Перейти до змісту

Що таке Warning: unresponsive script


fotlav

Рекомендовані повідомлення

забули добавити - якщо вінда "криво" ломана, то вас відрубає, а автор отримає заблокований комп .. тоді точно доведеться переставляти вінду .. от тільки вже не дистанційно :) ... ніколи не ставте віддалено СП3 якщо не впевнені в вінді - перевірено, бувають нюанси ;)

а по темі - це явно флеш (який доречі вже задовбав оновлятись з початку року) не і СП3 :)

дякую що наголосили про криво ломану вінду, а то я теж був м'яко здивований коли мені кидають посилання на офіційні сайти щоб я там щось оновляв.

так я ось теж думаю що не потрібно так глибоко копати, а відповідь треба шукати на поверхні тобто пов'язано з флеш, бо після надцятого оновлення трапилась така оказія.

оновити потрібно і навіть дуже потрібно... от тільки не віддалено і бути готовим до "сюрпризів піратської копії"..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оновити потрібно і навіть дуже потрібно... от тільки не віддалено і бути готовим до "сюрпризів піратської копії"..

ну що там експериментувати, в мене вже досвід є, блокується повністю ОС і просить купити ключ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хм. щось взагалі не пам*ятаю що ос блокується. Я наприклад завжди роблю так по бажанню замовника 1. Встановлюю чисту XP sp3корп після чого вимикаю оновлення і "службу обеспечения безопасности". 2.Або ж ставлю wpa_kill, оновлення працюють. В якийсь момент роботи - каже що піратська, повторно запускаємо wpa_kill і зникають сповіщення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оновити потрібно і навіть дуже потрібно... от тільки не віддалено і бути готовим до "сюрпризів піратської копії"..

ну що там експериментувати, в мене вже досвід є, блокується повністю ОС і просить купити ключ.

саме так .. а тоді потрібно просто "відучити від жадібності" :) .. але це все робиться сидячи за компом і тільки так ...

хм. щось взагалі не пам*ятаю що ос блокується. Я наприклад завжди роблю так по бажанню замовника 1. Встановлюю чисту XP sp3корп після чого вимикаю оновлення і "службу обеспечения безопасности". 2.Або ж ставлю wpa_kill, оновлення працюють. В якийсь момент роботи - каже що піратська, повторно запускаємо wpa_kill і зникають сповіщення

ключове слово - "Встановлюю чисту XP sp3корп" ... а що в автора - я наприклад не знаю, тому і написав саме так як написав :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А насправді все заключається в скриптах, якийсь з них (не обов"язково це флеш чи ява) починаєте трішки підторможувати - через систему, чи слабе залізо, чи просто відкрито багато вкладок і не встигає опрацьовуватись. А ви не хочете чекати і воно вам видає помилку "Обережно - скрипт не встигає опрацьовуватись". В такому випадку дійсно простіше переставити ОС, налаштувати все нормально і не гадати. Ніж зараз на цій вінді щось справляти мудрити і тд. Зараз всі браузери стали такі прожорливі що то атас. НЕ можете самі це зробити - зверніться до нормальних людей, які переставлять і все настроять. І не бійтеся таймвівера і подібного, ви все бачите що людина робить. Так що нічого не вкраде і лишнього і не зробить :_08: . Тему можна напевно вже і закрити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...