Перейти до змісту

Горить Планшет


Рекомендовані повідомлення

Планшет Asus MeMO Pad 7 16GB White (ME176CX-1B036A)

Гріється планшет в іграх до 80 градусів. (70-80).

Моніторю програмою CPU_TEMP.

Настільки гріється що неможливо тримати в руках біля сторони там де камера, після 30 хв в любій грі.(і це ще в кімнати25-27 гр. а не 35 як минулого літа було).

Правда в мене гарантія 12м. але чи діє вона на це якщо він погорить, чи нешкодить це сенсору?, і взагалі хтось знає яка нормальна температура для них?

Може є якімь методи пониження частоти процесора без рута. Бачив що він робить на 3 частотах (простой 558mhz стандартний режим 1300mhz і буст 1800mhz)

Підскажіть будь-ласка щось по цьмоу питанню.(буду дуже вдячний)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут впринципі немає що підказувати. Грітися сильно не повинен так як це мобільний чіп, і система охолодження в ньому відповідна. НІчого занижувати не потрібно, раджу здавати по гарантії. Тим більше що авторизований центр Асусу доволі адекватний. Чи може згоріти? Є така вірогідність.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гріється планшет в іграх до 80 градусів. (70-80).

прошивка рідна?

Так рідна.

в сервісний центр однозначно

Впринципі гріється він у всіх не тільки в мене і в сервісі скажуть що це норма.

і взагалі я можу ще по 14 днях повернути назад в магазин. Мені головне знати чи не порушує це гарантію такий перегрів. Так то якщо негратись то він десь на 49-52 гр працює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тимпаче якщо є 14 днів. верніть і купіть інший. бо як недай бог згорить проц, чи сама плата від перегріву проблем буде більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зазвичай, в планшетах, гріється процесор. Це означає що він трохи коротить. В будь якому випадку, 80град явно забагато.

Як писали вище - несіть назад у магазин,і головне не кажіть що він у вас гріється, тому що прийдеться тоді чекати, поки в СЦ його будуть дивитися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зазвичай, в планшетах, гріється процесор. Це означає що він трохи коротить

не треба так все спрощувати на словах,

процесор гряється через напругу на ньому, операційне навантаження і через погане охолодження, якщо він закоротить (замкне) то лише один раз)

по іншому згоден з вами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зазвичай, в планшетах, гріється процесор. Це означає що він трохи коротить

не треба так все спрощувати на словах,

процесор гряється через напругу на ньому, операційне навантаження і через погане охолодження, якщо він закоротить (замкне) то лише один раз)

по іншому згоден з вами

це якщо трішки гріється.

вже не раз доводилось тримати в руках планшети, в яких сильно гріється проц, при цьому вони прекрасно працюють, окрім того, що заряду батареї хватає на кілька годин.

тобто проц "трохи підгорів" (чи трохи коротнув). і струм при цьому в районі 1-1,5А (в нормі 0,5-0,8А)

так що я знаю що пишу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Радив би по гарантії здати.

Я свій на Intel Bay Trail Z3537F, який в звичайному стані серфінгу був на 50 градусів, в нагрузках до 80, розібрав, дав термопасти, фольги\термопрокладки(щось на папір схоже, в неті знайшов), в дяких місцях корпус поскрипував, то дав трошки ще силікону. Результат був чудовий, скрипи пропали, температура знизилась на 10-15 градусів в сердньому. Але робиш все на сві страх і ризик, так як накосячиш нічого вже тобі ніхто не поверне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

діло в тому що за 2500 грн ничого путнього на 4 ядрах невізмеш щоб HearthStone і WOT Blitz працювало, мається на увазі в ігровому плані фірмового. Тому повертати не дуже хочеться. Напевно спробую піти ще проконсультуватися в асус центр в луцьку. ( вони по тел сказали що є ще варіант заміни плати на іншу) Якщо скажуть що він гріється то певно просто попрошу в розетці щоб поміняли на інший. Якщо і інший буде такий то прийдеться забирати гроші назад.

Хтось знає які там нормальні які критичні температури для планшеті або сенсора?

чи можна таку інформацію на сайті асус віднайти ? ( просто про процесори на звичайні компи там критичну температуру пише а тут хезе як віднайти таку інфо)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може хтось підсказати програму постійного моніторингу температури процесора на андроїді? (моя щось почала вилітати)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене стоїть CPU temp в режимі простоя 15-20. Інтернет 20-25. Ігри 30 градусів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо ще 14 днів маєте, скидуйте у заводські налаштування і повертайте. мотивуйте що слабкий по потужності під ваші завдання або щось інше. Можливо вам попав просто бракований екземпляр. Можете взяти через день такий же і далі шукати щастя. Бо коли вийде з ладу з сервісним центром буде зовсім інша пісня-терміни ремонту-час і нерви. удачі в прийнятті вірного рішення!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

діло в тому що за 2500 грн ничого путнього на 4 ядрах невізмеш щоб HearthStone і WOT Blitz працювало, мається на увазі в ігровому плані фірмового. Тому повертати не дуже хочеться. Напевно спробую піти ще проконсультуватися в асус центр в луцьку. ( вони по тел сказали що є ще варіант заміни плати на іншу) Якщо скажуть що він гріється то певно просто попрошу в розетці щоб поміняли на інший. Якщо і інший буде такий то прийдеться забирати гроші назад.

Хтось знає які там нормальні які критичні температури для планшеті або сенсора?

чи можна таку інформацію на сайті асус віднайти ? ( просто про процесори на звичайні компи там критичну температуру пише а тут хезе як віднайти таку інфо)

Треба на сайтах виробників дивитись, в мене наприклад інформація від виробника повна по процесору, пишуть то відрубу в перезавантаження може тримати 110, але хз чи корпус витримає. Я б радив дивітся не сайт асуса , а сайт виробника процесора.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім дякую.

На рахунок температур пише скрізь що максимальна температура його робоча 90 градусів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...
On 02.03.2015 at 12:48, flashmax сказано:

це якщо трішки гріється.

вже не раз доводилось тримати в руках планшети, в яких сильно гріється проц, при цьому вони прекрасно працюють, окрім того, що заряду батареї хватає на кілька годин.

тобто проц "трохи підгорів" (чи трохи коротнув). і струм при цьому в районі 1-1,5А (в нормі 0,5-0,8А)

так що я знаю що пишу.

В мене така ж проблема. В цьому випадку поможе тільки заміна процесора?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, kozachok220 сказано:

В мене така ж проблема. В цьому випадку поможе тільки заміна процесора?

 

як варіант шукати на барахолках битого,  і ліпити з двох одного

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...