Перейти до змісту

Скейт борд для дитини


Plum

Рекомендовані повідомлення

Просить син купити йому скейт. Але ні він сам, ні я в них дупля не ріжемо. В мене ще в дитинстві був крутий на той час "Лідер", але зараз же все зовсім інше. Пропозиції в інтернет-магазинах йдуть по ціні від 400 до 1500 грн за "дитячі" моделі, що ще більше вибиває з колії такою "вилкою" :)

Є тут хтось, хто "в темі"? Порадьте, що варто купувати, а що ні. На що звертати увагу при виборі. Чим принципово відрізняються різні моделі і чому така різниця в ціні? Що краще для початківця?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не купуйте тільки за 100-200 грн "базарної доски". Я коли катався то купляв собі доску фірми - "Sniper". Раніше, 3-4 роки назад вони по 400-500 грн продавалися. Доска для початкової їзди досить міцна і не буде облазити наждак. Можливо вже є інші варіанти.. потрібно в руках тримати і оцінювати якість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Короче, купуючи просту доску з базару ви отримаєте не досить належної якості товар який за пару катань буде тільки на балконі валятися або взагалі на смітнику. Проблема в тому що це проста фанера на яку наклеїли рулон наждаку який після попадання вологи розлізиться і здереться. Сама доска не буде витримувати більше 30-40 кг. Про якість підшипників з колесами я взагалі мовчу. Єдиний варіант це купити доску якоїсь нормальної фірми або взяти б/у.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніколи не купляйте скейт дитині НІКОЛИ!!!

Я на роликах вже більше 5 років,і на ПУМі часто катались,той скейт то калітство,хлопці що катались майже кожен раз вивихи і тріщини на руках і ногах,небезпечна річ,краще ролики або велик.А якщо вже придумали купити то ось http://paint-shops.net/skeyti/doski/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніколи не купляйте скейт дитині НІКОЛИ!!!

Дякую, але я не такої поради питав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніколи не купляйте скейт дитині НІКОЛИ!!!

Дякую, але я не такої поради питав.

Читайте нижче,там сайт,а взагалі є магазин непамятаю як називається на Винниченка(зупинка ВНУ) стаф здається 3-й поверх там колись здається і скейти і все до них було.Ось парочка сайтів де толкові доски будуть

http://stuff-shop.com/catalog/skeytbordy/

http://x-board.com.ua/index.php?cat=0&filter_id=15

http://radiusshop.com.ua

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Taras21, знайти де купити -- не проблема. Я просив поради, ЯКУ купувати і на що звертати увагу при виборі, чим відрізняються, що важливо, а за що можна не переплачувати. Бо для мене зараз дошки за 400 і за 1200 грн -- абсолютно однакові.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо скейт то марка Blind,хвалили її дуже.http://stuff-shop.com/catalog/komplity-skeytbordy/komplit-blind-og-logo-stained-glass-blue-red-7-5-fa14/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я колись каталась на скейті і досить непогано, зараз просить малий йому купити і теж постала проблема у виборі та ціні. На базарі вибір не великий, проте для новачка можна купити за 380грн.

Звертайте увагу в першу чергу на якість коліс, мають бути полуретанові або резинові не великого розміру, але тільки не пластмасові, хоч як вам не розмалюють їх якість, колеса не пивинні по боках виглядати з-під дошки; по-друге, на кріплення самих коліс, їх міцність, з чого зроблені деталі; по-третє, на саму дошку, на її ширину (чим ширша, тим краще тримається рівновага і краще приземлятися), верхнє покриття , хоч дітям хочеться кольорове з малюнками та краще купуйте з нождачною бумагою зверху, але прослідкуйте, щоб усе було добре проклеєне, на нождачці добре фіксується нога на деці), вибирайте дошку без усіляких вигинів (чим рівніша, тим легше почати їздити новачку). Вроді все. Цього дотримувалась я, і зараз на основі цього вибираю сину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми малому купили ще до девальвації за 200грн, зараз напено так і тяне під 400грн. Купили бо там на борді акула крута. На ньому ніхто не катався, але стоїть поломаний: відсутня пара коліс і кріплення лопнувші - якийсь крихкий сплав. Короче, ГЕ краще взагалі не купляти, хіба якщо за мету ставиться раз і на завжди відучити дитину їздити на скейті. Проблема не в безпеці скейта, а у відстності скейтодрому, може хіба там де ролики, але то питання. У Львові сьогодні проїжав по центру, так там недалечко біля Арсеналу мега крута скейтромна площадка, на якій купа скейтистів і байкерів. Причому безкоштовна. От вам і туристична привабливість для молоді.

п.с. Купити якісний скейт ніколи не помішає :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

 

Я колись каталась на скейті і досить непогано, зараз просить малий йому купити і теж постала проблема у виборі та ціні. На базарі вибір не великий, проте для новачка можна купити за 380грн.

Звертайте увагу в першу чергу на якість коліс, мають бути полуретанові або резинові не великого розміру, але тільки не пластмасові, хоч як вам не розмалюють їх якість, колеса не пивинні по боках виглядати з-під дошки; по-друге, на кріплення самих коліс, їх міцність, з чого зроблені деталі; по-третє, на саму дошку, на її ширину (чим ширша, тим краще тримається рівновага і краще приземлятися), верхнє покриття , хоч дітям хочеться кольорове з малюнками та краще купуйте з нождачною бумагою зверху, але прослідкуйте, щоб усе було добре проклеєне, на нождачці добре фіксується нога на деці), вибирайте дошку без усіляких вигинів (чим рівніша, тим легше почати їздити новачку). Вроді все. Цього дотримувалась я, і зараз на основі цього вибираю сину.

 
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я купував ось такий, якість хороша, по 2 пром підшипника в колесі( всього 8) , самі колеса з хорошої гуми!

http://aukro.ua/skejt-penny-board-penni-bord-pastel-pastel-i5750698680.html

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось з бордою....Не міг відписати декілька днів..

Tanichka Ви купили вже скейт?. Підскажіть де можна купити для дівчинки (7 років) скейт більш-менш нормальної якості. Ціна 400-700 грн. Заходив в Олімп, там Penny за 725 грн. маленький, і 525грн. типу стандартна дошка, але казав продавець, що на ньому пригати не бажано..Може ще варіанти є

Якщо хтось ссилки дасть буду вдячний, або точки в Луцьку підскаже

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...