Перейти до змісту

Німеччина


740d

Рекомендовані повідомлення

Як можна за місяць навчитись (вивчити) німецьку мову, до цього вчив англійську, хотяби поверхнево. Їду на роботу в Німеччину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ходи на курси, разом з самовивченням.

рекомендую читати. навіть елементарні найпростіші дитячі казочки. На німецькій, звісно.

мінімум 4 год в день в тебе має бути в голові німецька.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як можна за місяць навчитись (вивчити) німецьку мову, до цього вчив англійську, хотяби поверхнево. Їду на роботу в Німеччину.

Візьми мене з собою! Віза є! якто кажуть відтанцюю!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є така непокана штука https://ru.wikipedia.org/wiki/Anki рекомендую. Береш розмовник, читаєш, забиваєш нові слова в anki, ця штука використовує природній механізм запам"ятовування, (в довготривалу пам"ять переходить те, що зустрілось на протязі 2-х тижнів) вона сама і поворить, шоб не забув :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще існує експрес-методика Ілони Давидової.

А взагалі, німецька набагато легше вивчається, ніж англійська. Може походу навчишся. Тільки граматику спочатку вивчити, щоб була якась основа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

neprawda !!! nimecjka gramatuka nabagato wazcha niz anglijsjka !!!!

Так і є :)

Але я вчив як англійську, так і німецьку. Німецька мова мені давалась набагато легше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені писати читати не треба, просто розуміти те що мені буде роботодавець говорити ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені писати читати не треба, просто розуміти те що мені буде роботодавець говорити ))

якщо будеш розуміти - зможеш і читати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені писати читати не треба, просто розуміти те що мені буде роботодавець говорити ))

В вашому варіанті, просто побільше читайте і слухайте радіо. Відкриваєте якусь німецьку газету типу DW, чи німецьку службу BBC і вперед. Як правило, там описуются події, що відбуваються у світі з купою картинок. Тому швидко вїдете в суть кожної новини чи статті. А потім те саме слухаєте по радіо.

Але за місяць перебування в Німеччині ви мову вивчите в рази краще, ніж би тут її "штудірували" цілий рік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але за місяць перебування в Німеччині ви мову вивчите в рази краще, ніж би тут її "штудірували" цілий рік.

Абсолютно не правильне твердження. Таке можливо лише в дитячому віці, але ж ТС не 8 років ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто мені німецька в плані вивчення важча. Але то все від людини, бажання вивчити і купи інших речей залежить.

За місяць в Німеччині можна навчитись чудово розуміти німецьку. Маючи хоч якусь базу. Говорити - навряд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

740d, а якого типу робота, якщо не секрет? І по якій візі Ви там будете працювати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але за місяць перебування в Німеччині ви мову вивчите в рази краще, ніж би тут її "штудірували" цілий рік.

Абсолютно не правильне твердження. Таке можливо лише в дитячому віці, але ж ТС не 8 років ...

Абсолютно правильне твердження, і я є підтвердженням того.

ТС - раджу супутникове тб і німецькі новини. Там спілкуються "правильною" німецькою, а це важливо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

740d, а якого типу робота, якщо не секрет? І по якій візі Ви там будете працювати?

шенген, підсобником

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пораджу вивчити в першу чергу дієслова і числа. від 1 до 20, дієслова-зроби, подай, принеси і тд.

це конкретно те, шо вам пригодиться по роботі. ну і алфавіт, обов'язково.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Класні аудіокурси є на Deutsche Welle. http://www.dw.de/учи...um-nicht/s-2561

Або тут відеокурс "полиглот немецкий за 16 часов" http://tvkultura.ru/brand/show/brand_id/57579

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...