Перейти до змісту

Що таке Warning: unresponsive script


fotlav

Рекомендовані повідомлення

Хто в темі або стикався з такою проблемою.

ОС Windows XP браузер Mozilla Firefox

Постійно виринає вікно /скрін 1/ коли працюю в браузері, але перед появою його комп починає тормозити, або і взагалі стає в ступор, при цому на системному блоці індикатор жорсткого диску не згасає. Після закриття вікна відновлюється нормальна робота компа до наступного відкриття якогось сайту.

Рідше з'являється вікно /скрін 2/ симптоми поведінки компа тіж що і при появі першого вікна.

А також при перегляді відео наприклад в YouTube звук нормальний а саме відео показує ривками

хоча коли йде перегляд онлайн трансляції наприклад того ж громадського тв проблем немає ніяких.

П.С. антивірусом перевіряв все чисто, так що на мою думку причина в браузері.

post-15107-0-51215800-1424250670_thumb.j

post-15107-0-77539800-1424250676_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перебий собі профіль в вінді

Yava а можна детальніше бо для рядового користувача не зовсім зрозуміла коротка відповідь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це на якомусь конкретному сайті вилазить таке чи всюди?

- Спробуй оновити Firefox до останньої версії, якщо він таким не є.

- Подивись в додатках та плагінах чи не зявилось нічого такого, чого ти не встановлював (тобто лишнього).

- Як варіант можна спробувати скидання браузера до типових налаштувань. Перейти по посиланню: https://support.mozi...ource=inproduct і натиснути велику синю кнопку [Оновити Firefox]

- Проскануй системний розділ за допомогою Dr. Web Cureit.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це на якомусь конкретному сайті вилазить таке чи всюди?

Спробуй оновити Firefox до останньої версії, якщо він таким не є.

Подивись в додатках та плагінах чи не зявилось нічого такого, чого ти не встановлював (тобто лишнього).

Проскануй системний розділ за допомогою Dr. Web Cureit.

Майже всюди хоча на YouTube помітив це частіше, а ось на сайтах там де тексти це трапляється рідше.

Firefox оновлюється постійно.

Про сканування антивірусом вже писав з цим все чисто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Походу проблема з якимось розширенням для Ютуба.

Встановлений якийсь плагін для завантаження відео з Ютуба?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Походу проблема з якимось розширенням для Ютуба.

Встановлений якийсь плагін для завантаження відео з Ютуба?

Ви маєте на увазі Adobe Flash, якщо це то так він є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зроби скріншот тих додатків і плагінів що є в наявності

Так не знаю точно чи саме те що ви просили.

post-15107-0-76340900-1424258947_thumb.j

post-15107-0-72640200-1424258955_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

характеристики компа дайте,

може бути проблема навіть в драйвері відео

якщо буде можливіть то зробіть скріншот (2 процеси і память) менеджера задач, коли підвісає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

характеристики компа дайте,

може бути проблема навіть в драйвері відео

якщо буде можливіть то зробіть скріншот (2 процеси і память) менеджера задач, коли підвісає

Ці таблиці ви мали на увазі.

post-15107-0-25852800-1424263726_thumb.j

post-15107-0-29833500-1424263734_thumb.j

post-15107-0-62939100-1424263740_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

P.S.: Короче запропонував автору теми допомогу через ТімВівер... Він побоявся, запідозрив якусь аферу)))

Пропозиція ще в силі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та там давним давно відну переставити, сервіс пак 2 стоїть, то я уявляю коли там хтось щось робив і чистив і тд, а якщо знання на рівні міні повер юзер... то... тут на форумі нічого не поможеш. навіть не дочекалися поки до кінця покаже проц і пам"ять на вкладці властивості ))) :0157:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так і я звернув увагу що сп2 ще... Хотів йому накатити третій, всі оновлення і т.д.. і т.п... Почистити, настроїти...

Хотів допомогти реально... - Нівкакую))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так і я звернув увагу що сп2 ще... Хотів йому накатити третій, всі оновлення і т.д.. і т.п... Почистити, настроїти...

Хотів допомогти реально... - Нівкакую))

ТС тільки запитався поради, а Ви вже уявляєте як і коли будете переставляти вінду :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та не збирався я йому вінду перестанавлювати... Тим більше XP!

Я думав третій сервіс пак встановити... Доречі ось посилання.. Може сам зможе: ftp://195.177.73.47/images/Microsoft/ru_winxp_pro_with_sp3/ru_winxp_pro_with_sp3_vl.iso

Потім встановити всі доступні оновлення які вийшли після SP3... http://simplix.info/updatepack/UpdatePackLive-15.2.17.exe

Потім ще раз перевірити через Windows Update чи не має ще якихось оновлень...

Почистити комп якимось клінером...

Провести дефрагментацію дисків...

А там дивись і Файрфокс запрацює як належить...

І все це можна зробити дистанційно! Зазвичай я беру за таке гроші зі своїх клієнтів але цьому юзеру пропонував безкоштовно))

Але як кажуть: "Хозяин - барин!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У вас - 1) одноядерний процесор(тимбільше якщо целерон наприклад). На скріні номер 1 під написом "Комп*ютер" має написати конфігурацію( не зразу-через півхвилини максимум. 2) яке відео - теж не зрозуміло. На старих ПК ютуб(та і флеш взагалі) не має йти гладко і плавно. В першу чергу вважаю винна стара конфігурація ПК. Сервіс пак-мало вплине

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чекайте народ, з того, що ви пишете виходить що типу зілізо і програмне забезпечення застаріле тому тормозить і все таке інше, я правильно вас розумію?

Ну але ж раніше то все літало тобто відео, фільми я навіть при меншій швидкості інету дивився без проблем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думав третій сервіс пак встановити... Доречі ось посилання.. Може сам зможе: ftp://195.177.73.47/images/Microsoft/ru_winxp_pro_with_sp3/ru_winxp_pro_with_sp3_vl.iso

Потім встановити всі доступні оновлення які вийшли після SP3... http://simplix.info/...ive-15.2.17.exe

Потім ще раз перевірити через Windows Update чи не має ще якихось оновлень...

Почистити комп якимось клінером...

Провести дефрагментацію дисків...

А там дивись і Файрфокс запрацює як належить...

І все це можна зробити дистанційно! Зазвичай я беру за таке гроші зі своїх клієнтів але цьому юзеру пропонував безкоштовно))

Але як кажуть: "Хозяин - барин!"

забули добавити - якщо вінда "криво" ломана, то вас відрубає, а автор отримає заблокований комп .. тоді точно доведеться переставляти вінду .. от тільки вже не дистанційно :) ... ніколи не ставте віддалено СП3 якщо не впевнені в вінді - перевірено, бувають нюанси ;)

а по темі - це явно флеш (який доречі вже задовбав оновлятись з початку року) не і СП3 :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

забули добавити - якщо вінда "криво" ломана, то вас відрубає, а автор отримає заблокований комп .. тоді точно доведеться переставляти вінду .. от тільки вже не дистанційно :) ... ніколи не ставте віддалено СП3 якщо не впевнені в вінді - перевірено, бувають нюанси ;)

а по темі - це явно флеш (який доречі вже задовбав оновлятись з початку року) не і СП3 :)

дякую що наголосили про криво ломану вінду, а то я теж був м'яко здивований коли мені кидають посилання на офіційні сайти щоб я там щось оновляв.

так я ось теж думаю що не потрібно так глибоко копати, а відповідь треба шукати на поверхні тобто пов'язано з флеш, бо після надцятого оновлення трапилась така оказія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну але ж раніше то все літало тобто відео, фільми я навіть при меншій швидкості інету дивився без проблем.

раніше працювало бо фаєфокс була старіша версія і флеш, які краще працювали зі старим залізом і старими дровами.

можете спробувати інший браузер

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...