Перейти до змісту

Робота в Казахстані 21 вакансія


stepan.bandera

Рекомендовані повідомлення

Ну і ЩО?!!! Білоруси майже так само, але живуть краще нас! Чому хочеться комусь бажати гіршого, у чомусь застерігати... коли самі у повній...?! Це по нашому - по українські да??? :(

Білорусія менші і їх раша підкормлює ну і менше крадуть.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто хоче, й має бажання їде шукати кращий заробіток, хто не хоче, або не може "кряхтить" тут в Луцьку як може, й заздрить тим, хто заробляє більше нього, їздить на мерсі, і так далі.

Деякі взагалі не хочуть нічого ні вчитись ні робити, тільки скиглити вміють, те не так, те не сяк.

Повірте, якщо ви дійсно спеціаліст штучний, то вас не кинуть, вас будуть заманювати і зарплатою і всілякими плюшками, аби ви тільки працювали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

менше крадуть

Так у чому проблема?:) Рік тому і в нас владу змінили і що - всерівно крадуть і вже у відкриту!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навряд чи в Казахстані є оголошення про пошук на роботу в Україну.

Хоча, читаючи другу сторінку теми, я здогадуюсь чому <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За це не хвилюйтесь! В них свій газ і нафта, так що... з витікаючими наслідками по всьому іншому!

Точно, внэзапно почав хвилюватись за казахів і за їх зарплати :) Я не казав що в них добре, не кажу що погано, мені просто пофіг - тут у своїй країні порядку немає, а соплі розмазувати - "а в тих таке, а в тих сяке, а в нас нема, аааа!" - діло дохле, із самого початку. Різні народи, різна влада, різна культура.

Тим не менше часто дивує, що порівнюють зарплати але не порівнюють витрати. Не тільки в цій темі, багато де і багато хто.

Невже по собі не бачите, що такі порівняння наводите?

Цього питання, признаюсь, не зрозумів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто хоче, й має бажання їде шукати кращий заробіток

ви пропонуєте всім массово поїхати на заробітки? Цікаво чи самі їздили?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ви пропонуєте всім массово поїхати на заробітки? Цікаво чи самі їздили?

Знайомий їздить на газопроводи в Північний Казахстан і Західну Сибір вахтовим методом по 45 днів. Дорога безкоштовна (авіа), зарплата за вахту 19-27 тисяч гривень (до кризи, зараз не знаю)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ви пропонуєте всім массово поїхати на заробітки? Цікаво чи самі їздили?

Знайомий їздить на газопроводи в Північний Казахстан і Західну Сибір вахтовим методом по 45 днів. Дорога безкоштовна (авіа), зарплата за вахту 19-27 тисяч гривень (до кризи, зараз не знаю)

а ви чого не їхали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SΩLΩMΩN На хліб я і на Україні зароблю.

та на хліб, слава Богу, в Україні ще можна заробити. Але з ваших же слів:

Прийдеться дуже багато в чому собі відказувати.

Значить є якісь інші причини, чому ви не поїхали.

До чого я веду.

1. Не можна всіх взяти і відправити на заробітки.

2. В нас в країні не гірші спеціалісти ніж за кордоном.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас в країні не гірші спеціалісти ніж за кордоном

Так у тому і справа і з цим ніхто не сперечається, тільки от цінують і оплачують роботу цих спеціалістів, фахівців в Україні як???!!! От і їдуть на заробітки!!!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є. Скільки тенге в них становить квартплата, продукти, проїзд і товари повсякденного вжитку?

Так он же, трохи вище є відео, там "пані" розказує що на 200тис. дуже важко прожити, а квартплата десь 30-32 тис...

До речі, вчора хтось написав що в них там досі є dial-up, стало цікаво, погуглив - і він там таки є,ще й не дуже дешевий ;) а 100Мбіт інтернету від білайна - 6000 тенге, що в гривні = 760 грн....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в них там досі є dial-up, стало цікаво, погуглив - і він там таки є,ще й не дуже дешевий ;) а 100Мбіт інтернету від білайна - 6000 тенге, що в гривні = 760 грн....

Що посуті і правильно. Менше срач в мережі розводити будуть. І заходити туди лише по справах, а не для "щоб час вбити".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут зайшла мова за спеціалістів, а кого тут дехто вважає словом "спеціаліст"?

Знаю людину яка ставила напевно більшості крутеликам в луцьку сигналізацію, та перепрошивала бортові компи, і не жаліється що мало заробляє, жаліється тільки що роботи дофіга не встигає робити.

Знаю хороших програмістів, які заробляють від 1000 доларів, знаю хорошого юриста який заробляє більше 15 тис. грн., знаю хорошого менеджера який має більше 30 тис. грн. в місяць, знаю хорошого токаря який заробляє в районі 15 тисяч грн., знаю хорошого лікаря який заробляє нормальні гроші, так може йому кажуть "дякую", але йому не шкода дати, бо він не пробухає ці гроші, а поїде десь повчиться на них, набереться досвіду, бо без цього ніяк не будеш спеціалістом, знаю людей, які з простого майстра без волосатої руки стали начальниками відділів, і що тут такого, більшість людей тільки вважають себе спеціалістами, а як доходить до справи, то й вроді щось вміє людина, а не зовсім так як треба, а претендує на зарплату ого-го.

Знаю як спеціалісти влаштовуються на роботу, вони не задають роботодавцю тупих питань по типу "скільки платите, чи яка тут зарплата", вони кажуть скільки хочуть заробляти при таких умовах що хоче роботодавець, або торгуються, або роботодавець не погоджується.

PS: Може хто з школярів чи студенти читають цю тему, суть в тому, що ваші зання та досвід прямопропорційні вашим доходам, і без "волосатої руки", можна влаштувтаись на гарну роботу, і отримувати по вашим міркам справедливу заробітну плату.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А так народ манкрут в більшості свої масі. Національна свідомість низька і багато себе вважає і норм сприймає як колонія раши.

Це ти кажеш з особистого досвіду?

Так. По роботі деякий час дуже багато з казахами розмовляв в скайпі. І це не просто пенсіонери в яких в голову вбитий совок. А молоді спеціалісти (((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут зайшла мова за спеціалістів, а кого тут дехто вважає словом "спеціаліст"?

Знаю людину яка ставила напевно більшості крутеликам в луцьку сигналізацію, та перепрошивала бортові компи, і не жаліється що мало заробляє, жаліється тільки що роботи дофіга не встигає робити.

Знаю хороших програмістів, які заробляють від 1000 доларів, знаю хорошого юриста який заробляє більше 15 тис. грн., знаю хорошого менеджера який має більше 30 тис. грн. в місяць, знаю хорошого токаря який заробляє в районі 15 тисяч грн., знаю хорошого лікаря який заробляє нормальні гроші, так може йому кажуть "дякую", але йому не шкода дати, бо він не пробухає ці гроші, а поїде десь повчиться на них, набереться досвіду, бо без цього ніяк не будеш спеціалістом, знаю людей, які з простого майстра без волосатої руки стали начальниками відділів, і що тут такого, більшість людей тільки вважають себе спеціалістами, а як доходить до справи, то й вроді щось вміє людина, а не зовсім так як треба, а претендує на зарплату ого-го.

Знаю як спеціалісти влаштовуються на роботу, вони не задають роботодавцю тупих питань по типу "скільки платите, чи яка тут зарплата", вони кажуть скільки хочуть заробляти при таких умовах що хоче роботодавець, або торгуються, або роботодавець не погоджується.

PS: Може хто з школярів чи студенти читають цю тему, суть в тому, що ваші зання та досвід прямопропорційні вашим доходам, і без "волосатої руки", можна влаштувтаись на гарну роботу, і отримувати по вашим міркам справедливу заробітну плату.

Не зовсім згоден. Спеціальність спеціальності рознь. Маючи вищу освіту не завжди можна влаштуватися, або навіть не реально, на роботу, де платять хочаб 5000 грн, не говорячи вже про десятки тисяч...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як пов’язані вища освіта і статус "спеціаліст" ?

бо MACCEN писав про спеціалістів своєї справи а не про тих хто між бакалавром та магістром

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...