Перейти до змісту

Клей для латок


Рекомендовані повідомлення

Всім привіт!!!

Тільки давайте без ваши шуточок і побажань кипити норм клей і латкі

Нашов в себе в дома клей для заклеювання дирок в надувних матрацах

і мене дуже сильно цікавить ци він підійде для заклеювання камер велосипеда??

s_1429477047_7180688_c4046ae304.jpeg
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не піде точно. цей клей для PP/PVC, тобто пластмаси. там ще праймер має бути в комплекті щоб активувати поверхню. тобі треба клей для гуми, чи універсальний типу Момент-класік. в принципі підійде клей для взуття, типу Глобуса

якщо вже зовсім край, а їхати треба, то можеш заклеїти отвір медичним пластирем в кілька шарів чи навіть скотчем або якісною ізолентою. але це тимчасово. а от стрічкою типу duct tape можна клеїти, вийде не гірше латки – перевірено особисто

не забувай протерти місце якимсь спиртом, чи дрібною шкуркою зашкурити, бо інакше клей чи стрічка не пристане

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не піде точно. цей клей для PP/PVC, тобто пластмаси. там ще праймер має бути в комплекті щоб активувати поверхню. тобі треба клей для гуми, чи універсальний типу Момент-класік. в принципі підійде клей для взуття, типу Глобуса

якщо вже зовсім край, а їхати треба, то можеш заклеїти отвір медичним пластирем в кілька шарів чи навіть скотчем або якісною ізолентою. але це тимчасово. а от стрічкою типу duct tape можна клеїти, вийде не гірше латки – перевірено особисто

ну в комплекті тільки є клей і якась силіконопа пластинка змотана в рулончик

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну спробуй, потім напишеш як воно вийшло. я колись спробував клеїти тим клеєм гумову лодку. через деякий час гума задубіла та потріскала

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну спробуй, потім напишеш як воно вийшло. я колись спробував клеїти тим клеєм гумову лодку. через деякий час гума задубіла та потріскала

ну я тож подібним клеїв лодку інтекс і матрас то вроді норм було

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проблема варта створення не тільки теми, а цілого розділу, ящетаю.

Шутиш, да?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купи такий наборчик, як на фото, він коштує копійки, і матимеш спокій ;)

283_0.jpg

Ну самі латкі не погані, а вот сам клей… просто в мене був клей лонгус то він непогано заклеїв,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люнгус сила! З серпня 2014 проїздв і не засох, ще зараз той тюбик в "ремчехлі" ніби м"який і повний, на відміну від того "зеленго" з комплекту, який після розпакування висихає за 2-3тижні. Правда ціна тюбика 2-3грн, на відміну від лонгуста 25-30грн.

Засохне лонгуст - може перейду на дешевий, просто буду возити по 2-3шт в підсумці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люнгус сила! З серпня 2014 проїздв і не засох, ще зараз той тюбик в "ремчехлі" ніби м"який і повний, на відміну від того "зеленго" з комплекту, який після розпакування висихає за 2-3тижні. Правда ціна тюбика 2-3грн, на відміну від лонгуста 25-30грн.

Засохне лонгуст - може перейду на дешевий, просто буду возити по 2-3шт в підсумці.

А де можна купити тільки клей лонгус, без латок?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ukrainec,

зелений з середини осені бовтається в сумочці на рамі, спокійно перезимував, і досі клеїть, не висох, не випарувався.

може такий файний, бо куплявся *я надіюсь* свіжим в "лукачах", там на відміну від базару чи магазину,таке не залежується :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...