Перейти до змісту

Шукаю велосипед підлітковий


erica

Рекомендовані повідомлення

Это вел на рост 180 см. А почему Вы ему не купили Запорожца, вот бы все во дворе завидовали, и выносить из квартиры не надо))))

а по весу почему то даже у именитых производителей детские велосипеды весят как взрослые

І що з того що велосипед по якісь таблиці розрахований на зріст 180? Не можна на ньому їздити тим хто нижчий? Малий прекрасно себе на ньому почуває, навіть не потрібно їздити під рамою, а катається гарно сівши у сідло. Так, сідло повністю опущене і хлопець прекрасно дістає до педалей. І дитина задоволена, що їй купили не черговий дитячий велосипед, а справжній, дорослий, тому і з гордістю дивиться на друзів на підліткових веліках..

А Запорожець тут недоречний, це як мінімум не велосипед. Якщо Ви думаєте, що я купив йому "наворочений" велосипед, то Ви помиляєтесь - самий звичайний велосипед для міста, жорстка вилка - 18 швидкостей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Орльонок важить орієнтовно до 14 кг, колись важили, пишу по пам'яті. Я в 10-12 років міг самостійно його затарабанити на 3й поверх. Колеса там вроді 24 дюйма, але я не думаю що і 26-дюймові колеса будуть 10-річній дитині внапряг. Зрештою Орльонок призначений вроді і для 7-річних.

Висновок - 26 дюймів алюмінієвий велосипед - те що треба 10-річному хлопцю, і надовго. Тобто те саме, що написала odna, ще кілька сторінок назад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заїзжав сьогодні на Рованці. люмінієвий ТрекСкот проданий. більш нічого, щоб підходило для дитини віком 10 років зараз там немає... зламки на стальних рамах я не враховую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зламки на стальних рамах я не враховую

в яку ціну? Так для розвитку...

А по темі. На мою думку норм http://lutsk.vol.olx.ua/obyavlenie/velosiped-outdoor-extreme-18-speed-IDdB8BT.html#ed8b2d9482

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А по темі. На мою думку норм http://lutsk.vol.olx...html#ed8b2d9482

Не в тєму зовсім. І таки варианти вже обговорювались у цьому топіку.

Бачте, як заважає флуд? Мало, кому схочеця перечитати все з початку, коли з трьох сторінок по суті теми п'ять постів.. І обговорення іде по колу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Модератори, почистіть будь ласка тему від "бризг ядом" пана Мерседеса.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зламки на стальних рамах я не враховую

в яку ціну? Так для розвитку...

цінами на них не цікавився. там є 3-4 вела на алю рамах, по ціні 3500 грн. старіші моделі, з прокладкою тросів поверх верхньої труби, на ревошіфтах, на 21 передачу.

А по темі. На мою думку норм http://lutsk.vol.olx...html#ed8b2d9482

це не норм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скот проданий. більш нічого, щоб підходило для дитини віком 10 років зараз там немає...

Значить почекаємо завоза нового. Заодно і суму збільшити можна.... Цікаво, як часто там з"являється новий товар?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скот проданий. більш нічого, щоб підходило для дитини віком 10 років зараз там немає...

Значить почекаємо завоза нового. Заодно і суму збільшити можна.... Цікаво, як часто там з"являється новий товар?

Робітник казав, що він на Борді зареган під ніком Шерлок, якщо я правильно почула.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Значить почекаємо завоза нового. Заодно і суму збільшити можна.... Цікаво, як часто там з"являється новий товар?

не в курсі. знаю лиш, що на тижні перед Паскою там з алю був тільки один,вчора - появилось ще декілька

упд.

050 879 06 03, Павло. це в Ківерцях, зателефонуйте, поцікавтесь

Телефони:

  • +380 (95) 894-33-30, Олександр
  • +380 (93) 153-45-60
  • +380 (98) 871-32-86
  • +380 (95) 540-13-89, Вадим
  • +380 (93) 436-80-41

Адреса: Украина, Волынская обл., Луцк, вул. Конякіна 24а, гаражний кооператив "Ветеран 2"

зателефонуйте, поцікавтесь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В сусідній темі писали, що є людина в Ківерцях. Асортимент велосипедів токож великий. Можливо там є щось цікаве для Вас.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Постало питання купити велосипед для племінника (7 років, ріст 125 см). Бюджет біля 2000 грн. Що можете сказати про такий Ардіс?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Апну.

Дівчинка, зріст 129 см, 7 років.

Дружина і її подруга наполягають на велосипеді на 20" колесах, я - на 24", на виріст, бо підозрюю що 20" - то на рік-два. Що порадите?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Апну.

Дівчинка, зріст 129 см, 7 років.

Дружина і її подруга наполягають на велосипеді на 20" колесах, я - на 24", на виріст, бо підозрюю що 20" - то на рік-два. Що порадите?

24. Тим більш, існують "дівчачи" моделі, з заниженою рамою, або по типу класичних дамок, або круїзерів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...