Перейти до змісту

Безвідповідальний продавець scamp


pasha1207

Рекомендовані повідомлення

Всім доброго дня.

Був у пошуках б\у флешки невеликого об'єму, і наткнувся на тему продавця scamp "Продам флешку 8гб".

Зв'язався з ним по телефону та вияснилось що попередній резервіст не вийшов на зв'язок.

Так як в книзі скарг нічого на цього користувача не знайшов, домовились що буку купувати по повній передоплаті та отримаю флешку укрпоштою.

Після того як відправив кошти (а це було ще 6 березня 2015 року) пройшло не мало часу. Весь цей час користувач не дуже бажає повідомляти трек номер посилки, спочатку казав що відправив рекомендованим листом, в нього нема чека, потім чек не з собою. Тепер навіть і трубку не бере, хоча смс після дзвінка отримав і не відписав.

Ось і перевірилась людина за 65грн.

Всім бажаю бути обережним із цим користувачем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Опять двадцать пять...

не делайте предоплату, проверенные продавцы и то кидают.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може ти не один такий... Я теж писав йому в приват, він казав що може автобусом передати... але чогось я передумав купляти ту флешку..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

просмотрел его темы по продаже - везде замануха

работает грязно за 100- 300 гривень

все расчитано на жадность покупателя

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

0639262028 , 063-92-62-028

4149-4978-2416-6989

Кузьмінець Світлана Валеріївна

Наскільки я зрозумів карта на дружину (найшов більше інформації)

Якщо це дружина (яка в приваті в колцентрі), то чоловік відповідно Женя (в Ковелі, ніби ноути ремонтує, принаймі оголошення з його тел про це говорять), знайомтесь http://vk.com/id143771746 і для тих хто не зареєстрований в соц мережі

http://wids.com.ua/resume/28/17731

ЗІ автор його тел з резюме активний дзвони або погугли

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

про всяк випадок, може хто не помітив

Борда бордою, але сьогодні ні на дзвінок ні на смс зранку відповіді не отримав. Номер мій користувач знає, так як ще позавчора телефонував йому і нагадував про чек,

просмотрел его темы по продаже - везде замануха

работает грязно за 100- 300 гривень

все расчитано на жадность покупателя

флешка за 50грн це норма, в ломбарді навіть по такій ціні можна купити. Виникла потреба, та й під рукою побачив оголошення.

Можливо з іншими товарами теж саме, але вже б були все таки скарги про такий "продаж".

ЗІ автор його тел з резюме активний дзвони або погугли

Не бажаю вибивати з людини тих 60грн и флешку, зрозуів що і на орді є недобросовісні люди, хоч і давно зареєстровані.

(для тих хто зразу ж спитає навіщо тема?)

Щоб знали інші та мали на увазі з ким краще не вести справу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так його нік сам про себе говорить: scam - англ. разг. афера, жульничество, мошенничество, надувательство.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

І так, тема все ж знову піднялась.

Сьогодні до мене зателефонувала жінка - власник карти на яку я відправляв кошти, та попросила видалити свої реквізити з цієї теми.

Попросила скинути карту свою, та вона повернула мені кошти, (скоріше за все свої власні кошти).

Пояснила що друг просив номер її карти, так як не встиг оформити карту собі.

P.S. Також сьогодні вийшов на зв'язок сам пан scamp. Прислав смс, такого змісту, що флеш була відправлена іншій людині.

Прошу адміністраторів, видалити повідомлення із реквізитами та іменем власниці карти на яку було відправлено гроші.

Дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...