Перейти до змісту

куди можна сходити на шашлички ?


Valentine's

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня друзі)) хотів би дізнатися де реально не витрачаючи великих грошей на бісетку та мангал можна відпочити з шашличком в межах нашого чудового міста?)

Чи взагалі залишилися ще в Луцьку подібні " галявини"...?

Дуже дякую наперід;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут коли я був останній раз, було чисто і мало народу.

Тут завжди дофігіща народу, багато сміття.

Тут весною і після дощів туговато з доступом, але чисто (відносно) і народу мало. Мається на увазі не відмічена точка, а весь берег на північ від мосту.

Тут гарно, вроді чисто, по кількості відпочиваючих не знаю.

Тут туговато з доїздом, варіанти - велосипед, авто. Чисто, мало народу, багато місць, гарно.

Тут гарно, але мені здалось що народу багато і може бути брудно.

Парк 900-річчя Луцька - завжди багато народу, патрулі, але вроді за собою люди прибирають.

Тут гарно, чисто, в основному відпочивають місцеві. Від кінцевої 19 маршрутки 20 хвилин ходу. За залишене сміття місцеві можуть "провести роз'яснювальну роботу" :)

Парк ім. Лесі Українки - завжди дофіга народу.

Список не вичерпний, це перше що прийшло в голову.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут коли я був останній раз, було чисто і мало народу.

Тут завжди дофігіща народу, багато сміття.

Тут весною і після дощів туговато з доступом, але чисто (відносно) і народу мало. Мається на увазі не відмічена точка, а весь берег на північ від мосту.

Тут гарно, вроді чисто, по кількості відпочиваючих не знаю.

Тут туговато з доїздом, варіанти - велосипед, авто. Чисто, мало народу, багато місць, гарно.

Тут гарно, але мені здалось що народу багато і може бути брудно.

Парк 900-річчя Луцька - завжди багато народу, патрулі, але вроді за собою люди прибирають.

Тут гарно, чисто, в основному відпочивають місцеві. Від кінцевої 19 маршрутки 20 хвилин ходу. За залишене сміття місцеві можуть "провести роз'яснювальну роботу" :)

Парк ім. Лесі Українки - завжди дофіга народу.

Список не вичерпний, це перше що прийшло в голову.

ооооо дуже вам вдячний)) я сам по вул Дубнівській проживаю то перший варіант ідеальний))

допомогли))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Були в парку 900 річчя у неділю, не було де яблуку впасти, такої густини відпочиваючих, я ще не бачив, да і Саполаівка розкрита вщент(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сезон!!

Люди масово йдуть(їдуть) на природу і я їх чудово розумію коли така погода на дворі чудова і тим більше можна навіть з міста не виїжджати)

Вчора сам он ходив то до Стиру тут біля київської вниз спуститися...і блін кльово! Людей небагато місця вистачає, деякі персонажі вже во всю купаються)) і далеко не треба йти)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...