Перейти до змісту

Перегони на Велодень '2015 "Чистий парк"


Shkoder

Рекомендовані повідомлення

а мені найбільше сподобались учасники в категорії "Діти"! для кожного з них це були перші старти! донечка lasku, синок egoistiv та інші діти після фінішу ще кілька разів підходили і цікавились, коли будуть наступні змагання! значить їм все сподобалось :) а це висока оцінка роботи Shkodera та його помічників ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 63
  • Створено
  • Остання відповідь

Мы вообще приехали посмотреть на гонки,пожарить сосиски.. отдохнуть одни словом.

Сын говорит,что тоже хочет погоняться . Я и пошутил, говорю - : РЕГИСТРАЦИЯ , ВОН ТАМ. Смотрю он уже с номером идет )) . В общем жулик , с медалью и призами ,счастливый по самое НЕмогу.

Спасибо ОРГАНИЗАТОРАМ !

-- ну и во время отдыха:

в одной из гонок ,у кого то разболтался руль. Он ещё с далека кричит -"Ребята - ЕСТЬ ШЕСТИГРАН ???"

- ну а наши "отдохнувшие" в ответ : двестиГРАМ? -- ща нальём ))

п.с. шестигранник нашелся ,и участник уехал с ПИТ-стопа закрученный ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб не качати півторагіговий архів закинув фото на флікр https://www.flickr.com/gp/100293602@N06/729cQe

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Змонтував трохи відео з гонки "Чистий парк". Це не офіційне відео а так "затравочка".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

трохи по результатах перегонів. майже всю роботу по протоколюванню я переклав на власний софт, розроблений в ніч до перегонів :smile3: але в реальних умовах виявилась реальна залежність від помічників, що мають казати номер учасника, а тут бувало таке, що номер закручувався (тра третю стяжку вниз обов'язково!). тож інколи учасник вже поїхав, а номера ніхто не сказав. інколи їхали бандою, також тяжко було схопити всіх. звичайно, це набагато краще, ніж два роки тому, коли дівчата під дощем намагалися просто порахувати кількість кіл для кожного учасника. ось так виглядає протокол:

results.zip

точно є помилка в протоколі по "Дівчатах", можливо ще десь. але з призовими місцями ніби розібралися ще в суботу :smile3: якщо в когось є важливі зауваження по протоколах, напишіть мені в приват, я виправлю. а десь за день-два закину протокол на bikeportal

на наступні місцеві перегони софт вже буде доведений до пуття, тож матимемо свого персонального кіберсуддю Дреда :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да з номерками якось погано вийшло. Приходилось з далеку кричати, який номер, або відгорни номер. Як варіант потрібно поставити камеру щоб потім можна було на відео глянути, який номер проїжав (думаю це не буде проблема з нашим рівнем технологій) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це мабуть якась помилка, адже я таки проїхав 4 кола. Коли Андрій "TreNeR" Адамович фінішував 4 коло, я тільки закінчив 3тє.

я - Дмитрук "Demik" Віталій

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трохи нагадаю цим відео про велодень і гонки. А ще спасибі власникам екшн-камер: Павлові Модь (пробіг по місту), і Денису Бобровському (гонки), той що

denymen за представлений у моє розпорядження матеріал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...