Перейти до змісту

Манибэк на board.lutsk.ua


alekspas

Рекомендовані повідомлення

Предложи покупателю выставить память на продажу. Память его, пусть самостоятельно занимается избавлением от ненужных ему вещей :)

Уже. И даже больше, выставил сам, и, может повезёт, появился заинтересованный человек, так что, оставил ему телефон своего покупателя, пусть договаривается.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Манибєк хорошая вещь. Например борда берет сумму с каждой покупки/продажи. Клиент по желанию может "застраховать", "заманибэчить" свой товар. Если продавец продавец жулик борда не будет его манибэчить и тд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если продавец продавец жулик

Про це можна взнати тільки після того як він "зжульнєчав", що апріори визначає потерпілих, якими за вашою теорією має піклуватись гіпотетична торгова площадка "борда"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про б/в товар.

Правильно дати людині гарантію на товар, певний термін для перевірки на працездатність. Вразі якоїсь несправності, якщо така буде, повернути гроші, або виправити недолік. Це вже як домовитесь при такій ситуації.

А на рахунок повернути через пару днів товар назад, бо не сподобався, такого не повинно бути. Ти купуєш.. обдивляйся, обнюхуй, мацай, думай/дивись чи тобі подобається.. тоді приймай рішення купити чи ні.

Якщо вже дошло до повернення, 10% від суми, і так є правильно! Для чого людині морочити голову?

І це все потрібно обговорювати під час покупки/продажу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Манибєк хорошая вещь. Например борда берет сумму с каждой покупки/продажи. Клиент по желанию может "застраховать", "заманибэчить" свой товар. Если продавец продавец жулик борда не будет его манибэчить и тд.

Десь ніби на Борді уже подібне пропонувалось, кілька гривень від продажу товару, а також було б страховкою, бо гроші продавець отримав би після закінчення манібеку. Я за ! :0114:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ви з борди хочете зробити торговий сайт ... для таких речей звертайтесь на Аукро (і подібні сайти) ... давайте ще добавимо "представника борди" який буде присутній на кожній операції купівлі/продажу ... може досить "таких ідей" ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кщо вже дошло до повернення, 10% від суми, і так є правильно! Для чого людині морочити голову?

Нехай та оперативка коштувала б і 500 грн, 10% - 50 грн - нафіг не треба, вони не варті того геморою і тих ризиків (підміна, неправильне використання, некваліфікований розгін, прошивка...). Б/В товар, покупка з рук, завжди ризик. Можна купувати так цеглу, чи одяг, чи любі речі де всі плюси і мінуси очевидні і не вимагають додаткових перевірок. І при манібеці все очевидно. Я продавав на борді відяху - то покупець зайшов до мене додому, сів за мій комп і поганяв її в Call of Duty на високих налаштуваннях хвилин з 10. При ньому ж вийняв її з системника і з тим відправив. В разі манібеку вже я б ганяв її в нього дома, інакше сорі, ітс а бізнес. Це я розумію, перевірка, і переслідування мети продати так, щоб не повернули.

Якщо людині потрібно продати аби не валялось, робоче, без підвохів, а гроші при цьому мають вторинне значення, то ніякі 10 чи 30 відсотків їй не компенсують затраченого часу і нервів. Ну хіба 50 :) Хоча залежить від загальної суми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десь ніби на Борді уже подібне пропонувалось, кілька гривень від продажу товару, а також було б страховкою, бо гроші продавець отримав би після закінчення манібеку. Я за ! :0114:

Особисто ВИ згідні за кілька гривень взяти на себе ВСЮ відповідальність як посередника ? Моральну, матеріальну й юридичну ? Особисто ВИ за кілька гривень згідні тратити купу свого часу для того щоб зустрічатись з продавцем, щоб взяти товар для перевірки, потім з покупцем, щоб передати товар й отримати гроші й потім знов з продавцем, щоб передати гроші, якщо нюансів не виникло, я так декілька разів на день ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десь ніби на Борді уже подібне пропонувалось, кілька гривень від продажу товару, а також було б страховкою, бо гроші продавець отримав би після закінчення манібеку. Я за ! :0114:

Особисто ВИ згідні за кілька гривень взяти на себе ВСЮ відповідальність як посередника ? Моральну, матеріальну й юридичну ? Особисто ВИ за кілька гривень згідні тратити купу свого часу для того щоб зустрічатись з продавцем, щоб взяти товар для перевірки, потім з покупцем, щоб передати товар й отримати гроші й потім знов з продавцем, щоб передати гроші, якщо нюансів не виникло, я так декілька разів на день ?

Не памятаю точно у якій темі, але людина (працює/працювалала в ТАМ-ТАМі де проходила б зустріч) пропонувала бути посередником, якій залишали кошти, до кінця манібеку і була свідком при обміну-купівлі, якщо манібек закінчувався кошти виплачувались. Якщо б товар не відповідав, то гроші повертались покупцеві, товар продавцю.

Якщо пропонуєте кращий варіант купівлі-продажу-манібеку, то поділіться.

P.S. Особисто я посередником не хочу бути, гроші заробляю у інший спосіб.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не памятаю точно у якій темі, але людина (працює/працювалала в ТАМ-ТАМі де проходила б зустріч) пропонувала бути посередником, якій залишали кошти, до кінця манібеку і була свідком при обміну-купівлі, якщо манібек закінчувався кошти виплачувались. Якщо б товар не відповідав, то гроші повертались покупцеві, товар продавцю.

Якщо пропонуєте кращий варіант купівлі-продажу-манібеку, то поділіться.

P.S. Особисто я посередником не хочу бути, гроші заробляю у інший спосіб.

та людина мабуть не усвідомлює всієї СЕРЙОЗНОСТІ відповідальності такого посередництва, ту людину ГАРАНТОВАНО періодично будуть *іпати* то покупець то продавець.

ЗІ по поводу кращого варіанту - особисто мені глибоко по барабану варіанти купівлі-продажу-манібеку б/у речей, бо це все індивідуально й до спільного знаменника звести все не получится, бо купити наприклад породистого собаку, автомобіль чи процесор потребує АБСОЛЮТНО різних знань та навичок, та умов вирішення питання манібеку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скажу так, я то звик довіряти людям, хоча незнайомій людині якось стрьомно наприклад дати техніку на манібек, я то знаю що техніка працювала 100% і не можу гарантувати що людина десь шла, і техніка впала й поломилася, а затребувати манікбек будуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...