Перейти до змісту

є тут люди що бігають 3-5 км?


Dima4s

Рекомендовані повідомлення

Ось спина через зріст давала ой йо йо.

м"язи спини потрібно всім укріплювати, а особливо тим, у кого ріст високий

є декілька простих, але дієвих вправ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 69
  • Створено
  • Остання відповідь

Доброго дня! Я в школi пробiгала 3 км за 17 хв.30.. Це я точно пам"ятаю, бо iз дiвчат сама перша прибiгала, та i зараз майже нiчого не змIнилося. А кросiвки я бiльш даю перевагу ADIDAS на резиновIй подошвi i без сiточок.!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

)

Погано розуміюсь у доріжках :(

15км за 7 хвилин?

Подумаєш, в 6 раз швидше світового рекорду :0123:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

)

Погано розуміюсь у доріжках :(

15км за 7 хвилин?

Подумаєш, в 6 раз швидше світового рекорду :0123:

. 97 хв) після 90 на 0 збивається чомусь....швидкість там ривками..невисока...-7-9-11-9-7)...на доріжках легко бігати...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для схуднення і підтримки фігури саме то)

півтори годинки на доріжці))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чи може ви до марафону готуєтесь?)

. Артрит лікую)) ніякі мазі не діють так на сустави, як розігрів при бігу.

чи може ви до марафону готуєтесь?)

. Артрит лікую)) ніякі мазі не діють так на сустави, як розігрів при бігу.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для тих, хто "клеїть відмазки" про те, щоб біг забирає час в сім'ї і так далі, знайте, як мене давить біла заздрість коли бігаєш, і дивишся як зранку біжить тато з малим сином, по якому видно, що то каторга для нього, але як він старається, біжить з батьком поряд, а ще краще коли сім'я вся вибігає от так :)

На мою думку - це дійсно класно!

ps: я поки не одружений, але хотів би от так з сім'єю ранком "вибігати" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кстати есть люди которые катают каждый день по 50 км в день на велосипеде?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кстати есть люди которые катают каждый день по 50 км в день на велосипеде?

. таких в нас дуже багато)...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже також пробіг 5км на біговій 35хв безперервно при 9км/год. В мене асікси, купляв бо хотів бігати в парку. Але шкидко попустився бо важив більше 115кг, а потім і 120кг. Зате в спортзалі на біговій в них просто мега круто - амортизують, нестираються зовсім, бігати легко. Вже скинув трохи, важу менше 103кг. то взагалі комфортно. Три рази в тиждень після силової пробігаю 15хв. 2,5км. Два рази в тиждень - кардіо з приростом, поки 5км, 35хв. Раніше перло від качалки нудило від бігу. Зараз навпаки. Пробігти оті 5км набагато легше ніж заставити себе щось серйозне вижати:) Організм поки не адаптувався, та й перевантажений трохи. Хочу менше сотні важити до літа.

Також переживав за коліна і розглядав орбітрек, але зараз повнітю адаптувався - три рази в тиждень прокачую ноги на станках - їм взагалі стало все пофіг, як в коняки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також переживав за коліна і розглядав орбітрек, але зараз повнітю адаптувався - три рази в тиждень прокачую ноги на станках - їм взагалі стало все пофіг, як в коняки.

Колінний суглоб не прокачаєш, там де він може заболіти - м'язи нічого не вирішують, там треба змазка для меніска. Тому, Рома, раджу хавати холодець, і побільше. Коли заболить буде пізно, по собі кажу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як може травмуватись коліно - коли під час бігу стопа жостко вдаряється об тверду поверхню, енергія гаситься за рахунок коліна. І тут я виступаю за бігове взуття на пінці і за бігову доріжку. Виходить два амортизуючі етапи, що знімають навантаження з колін. Якщо ще не плоскостопити, а старатись бігти з включенням носочків, то й травми стопи знімаються.

Колись бігав на біговій в кедах, то коліна відчував, зараз на пінці - ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кстати есть люди которые катают каждый день по 50 км в день на велосипеде?

Я би з радістю так робила, ніж бігати, та нема хорошого велосипеду, а на Україні, я схудну проїхавши кілометрів так 5...... :0021:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раз тема про біг то цікаво кому, що по душі біг 9-14 км/г чи проста ходьба 6 км/г при там інклайні 12-15.

Я часто як кардіо іду інклайн 15 при швидкості 6 км година. Потію і втомлююсь більше чим при бігу. А від бігу з часом як писали зверху почав отримувати задоволення. Хоча раніше це самий піпець був під час тренувань.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Сьогодні в Експресі прочитав, що в Вишгороді, біля Києва проходили змагання по бігу на 100км!!! 100км! Луганчанин пробіг цю відстань за 7год 26хв і кілька секунд. Я цю штуку просто не уявляю собі. Але то цікавий спорт. Пацанчик після цього забігу пять днів нічого не їв - не було енергії щоб їжу перетравити - повне виснаження. Лежав паралізований, навіть розімнутись не міг, відразу судоми. Цікавий вид спорту. Я фанат:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну я вже сьогодні 7км з хвостиком пробіг. Бігав по 5км десь з місяць, думав що не зрушусь, а сьогодні відкрилось нарешті друге дихання. Продовжуємо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...