Перейти до змісту

Шукаю велосипед підлітковий


erica

Рекомендовані повідомлення

Дуже прошу поради форумчан. Хочемо купити синові велосипед. Бюджет - 3000грн. Настроєна на б.в. в пристойному стані.

Вхідні дані: син, майже 10 років, ріст 140см. Хоче велосипед - кататись в дворі, поряд з будинком. Син сам має з ним виходити на вулицю з багатоквартирного будинку, тому вага велосипеда бажано мінімально можлива.

Я людина далека від "велосипедних заморочок"))) Тому навіть термінологією не володію.... Пробувала пошукати щось на олх - там пишуть страшні речі про переклюки, перемички, манетки... китайська грамота)))

Таня порадила колеса 26". Оце і все що знаю... Буду дуже вдячна за поради і тикання носиком в підходящі варіанти :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На ОЛХ продавець написав, що такий підійде під мої запити http://odessa.od.olx.ua/obyavlenie/gornyy-dvuhpodvesnyy-velosiped-azimut-redhawk-26-d-IDdxTEw.html

Що скажете?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На ОЛХ продавець написав, що такий підійде під мої запити http://odessa.od.olx...-d-IDdxTEw.html

Що скажете?

Рама: стальная hi-ten
+ до того ж двопідвіс... такого ашана вагою в 20 кг я б не радив...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б не купував би своїй дитині подібного типу Азімута... Взагалі не розумію, як на таких "драконах", бо велосипедом то важко назвати, можна кататись.

Ключова фраза: "Син сам має з ним виходити на вулицю з багатоквартирного будинку, тому вага велосипеда бажано мінімально можлива". Тобто велосипед має бути легким... стальний двопідвіс легким назвати важко...

Краще пошукати щось на класичній жорткій рамі без всіляких задніх амортизаторів...

...імхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колеса - 26", рама 15", матеріал - алюміній, хардтейл (без заднього амортизатора), бажано і без переднього (якщо необхідно вкластись у мінімум, виграш по цині і по вазі), гальма - ободні. Все. Технічний стан розглядається у кожному конкретному випадку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вклинюсь, щоб не створювати нову тему.

Порадьте точки, де можна вибрати в Луцьку (або недалеко від міста) б/в велосипеди.

Знаю, що є на автобазарі, на вул. Івана Франка, магазин Анамандрія на пр.Перемоги... хто ще возить велосипеди?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вклинюсь, щоб не створювати нову тему.

Порадьте точки, де можна вибрати в Луцьку (або недалеко від міста) б/в велосипеди.

Знаю, що є на автобазарі, на вул. Івана Франка, магазин Анамандрія на пр.Перемоги... хто ще возить велосипеди?

читати не пробували?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колеса - 26", рама 15", матеріал - алюміній, хардтейл (без заднього амортизатора), бажано і без переднього (якщо необхідно вкластись у И.о.

мінімум, виграш по цині і по вазі), гальма - ободні. Все. Технічний стан розглядається у кожному конкретному випадку.

Мне кажется для 140 см нужна xs рама на 24 колесах, своему такой покупал на 9 лет, смотрите брендовые велы, без амортизатора в раме, были в велозоне бу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

читати непробували?

А Ви пробували? )

Там не вказана жодна точка продажу (ну окрім сайту ОЛХ).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колеса - 26", рама 15", матеріал - алюміній, хардтейл (без заднього амортизатора), бажано і без переднього (якщо необхідно вкластись у И.о.

мінімум, виграш по цині і по вазі), гальма - ободні. Все. Технічний стан розглядається у кожному конкретному випадку.

Мне кажется для 140 см нужна xs рама на 24 колесах, своему такой покупал на 9 лет, смотрите брендовые велы, без амортизатора в раме, были в велозоне бу

за рік дитина підросте і вел стане замалим... імхо, вел дитині краще купувати "на виріст"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вклинюсь, щоб не створювати нову тему.

Порадьте точки, де можна вибрати в Луцьку (або недалеко від міста) б/в велосипеди.

Знаю, що є на автобазарі, на вул. Івана Франка, магазин Анамандрія на пр.Перемоги... хто ще возить велосипеди?

Ще бачила на Рованцях великий магазин. Бачила там декілька пристойних велосипедів. Тільки не знаю, що вам саме треба.

А взагалі, ви й самі назвали багато точок. Якщо там не найшли собі, то на інших буде приблизно те саме. Це як повезе, на що натрапите.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Велосипед для дружини (ріст до 150 см). Призвичаюю до сімейних поїздок вечорами по місту та на вихідних за місто. Потрібен МТБ, легка рама, хардтейл, ростовка 16-17, на суму 4000-8000 грн (останнім часом цінову планку підняв удвічі, так як за менші гроші немає що дивитись). Хотілось би за ці гроші купити максимально адекватний варіант.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zzzvalentinxxx

Велосипед на алюмінєвій рамі в середній комплектації 13,5-15кг. Невже по луцьку нема з чого вибрати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Велосипед для дружини (ріст до 150 см). Призвичаюю до сімейних поїздок вечорами по місту та на вихідних за місто. Потрібен МТБ, легка рама, хардтейл, ростовка 16-17, на суму 4000-8000 грн (останнім часом цінову планку підняв удвічі, так як за менші гроші немає що дивитись). Хотілось би за ці гроші купити максимально адекватний варіант.

раз, Трек, два, Меріда . малий вибір? - там ще є.

в тій темі, що я пропонував, я ще як мінімум 2 точки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За 8000 можно і нормальний новий велосипед взяти, з гарантією від виробника. А б/у я бачила там на Рованцях Скотт до 4000 грн. Вам підходить по розміру, але трохи пошарпаний, старенький.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мне кажется для 140 см нужна xs рама на 24 колесах, своему такой покупал на 9 лет, смотрите брендовые велы, без амортизатора в раме, были в велозоне бу

за рік дитина підросте і вел стане замалим... імхо, вел дитині краще купувати "на виріст"...

Ну тогда после трехколесного надо брать "Украину", сейчас под рамой поездит, подрастет, на раме, а еще через пару лет и в седле сможет.

Не издевайтесь над детьми. Если покупать Б/у, то при продаже почти не теряет в цене через 2-4 года.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене є трохи досвіду у саджанні дітей на велосипед. Тому багато не роз'яснюю тут, а пишу по суті, що буде найкращим, враховуючи комплекс параметрів. Від анатомічних характеристик до матеріальних та, навіть, психологічних. А ваше право, чи сприймати мої поради, чи когось ще, кому більш довіряєте у цьому питанні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже прошу поради форумчан. Хочемо купити синові велосипед. Бюджет - 3000грн. Настроєна на б.в. в пристойному стані.

Вхідні дані: син, майже 10 років, ріст 140см. Хоче велосипед - кататись в дворі, поряд з будинком. Син сам має з ним виходити на вулицю з багатоквартирного будинку, тому вага велосипеда бажано мінімально можлива.

Буквально місяць назад шукав велосипед внуку, відразу скажу купив у Ківерцях. Малому влітку буде 9 років, зріст зараз десь 135см. Взяв велосипед Giant, колеса 26", рама -18", вага приблизно 14кг. Теж хотів легший, на алюмінієвій рамі, але всеодно сам він навряд чи зможе носити, навіть не по причині ваги, а з причини незручності. Виносимо і заносимо, нічого страшного і я ношу і мама носить (яка сама важить 45кг) Нічого не зробиш - діти вимагають уваги. :)

На рахунок підросткового велосипеду, не треба - беріть відразу нормальний, на виріст. Малий в минулому році їздив на велосипеді типу "Зайчик", а в цьому році на 26 колесах. Все нормально, звик десь за тиждень, навчився правильно сідати, ще правда не вміє правильно ставати, але це діло практики. Я виходив з ним приблизно тиждень і показував правильну посадку і зупинку, допомагав відчути себе впевненіше в користуванні велосипедом. Тепер він з гордістю і звисока дивиться на однокласників на підросткоаих велосипедах :) А в наші задачі входить тільки винести/занести. Влітку буде простіше, поїде в село, там не потрібно зносити/заносити.

Удачі у виборі!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Это вел на рост 180 см. А почему Вы ему не купили Запорожца, вот бы все во дворе завидовали, и выносить из квартиры не надо))))

а по весу почему то даже у именитых производителей детские велосипеды весят как взрослые

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а по весу почему то даже у именитых производителей детские велосипеды весят как взрослые

Не розумію, чому дивуєтесь. Якщо велосипед зроблений з тих самих запчастин, що й дорослі, а не з муляжів. Розмір рами колес і вилки дасть різницю, але не в половину ваги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У меня велосипед на 2 кг легче, чем те, что были у малого. У кадейла меньше 13,5 кг нет велосипедов даже на 20 колесах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ой! ) Дивлюсь, Ви великий знавець кадейлів, чи як то вони в Вас там по модному називаються. )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На новий не замахуємось. Хочееться нрмальнго б\в вела. Тому Еріка і попросила поради в знавців. Новий вел стартане від 300у.о...

нормальний варіант запропонували я (в ПП) і Одна, один і той же вел. правда там зараз тільки Трек є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора розговорились про велосипеди з сусідом який вивів малого на прогулянку, і як виявилося в його 11 річного малого щось схоже на ХВЗ з колесими 20" чи 24" (щось не зауважив), куплений на базарі позатантого року приблизно за 1000грн. і нічого, зараз ще досі їздить по дворі. Правда велосипеду не легко діставалось від недогляду і дитячої неакуратності: ланцюг скрипить, 8ки на колесах, весь подертий, розбита манетка, але їздить! Зірки на диво ще в досить непоганому стані зважаючи на відсутність будь якого догляду.

Не уявляю, якби купити такому шалапуту щось дорожче. Щоб доводити собі самому свою любов до дитяті можна і карбонового на срам X.0 придбати, але діти в такому віці цього аж ніяк не оцінять і не вбережуть, звісно в кожен гадає по свому гаманцю.

Я собі уявляю вашу реакцію коли дитина розповідатиме, що сьогодні "мила" велосипед у річці катаючись по дну по пояс у воді! Або вирішили перелізти через паркан попередньо перекидаючи його; або просто неакуратно по ямам глибиною до 20см гоцати, з виходом з кабіни. Хоч я ніколи і не мав в дитинстві велосипеда після 3х колісника, але згадуються такі випадки з сусідськими велосипедами з дитинства...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...