Перейти до змісту

OpenCart vs Drupal


Grudik

Рекомендовані повідомлення

Розтолкуйте, знаючі люди, що краще для інет-магазину використати?

Аргументуйте, будь-ласка, відповіді.

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розтолкуйте, знаючі люди, що краще для інет-магазину використати?

Аргументуйте, будь-ласка, відповіді.

Дякую.

більш конкретно,

бо скажим одне а вам там тоготі того нема,

шо має мати цмс?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На дане запитання відповідь очевидно буде будь-яка.

Оприділіться, чого хочете. Зробіть ТЗ (або замовте). Даний функціонал, модулі, простота знайти виконавця для вашого завд.

Яку категорію CMS вам потрібно платну чи безплатну. Якщо ви в якісь системі розбираєтесь вибирайте її чи маєте програміста, що розбирається в конкретній CMS.

Ідеального рішення не існує. Можливо вам краще орендувати магазин.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

https://ru.wikipedia.org/wiki/OpenCart, http://myopencart.com/, http://www.opencart.ru/ - цмс для онлайн комерції. Тобто вона спеціально спроектована та заточена під інет-магазини, не портал, не сат-візитівка і т.д. Думаю для інтернет-магазину вона підійде краще. Працюю з нею досить тривалий час (розробник).
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

опенкарт - він розвивається, і не так дорого коштують прорамісти, як друпальщики :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

drupal гівно!!!

якщо рівняти opencart vs drupal в якості платформи для інет-магазину, то тут важко не погодитись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трохи розтлумачу.

Розтолкуйте, знаючі люди, що краще для інет-магазину використати?

Аргументуйте, будь-ласка, відповіді.

Дякую.

більш конкретно,

бо скажим одне а вам там тоготі того нема,

шо має мати цмс?

Звичайний інет-магазин: вибір товару, скидки, вибір доставки та оплата, пошук по сайту, порівняння товарів, список побажань, топ-сейл тощо. Тобто нічого навороченого поки не передбачається.

На дане запитання відповідь очевидно буде будь-яка.

Оприділіться, чого хочете. Зробіть ТЗ (або замовте). Даний функціонал, модулі, простота знайти виконавця для вашого завд.

Яку категорію CMS вам потрібно платну чи безплатну. Якщо ви в якісь системі розбираєтесь вибирайте її чи маєте програміста, що розбирається в конкретній CMS.

Ідеального рішення не існує. Можливо вам краще орендувати магазин.

Та ні, я сам буду робити. До цього робив сайти-візитки на Друпалі, а от тепер задумався чи не простіше буде його під Опенкарт зробити. По відгукам на Друпалі багато треба напильником пиляти буде.

спочатку - що цей сайт має продавати?

Одяг, взуття, речі для побуту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а от тепер задумався чи не простіше буде його під Опенкарт зробити

якщо так ставити питання, то на мою думку - так,але,все залежить....

Наприклад -

вибір товару, скидки, вибір доставки та оплата, пошук по сайту, порівняння товарів, список побажань, топ-сейл тощо

більшість з цього вже є "фрішне",але чи врно вам сподобається?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одяг, взуття, речі для побуту.

ну от,тут має бути зручно вибрати розмір,колір... супутні товари і т.п.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гаразд, з часом (можливо) доведеться інтегрувати магазин із службами доставки (нова пошта, інтайм). Чи можливо таке на Опенкарті?

На Друпалі точно знаю, що можна.

Одяг, взуття, речі для побуту.

ну от,тут має бути зручно вибрати розмір,колір... супутні товари і т.п.

То що краще тоді? Опен?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо панується бізнесом займатися – то краще найняти когось хто зробить добре а самому думати про бізнес

накрайняк зробити як білі люди – купити кльову тему за 50 долярів на тому ж OpenCart і хоча б мати нормальний дизайн а не фігзнащо

Ну але якщо бізнес починається з відсутності бабла – тоді вчити OpenCart безперечно найкращий варіант і не такий складний як Magento :)

P.S.: тіко нафіга такий бізнес :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

із службами доставки (нова пошта, інтайм).

на opencart - це як "два пальці", все вже давно є

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я трошки стикався з ОпенКартом, і мені чомусь здалось що ця система для того щоб один раз зробити магазин - і щоб він працював

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я трошки стикався з ОпенКартом, і мені чомусь здалось що ця система для того щоб один раз зробити магазин - і щоб він працював

один раз зробити і більше до ОпенКарта не вертатись? Чи щоб раз зробити і магазин буде працювати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інтернет-магазин - це постійна робота над удосконаленням та оптимізацією. Потрібно завжди дивитись на розширення. Не можна зупинятися у розвитку. Не забувайте про мобільні версії сайту чи адаптивний макет.

Якщо ви хоч трішки знаєте якусь систему і будете самі все розробляти, то вибирайте її. Інакше будете довго розбиратись в інших cms і лише потратите дорогоцінний час.

Почитайте ось цю статтю - http://emagnat.ru/vybor-dvizhka-dlya-internet-magazina-kakaya-cms-luchshe.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ви хоч трішки знаєте якусь систему і будете самі все розробляти, то вибирайте її. Інакше будете довго розбиратись в інших cms і лише потратите дорогоцінний час.

Зробив кілька сайтів на друпалі, але спробув інет-магазин трохи покулупати (до цього банальні візитки), то мізки вскипіли...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...