Перейти до змісту

OpenCart vs Drupal


Grudik

Рекомендовані повідомлення

Grudik, зробити - і щоб працював. Розширювати, додавати якийсь не-магазинний функціонал на ньому не так органічно, як в Друпалі. Ну, це виключно моє враження

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю магазин на Opencart.

Моїх знань сисадміна і початкових навиків в хтмл вистачило, щоб поставити і налаштувати.

Більшість модулів є у вільному доступі у російській локалізації, якщо є знання англійської, то ще більше (щоб адаптувати - треба мінімальне розуміння структури сайту і роботи модулів). Декілька модулів купив. Над дизайном не заморочувався - банально не було ні часу, ні фінансів.

додавати якийсь не-магазинний функціонал

можна приклад?

Колись для цікавості питав скільки вартував би мій магазин "під ключ" - гнули від 1500 до 2000 $

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Првильний старт уе платна тема 50 баксів, опенкарт, мінімум наворотів, швидкий хостинг на дігітал океан, можу помогти розвернути магазин під ключ, , і домен.

Витрати в рік домен + хостинг 80-100 баксів., фактично ви стартанете за 150-200 баксів.

Далі будетевжебачити що краще допиляти чи змінити, але повірте, поки ви зрозумієте у вас рік пробіжить.

Головне постійно вести магазин, щоб бути на телефоні, викладка товару і так далі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...