кроси не рвуться бо ношу в основном оригінали. А убиваю підошву. Вдавлюю її нагрузками. Рухаюсь багато. Спеціальні кроси для бігу які витримують вагу мені якось не по душі. Я не повний, а просто великий. Два метра рости і коли ще підошва велика ))) то якось мені фєєє. Були однакові пари крос. То ту, що на вулиці носив вбив в моменті підошву, а ту що в залі використовував жива і думаю ще витримає норм. Ще така особливість лівий кросівок живе довше. Буває правому вже всьо, а лівий нічо так почуває себе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ладно вже взуття...то матеріальна річ. Були б гроші, а кросівки знайдуться))

а як же колінця Ваші реагують на пробіжки та вагу? їх то не купити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ладно вже взуття...то матеріальна річ. Були б гроші, а кросівки знайдуться))

а як же колінця Ваші реагують на пробіжки та вагу? їх то не купити

Колінця в мене не маленькі і фунциклірують норм. Я не повний. Типу все пропорційне. Ось спина через зріст давала ой йо йо. Але як займаюсь то легше стало. А раніше як нагрузка якась то перше, що боліло то спина. І блін і справді.. колінця і спину нову не купиш (((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...