Перейти до змісту

Перегони на Велодень '2015 "Чистий парк"


Shkoder

Рекомендовані повідомлення

Якщо комунальники впадуть на мороз, і вантажівки не знайдете, в четвер ввечері дайте знати, приїду Кедом своїм після 18-ої. Треба буде тільки все гарно в мішки поскладати, до ближнього сміттєвого бака вивеземо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 63
  • Створено
  • Остання відповідь

vanus рекомендував те, що можливо, спакувати, та знести до сміттєвих баків, яких на Потебні вистачає, а те, що не пакується – замаскувати. я його повністю підтримую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

схоже на Олімпі закінчилось пиво, бо вже якось слабше ллє :smile3: сьогодні (четвер) ввечері, десь з сьомої планується вилазка для вияснення об'єма робіт на п'ятницю та поверхневого прибирання того розгардіяжа, що лишився після грози. я по-любому буду на трасі, чекатиму всіх бажаючих допомогти з прибиранням :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При достаточном количестве обычных ( не спортсменов) мелких детей можно добавить еще одну категорию

Шлемы найдем при желании

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

саме так. при достатній кількості учасників буде створена категорія "Юніори" в яку увійдуть діти до 15 років, що займаються велоспортом чи просто по особистому бажанню. вони поїдуть два кола "аматорської" траси.

старт буде роздільний по категоріях: аматори, дівчата, юніори. з різницею в 1 хвилину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікавить участь дітей до 14 років. За наявності відповідальної особи чи тренера до гонки допустите?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так, звичайно. до 14 років включно, якщо дитина займається у профільній секції (велоспорт), то за підписом та присутністю тренера. якщо просто катає сама, то за підписом та присутністю одного з батіків чи опікунів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дякуючи неймовірній команді помічників, парк сьогодні став світліше, гостиніше та, звичайно, чистіше!

pzDwJ.jpg

траса Аматорів вже вичищена повністю, на "елітній" залишилось кілька ділянок. також невеличка дитяча траса та об'їзд аматорської траси, яку в одному місці завалило великим деревом. ну й смітники… один, великий біля старта. другий на елітній ділянці.

я завтра вже опівдні чи раніше буду на трасі. запрошую всіх бажаючих з полудня до пізнього вечора. допомагайте прибирати, прикатуйте, заїзжайте в гості. буду радий всім :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для проведення гонки шукаємо генератор, або автомобільний інвертор з 12 на 220в. Потрібна потужність до 200 Вт. Будемо дуже вдячні за допомогу!! Потрібен на завтра з 14-ї до 17-ї години.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ноги відвалюються. і пофіг що приїхав останнім. Отримав величезне моральне задоволення.

Дякую всім хто долучився до прибирання траси і організаторам!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Величезне дякую організаторам за гонку, це було мегакруто.

Траса супер, спуски/підйоми в перемішку з болотом, кайф...вимазався як порося.

Дякую всім учасникам за веселу компанію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дадада 4erkeZ, і на наступній гонці в Еліті їдеш. Досить друшляти в аматорах. Ось тобі навіть стимул, до кого рости...

https://goo.gl/photo...Q2bmPBjTTuo8uJ9

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже дякую всім за гонку, так я на лавці теж чуть два рази туфля не залишив)Шкодер тобі повага від мене,траса чудова !! приз теж сподобався,Бодя класне фото :0151:

Staroff дякую тобі друже за Велодень)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приєднуюсь! Я той парк і так знаю, і зазвичай обїжджаю всі гівна після дощу, знаю кудою виїхати щоб вийти чистим, а ти Діма мене заставив лице болотцем мокнутись ... :_04:

Це перша гонка яку я катав... Хоч так, в мене на результ не дюже...

Але дякую! :_25:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Траса дуже порадувала :0155: , гарно можна було прогнатись, та і болотце було чудове, якраз те, що треба.

Дякую Шкодеру за класну гонку :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фотоальбом

Дякую Шкодеру і всім учасникам за змагання.

Окреме дякую Тренеру і Міші Кондрашову за боротьбу :_25:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кожні перегони – це неймовірний процес підготовки, драйв, безбашенна біготня та адреналін через вуха :smile3: але перегони до свята – ще й особлива подія, коли кожна дрібниця важлива. за те, що безліч дрібниць були зібрані в єдине ціле, я нескінченно вдячний всім друзям, хто допоміг ділом, словом та думкою, присвятив свій час, надихав, підтримував, деколи вказував вірний напрямок, планував, розробляв та нервувався разом зі мною. респекти всім учасникам, що наважились поринути в атмосферу багаторічного сада-парка, та, звичайно, вікового волинського болота :smile3: всім, хто навіть не приймаючи участі, підтримав речами та оплесками. особлива подяка магазинам Сітібайк, Веломакс та Велозона, а ще просто звичайним бордовцям, за цікаві подарунки для переможців та учасників.

ви найкращі! ганяймося та перегонимо :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Великий респект тобі, denymen, що поїхав в категорії "Еліта"

А от деяким велолосям мало б бути стидно їхати в "Початківцях"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...