Перейти до змісту

Шукаю не дорогий і швидкий друк на тканині


eNot

Рекомендовані повідомлення

Шукаю не дорогий і швидкий друк на тканині

Чорною фарбою по білій натуральній тканині. Бажано розмір А4

Пропозиції в ПП

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж цікавить дана послуга в тому плані щоб можна було фото роздрукувати в кольорі на тканині і обрамлення рамкою?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На натуральній тканині не вийде, принаймні у Луцьку. Або напівсинтетика з поліестром від 30% або на натуральній - нескладний векторний малюнок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На натуральній тканині не вийде, принаймні у Луцьку. Або напівсинтетика з поліестром від 30% або на натуральній - нескладний векторний малюнок.

Ну малюнок то не складний

Мені друкували вже, в Харкові, все зробили за хвилин 5, і запікли під пресом (з великою температурою).

Великий принтер, працює по принципу як і офісні...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну то яж сказав - у Луцьку не можна. У Харкові, Києві, Львові - можна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я роблю текстильні принтери, які друкують на натуральній тканині форматом А3+. Моїми принтерами друкували в Львові, Києві, Дніпропетровську, Чернівцях хотіли ще в Тернополі, але криза:) Так от, що конкретно і які партії цих діл потрібні. Ще один ньюанс. Якщо тканина не буде пратись, то друкувати можна звичайним пігментом, або водянкою, краще звісно пігментом. Тоді друк - дуже дешевий. Не дорожчий звичайного друку фотки. Але є ряд ньюансів, якщо ви хочете щось типу вишиванок, або під бісер, то потрібно екосольвентні фарби під сольвентні головки, що йдуть вже на професійних принтерах - це зараз анріал. Якщо можна тут, або в ПП викладіть технічне завдання. В мене зараз якраз готовий принтер до зборки, нажаль клієнт відмовився, бо ціна його піднялась в чотири рази, паралельно курсу. Він зараз розукомплектований і готовий до зборки, чи є смисл збирати? Ну і відразу подумайте про якийсь бізнес план в часи повної жопи, щоб поменше емоцій.:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще ньюанси по якості тканини. Головне її щільність і безворсистість - оскільки частина фарби просто може затримуватись на ворсі, або проходити між волокна, що робить малюнок ненасиченим.

А4-й текстильник поїхав в Івано-Франківськ, чувак його в мене прикупив за 1500грн.:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А4-й текстильник поїхав в Івано-Франківськ, чувак його в мене прикупив за 1500грн.

рєдіска! не міг подзвонити?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ось як він друкував. Я його для дослідів зробив, стояв з півтора року без діла, боявся що дюзи позасихають, тому продав за собівартість:) Я тобі казав що тим займаюсь, а тобі все ніколи:) Зараз вже не той трохи час, хіба полякам тягати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відповідь наступна для вирішення задачі. Наголошую, кому потрібно тільки друкувати ярлики для одягу, наприклад і більше нічого, при чому на натуральній тканині, то тількі шовкографічним друком, однією рамкою, однією фарбою - водянкою для шовкографії. Коштує копійки і довговічне, якщо муку не просіювати. Але якщо робити повноколірні принти, ще й декілька штук, це вже дуже дорого і тут Ді рулить:) Один такий станок для CMYK-шовкодруку обійдеться 2-3 тис. баксів, така собі каруселька. Можна і на коліні зробити, але там пидводних каменів купа. В таку кризу краще не вкладати в обладнаня а співпрацювати з вже готовими виробниками, бо так є шанс вижити обом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 1 рік потому...

шукаю друк по тканині. потрібно простий однотонний малюнок надрукувати на футболці
хто користувався, де? по якій ціні? якість?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, kayot сказано:

Зверніться до ДіФото!

мовчить діфото. писав йому.
Тому і питаю)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...