Перейти до змісту

Динозавр біля Там-ТАма


Nesterukkk

Рекомендовані повідомлення

Там квиток коштує 40 грн. І це кімната страху. Питання: хто був ? як там ? страшно ? варте витрачених грошей ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо поряд побачите біотуалет, значить страшно.

А навіщо він поряд якщо все одно не добіжиш? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може він всередині. Знайомих дитина злякалась просто його побачивши. Моя просить, щоб завів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вам шо по 13-ть? да, в Луцьку є маса способів відчути страх і за просто так

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В малої однокласниця ходила, там дуже-дуже страшно,я не прикалуюсь, вона розказувала що тепер страшно спати, я не шуткую, це подруга дитини.

PS: розмова про дітей, бо воно і напевно для дітей,а не для батьків. яким напевно в наш час з такими цінами нічого не сташно)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

моя мала сказала, що це крокодил, а в пащі в нього коктейль. всередину не пішла, бо сильно музика гарчить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо поряд побачите біотуалет, значить страшно.

А навіщо він поряд якщо все одно не добіжиш? :)

Голвне не добігти........ Головне донести......
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був син (10 років) в середині. Казав, що реально страшнувато, але прикльно. Дівчата пищали і плакали,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не варте витрачених грошей. Були з сином,дитина дуже злякалася.До виходу ішов уже з закритими очима і вухами.Іти туди не раджу, атракціон у нас тривав 2 хв. Гадаю у насв місті за 80 грн. для дітей можна знайти розваги набагато цікавіші і корисніші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так що тут дивного, це ж тіпа полякати дітей, то якби не лячно було, то який смисл тратити гроші

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Атракціон в середині лякає в основному звуком та світлом. Звуки підібрані страшні (щось булькає, стоне, кричить, тече, відлунюється) + гнітючі та приглушені кольори світла. До цього всього додано пару манекенів в протигазах/сташними мордами, 2-3 невеличких страшилки (павук) з датчиком руху. Тобто проходиш біля нього, а воно на тебе кидається. Тематичний задум - ніби ти потрапляєш в середину того монстра і проходиш весь шлях їжі). Вся середина розділена умовно на 3-4 кімнати/зони в яких і щось стоїть, кричить та підсвічується.

Моє "хоробре" мале (6 років), тільки завернуло за поворот, де пропало денне світло, сказало що хоче назад, я її протягнув до 1-ї кімнати і вирішив що з неї досить). Потім тільки й бігало до виходу, змією полякатись. Як на мене - грошей тих не вартує. Кому ну вже дуже цікаво - можна спробувати зайти ззаду) втіхаря. Повно дітвори місцевої малої так робило)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...