Перейти до змісту

Шпаргалки. Як списати ефективно.


golFFstream

Рекомендовані повідомлення

Наразі триває зимова сесія. І для студентів ,які від сесії до сесії живуть весело настає пора іспитів.

Є на мою думку найдієвіший спосіб списуванняд(для цого потрібно мати два телефона з камерами не менш 1,3 мегапікселя і наявність в них блю-туса):

Коли тобі видали білет, потрібно написати СМС другу(який чекає в коридорі з відкритою книжкою чи зошитом) з питанням(и) білета і чекати поки він по блю-тусу перешле сфотографовану з книжки(зошита) правильну відповідь.

Можливо хтось має свої способи?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

телефоном не все разрешают пользоваться.....так что гармошки-хороший вариант, но выучить лучше...

СЕССИЮ УЖЕ СДАЛА....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...Форум можуть читати і викладачі......Хоч попалитись??

Якщо питання теоретичні...книга думаю може знаходитись у твому телефоні....і друга залучати непотрібно....Є такий софт ReadManiac називається(тут.) Ставиться цей J2ME-мідлет і користуйся собі телефоном...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я на сонєрік кидав книгу у вигляді сайту з ссилками на параграфи і читав його у стандартному браузері.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Старий дедовскій спосіб, викладач с СБУ нафчив і доказаф. що спіймать нереально.

Теорія. Якщо викладач - зверь, він стає в "ізбрану" точку. з якої пропасається всі учаснегі екзамена. Фтикає куда спрямований ваш взор. Паетому Ваші формули записані на тильній стороні ладошкі правої руки, обо ж там клачок бумагі. при любому раскладі Зверь побачить що Ваш взор ясен пень направлений на ручку, і естественно на те що ви пишете :). Запала 0 ! проверенно !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Старий дедовскій спосіб, викладач с СБУ нафчив і доказаф. що спіймать нереально.

Теорія. Якщо викладач - зверь, він стає в "ізбрану" точку. з якої пропасається всі учаснегі екзамена. Фтикає куда спрямований ваш взор. Паетому Ваші формули записані на тильній стороні ладошкі правої руки, обо ж там клачок бумагі. при любому раскладі Зверь побачить що Ваш взор ясен пень направлений на ручку, і естественно на те що ви пишете :). Запала 0 ! проверенно !

варіант діє при майже 100% підготовленості! і використати його можна тільки при невпевненості у якомусь із питань до екзамену! (але не факт що це питання вам попадеться) а на рахунок того що викладачі дивляться куди спрямований ваш погляд це правда! багато разів перевірено і навіть деколи створювались навмисні погляди в нікуди щоб збити увагу! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Смарт, софт для читання і інфа в електронному варіанті. Не памятаю що так здавав, вроді якусь схемотехніку - давно дуже було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Класно Вам з телефонами. А в ВНУ на економічному факультеті телефони всі залишають при вході. Відмазка що це калькулятор не підходить :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Можна простим олівцем написати формули на чорному калькуляторі. При правильному попаданні світла все видно. Викладач не побачить нічого.

2. Берем листочок який будемо брати з собою на чорновик, кладемо на нього будь-який інший листочок і пишемо потрібні формули, щоправда потрібно ручку сильніше пртискати, щоб на нижньому листочку залишився чіткий відбиток. Ситуація аналогічна до пункту 1, при правильному попаданні світла все чітко видно.

3. Самий наглий спосіб. беремо подвійний листочок на чорновик. Всередині пишемо всі потрібні формули. Цей же листочок беремо з собою на контрольну. Якщо на початку пари не спалили, то можна сміливо відкривати листочок і користуватися необхідною інформацією, і нехай вам тоді хто завгодно спробує довести, що це ви не щойно на парі написали. <_<

Всі способи опробувані особисто. Всім студентам удачі на іспитах :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

С любыми шпорами башка хуже работает.

На тесту и усный и вообще смысла нет.

Обычноый то экз не стать!

Лично мы за несколько дней до госов скорешились (пьянка, оргия, все дела) с деушками из деканата, что билеты должны раскладывать.

Что отвечать, я знал за неделю. Без всякого блютуса. )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо є можливість використовувати телефон, то мобілка мені здається, самий кращій спосіб списання :smile3: , особливо якщо це смартфон.

Перед екзамином/заліком скануєш книжку, розпізнаєш і в ворд чи txt , потім на телефон.

Там є пошук, так що возитись довго не приходиться, + смартам що можна в потрібний момент швидко звернуту програмку або запустити калькулятора, тіпа щось рахуєш... ))))

Накрайняк коли взагалі не підготовлений (а це часто в мене буває) виручає інтернет і Opera mini :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а что делать если у вас дикий сименс???

Якщо так вже сталось, то дивись пост#3, програма READmaniak підходить навіть до сіменса.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Это пипец, читаю и удивляюсь - неужели сейчас никто без шпор экзамены не сдает? :smile3: Умом, обычной так называемой оперативной памятью человеческого мозга уже никто не пользуется???

Я в свое время писал шпаргалки, иногда, но при этом был уверен на 90%, что не воспользуюсь ими. Огромный плюс написания шпаргалок уже в том, что при их подготовке нужная информация сама откладывается в голове (ну это еще смотря какой предмет, конечно же). Еще один плюс - непосредственно перед сдачей можно быстренько перечитать все шпоры и вспомнить в общих чертах подзабытые вопросы - а вот уже брать шпаргалки с собой необязательно, если есть голова и хорошие мозги :)

Насчет всяких там хитроумных способов... Я, конечно, понимаю, что лень - двигатель прогресса, но не до такой же степени :0070: IMHO, так и до регресса скатиться недолго...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Это пипец, читаю и удивляюсь - неужели сейчас никто без шпор экзамены не сдает? smile.gif Умом, обычной так называемой оперативной памятью человеческого мозга уже никто не пользуется???

Бувають такі предмети, коли мізками їх зрозуміти просто неможливо. Функан до прикладу. :) А здавати треба... Так що гармошка, затиснута позаду великого пальця ПРАВОЇ руки ваш вірний друг. Запалити практично нереально, але потребує деякого тренування.

P.S. Яке щастя, що свої сесії я вже кілька років як поздавав... ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поки ви час витратите на підготування шпор, краще візьміть і почитайте матеріал, не завжди вдається списати, а так хоть щось в голові залишиться, а якщо там і нічого не було, то готуйте бабло =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шпори писати це краще навіть чим просто читати. Тиж матеріал сам декілька раз перечитуєш поки вибереш головне, щоб поменше писати. І коли пишеш той також запамятовує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Это пипец, читаю и удивляюсь - неужели сейчас никто без шпор экзамены не сдает? :) Умом, обычной так называемой оперативной памятью человеческого мозга уже никто не пользуется???

Умом здавати треба тільки ті предмети які тобі потрібні. Я до цих пір не можу зрозуміти навіщо мені на економічному філософія.Я не міг її вчити, а профілюючі предмети мав автоматом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

С любыми шпорами башка хуже работает.

На тесту и усный и вообще смысла нет.

Обычноый то экз не стать!

Лично мы за несколько дней до госов скорешились (пьянка, оргия, все дела) с деушками из деканата, что билеты должны раскладывать.

Что отвечать, я знал за неделю. Без всякого блютуса. )))

пи...шь как ник твой! ггг :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шпори писати це краще навіть чим просто читати. Тиж матеріал сам декілька раз перечитуєш поки вибереш головне, щоб поменше писати. І коли пишеш той також запамятовує.

Якщо знаєш питання і те, що від тебе хоче викладач, то читання матеріалу йде в рази бистріше, ніж тупе перечитування і "ейфорії" під ранок...АААааа я нічого не помню.

Висновок: хай там як, але до будь-якої справи треба віднестись серйозно, хоча сам я ніколи шпори на екзамени не писав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Это пипец, читаю и удивляюсь - неужели сейчас никто без шпор экзамены не сдает? :lol: Умом, обычной так называемой оперативной памятью человеческого мозга уже никто не пользуется???

Я в свое время писал шпаргалки, иногда, но при этом был уверен на 90%, что не воспользуюсь ими. Огромный плюс написания шпаргалок уже в том, что при их подготовке нужная информация сама откладывается в голове (ну это еще смотря какой предмет, конечно же). Еще один плюс - непосредственно перед сдачей можно быстренько перечитать все шпоры и вспомнить в общих чертах подзабытые вопросы - а вот уже брать шпаргалки с собой необязательно, если есть голова и хорошие мозги :lol:

Насчет всяких там хитроумных способов... Я, конечно, понимаю, что лень - двигатель прогресса, но не до такой же степени :lol: IMHO, так и до регресса скатиться недолго...

я здаю без шпор.

тільки деколи.. коли вже точно знаю, що можна списати, але не роблю шпори на бумажках, а в телефон "mjBook".

а так, то все здаю без шпор... :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я здебільшого без шпор здавав. Облом було писати. :0024:

А на екзамені коли є шпора, думаєш не про предмет, а про те як списати.

А найкраще списувати з книжки, тільки треба вибрати ключову. А потім, звичайно, комбінація наглості й обережності.:0024: І часу може забракнути, процес списування затягує.

А ще подивилися б що у студентів в результаті списування получається. Зіпсований телефон :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...