Перейти до змісту

Катаємось щодня у квітні! Приєднуйтесь!


lilechka

Рекомендовані повідомлення

"Кожен день в квітні ми їздимо на велосипедах, незважаючи на погоду, незважаючи на відстань. Ми почали у 2010, і тисячі людей з усього світу приєднались до нас.

За кожних 30 учасників ми передаємо 1 велосипед для Free Bikes 4 Kidz"

Приєднуйтесь, будемо кататись разом!

http://30daysofbiking.com/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні мабуть не катаєтесь )

чому? я б навпаки, сьогодні проїхався, але на роботі до 18:00, до того часу від снігу залишиться кака :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

катаюсь вчора і сьогодні. на станку-тренажері, бо щось я захолов :dont:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

катаюсь і сьогодні в т.ч.

катаюсь і сьогодні в т.ч.

катаюсь і сьогодні в т.ч.

Бідолажка . Уявляю тільки як ти замерз...

:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Абсолютно не в'їжжаю у тему. Тому не можу відрізнити флуд від "по дєлу".

Пів дня намагалась зрозуміти, не вийшло. Що це? Чого в квітні? Які діти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

катаюсь і сьогодні в т.ч.

катаюсь і сьогодні в т.ч.

катаюсь і сьогодні в т.ч.

Бідолажка . Уявляю тільки як ти замерз...

:D

Та лааадно, то ж не в -11 катати. :_06:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Реєстрація у щорічній міжнародній акції збільшує шанс американській дитинці отримати велосипед у подарунок

Щодо особистої вигоди... ви отримуєте можливість більше кататись (не лише на велодень та влітку до лісу), спілкуватись з однодумцями, перетворити катання на велосипеді у корисну звичку

Для когось це додаткова мотивація відірвати дупу з дивана

Також ця акція дає можливість збільшити кількість веломаньяків :_39:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Абсолютно не в'їжжаю у тему. Тому не можу відрізнити флуд від "по дєлу".

Пів дня намагалась зрозуміти, не вийшло. Що це? Чого в квітні? Які діти?

Мабуть, це тому, що ми не американці. Тому логічне запитання, чому би не купити дитині велосипед одразу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тому логічне запитання, чому би не купити дитині велосипед одразу?

тому що ціль акції - залучити до занять велоспортом та здорового способу життя якомога більше людей

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А до чого тут американські діти, в нас що своїх дітей не має!

Свої діти є, але відповідної акції нема

Тому поки допомагаємо їм

Отримувати допомогу хочуть всі, а от коли стоїть питання надання допомоги, то "чому я?", "чому їм?", "чому не мені / нам?"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Свої діти є, але відповідної акції нема Тому поки допомагаємо їм

Я закликаю не їхати на цю акцію. Я вже не президент АВП, але... Якщо немає розуму організувати допомогу СВОЇМ дітям(я мовчу про солдатів) - давайте краще у вконтактіках прапори розвішувати, більше толку буде.

Український велопробіг на підтримку американських дітей? Та ви єбанулись, чи як???

Нє, я розумію, що це кльова соціальна акція, але... ВИ ЄБАНУЛИСЬ????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я закликаю не їхати на цю акцію. Я вже не президент АВП, але... Якщо немає розуму організувати допомогу СВОЇМ дітям(я мовчу про солдатів) - давайте краще у вконтактіках прапори розвішувати, більше толку буде.

Український велопробіг на підтримку американських дітей? Та ви єбанулись, чи як???

Нє, я розумію, що це кльова соціальна акція, але... ВИ ЄБАНУЛИСЬ????

До акції залучено понад 80 країн світу. І кожен особисто вирішує чи приймати йому участь чи ні

то за логікою виходить, що й американці єбанулись, надаючи військову та фінансову допомогу Україні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ця тема трошки не в тему. Так розумію, це стимул тим зажирівшим американцям дупу відірвати, або хоча б і нашим жиртресам. Тоді її варто не на Велопаті піднімати. А ми щось своє придумаєм, зрозуміліше і блище до нашої психології. Наприклад, як кошти з Квестів волонтерам передають. І спосіб збирання, як і мета нам і цікавіші, і корисніші, для нашої реальності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для тих кому англійська не друг, надіюсь, з дозволу ТС поясню:

1. Реєструєтесь

2. За кожних 30 людей, що зареєструвались (іншими словами просто вкинули свої дані в загальну базу) АМЕРИКАНСЬКИМ ДІТКАМ - не українським (бо спонсора серед українських організацій поки не знайшли) - ДАРУЄТЬСЯ ВЕЛОСИПЕД.

3. В сухому підсумку маємо:

а) зареєструвався

б) нікуди не поїхав, ну або поїхав, не має значенння - акції з велопробігом як такої не планувалось, здається

в) якійсь дитині в Америці прийшло щастя у вигляді велосипеда

АБО:

а) не зареєструвався

б) добра нікому не зробив

в) карма потемніла :0159:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ця тема трошки не в тему. Так розумію, це стимул тим зажирівшим американцям дупу відірвати, або хоча б і нашим жиртресам. Тоді її варто не на Велопаті піднімати. А ми щось своє поидумаєм, зрозуміліше і блище до нашої психології. Наприклад, як кошти з Квестів волонтерам передають. І спосіб збирання, як і мета нам і цікавіші, і корисніші, для нашої реальності.

Звичайно ж придумаємо. Але чим це не ідея на майбутнє до залучення спонсорів (реально зацікавлених в PR) для збору коштів для:

а) війська

б) ветеранів та їх сімей

в) сиріт

г) тощо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ця тема трошки не в тему. Так розумію, це стимул тим зажирівшим американцям дупу відірвати, або хоча б і нашим жиртресам. Тоді її варто не на Велопаті піднімати. А ми щось своє поидумаєм, зрозуміліше і блище до нашої психології. Наприклад, як кошти з Квестів волонтерам передають. І спосіб збирання, як і мета нам і цікавіші, і корисніші, для нашої реальності.

Звичайно ж придумаємо. Але чим це не ідея на майбутнє до залучення спонсорів (реально зацікавлених в PR) для збору коштів для:

а) війська

б) ветеранів та їх сімей

в) сиріт

г) тощо

Ідея, м'яко кажучи, примітивна. Наші люди придумують час від часу куди більш дотепніши акціі. А велосипедистів агитувати сідати на місяць на ровер, це як вмовляти гостя з'їсти супчику безпосередньо після весільного банкету.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А велосипедистів агитувати сідати на місяць на ровер, це як вмовляти гостя з'їсти супчику безпосередньо після весільного банкету.

з велосипедистами все ясно - катаються

а стільки ж є власників велосипедиків, які пилюкою припадають і чекають можливості бути "вигуляними". Ціль подібних акцій залучити і їх до велоруху

досвід показує, що чим дибільніша акція, тим масовіша вона
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ідея, м'яко кажучи, примітивна. Наші люди придумують час від часу куди більш дотепніши акціі. А велосипедистів агитувати сідати на місяць на ровер, це як вмовляти гостя з'їсти супчику безпосередньо після весільного банкету.

Ви не повірите, але в цьому світі крім велосипедистів (які і без того з сідла рідко злазять) є і багато інших людей, які ТЕЖ КАТАЮТЬСЯ НА ВЕЛОСИПЕДАХ, але рідше, скажімо із рекреаційною метою. Якщо ж можливість робити те що Вам подобається та ще й, одночасно, допомогти комусь (нехай навіть зовсім неукраїнським громадянам), для Вас не є розумно, тоді із радістю чекаємо благодійних акцій від українських організаторів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...