Перейти до змісту

Допомога форуму


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Reputation: -6 pts

Warning Level: 7

:0024:

Видно дуже корисний юзер на форумі. Дивно -- і чого забанили?... :0024:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 65
  • Створено
  • Остання відповідь

Це не зовсім про допомогу - але вже якщо торкнулися, то варто було б зробити кнопочку "Адміністрація" , десь вгорі, біля "Галерея" та "Правила Форуму" .

Щоб Юзєри могли написати апеляційну скаргу/подяку/побажання адміністрації/власникам/модераторам.

Ну і відповідно тоді будуть задумуватися над контентом написання :0024: скарги/побажання на страх бути забаненим чи РОзглянутим :0024:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Zheny@:

Внизу головної сторінки, над списком користувачів які в даний момент зайшли на форум є лінк

The moderating team

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот и я о том же, тока щас узнал что процент предуприждений можна нажать! И нету диствительно раздела Скарг\Пропозицїй, кроме Луценка уже пожаловаться некому. Шуток вы не понимаете, все у вас как на параде. И банить просто так за негативную репу, тоже не правильно, а вдруг человек стал на путь исправления!

И то что я всех не уважаю, вы тоже не правы, ставлю всем вам -1, :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот и я о том же, тока щас узнал что процент предуприждений можна нажать!

ктож тебе виноват что ты невидеш ссылок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот и я о том же, тока щас узнал что процент предуприждений можна нажать! И нету диствительно раздела Скарг\Пропозицїй, кроме Луценка уже пожаловаться некому. Шуток вы не понимаете, все у вас как на параде. И банить просто так за негативную репу, тоже не правильно, а вдруг человек стал на путь исправления!

И то что я всех не уважаю, вы тоже не правы, ставлю всем вам -1, :-)

От якраз Луценко тобі іще в "рєпу" додасть :)

**"Рєпа" - скорочено від "рєпутація", також "рєпа" - фізіономія, обличчя, морда, храпало, фейс, писок, і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот и я о том же, тока щас узнал что процент предуприждений можна нажать! И нету диствительно раздела Скарг\Пропозицїй, кроме Луценка уже пожаловаться некому. Шуток вы не понимаете, все у вас как на параде. И банить просто так за негативную репу, тоже не правильно, а вдруг человек стал на путь исправления!

И то что я всех не уважаю, вы тоже не правы, ставлю всем вам -1, :-)

От якраз Луценко тобі іще в "рєпу" додасть :D

**"Рєпа" - скорочено від "рєпутація", також "рєпа" - фізіономія, обличчя, морда, храпало, фейс, писок, і т.д.

не дасть, того шо міліція з народом, причом тут інопланетянин-черновецький. Я знаю шо таке репа, і банять за неї просто так, без причини, пойняв. Так шо не матюкайся :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

куда можна файлы закачать?

хоцца закачать пару песен снаружы фотакома....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю ті файли тут недуже важливі, а якщо така важливість в них є, то занеси на Датагруп до адмінів вони закинуть куди потрібно чи передай користувачам вони закинуть на фтп :dont:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тебе зараз забанять!

якби ти був трошки уважнішим ,то б не задавав дурнуватих питань...

post-118-1205566079.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Заборонимо писати пости на 3 дны. За чей час почитає, подивиться, навчиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зробіть пункт **DONATE** на вмз та вму..

часом можна якусь копійчину підкинути.. (на кілька терабайтників підзбирати :( )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

угу. и закройте тему. а-то еще кто-нить найдется, кто будет считать, что своим залитым извне фильмом он принесет неоценимую помощь форуму :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...