Перейти до змісту

50 відтінків Грошей


madkot

Рекомендовані повідомлення

Скажи будь ласка а ти всі три книжки прочитала?

дивитись з 3:00 хв. до 3:23 хв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 86
  • Створено
  • Остання відповідь

Скажи будь ласка а ти всі три книжки прочитала?

Ага, а ше буквар і зелену.

Зараз мова йде про "50 відтінків сірого", по якій знятий фільм. Чи будем мірятись довчиною списку прочитаних книг?

SunSeth, читаеш думки))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажи будь ласка а ти всі три книжки прочитала?

Ага, а ше буквар і зелену.

Зараз мова йде про "50 відтінків сірого", по якій знятий фільм. Чи будем мірятись довчиною списку прочитаних книг?

SunSeth, читаеш думки))))

Ну раз прочитані всі три книжки -трозкажи будь ласка основну ідею трилогії, будь ласка.

Мені цікаво що саме ти в ній побачила, а що ні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читав першу книгу.Гівно,гівном,вибачте на слові.Так до решти і не дочитав...А решту-дві,навіть і братися не буду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читав першу книгу.Гівно,гівном,вибачте на слові.Так до решти і не дочитав...А решту-дві,навіть і братися не буду.

Цікава відповідь. Очевидно коли вам показують жінку, проводячи камерою знизу до верху. То на першому етапі, коли показують п'яти то ви просите зупинити бо далі все ясно. І не дуже вам привабливо це, так)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікава відповідь. Очевидно коли вам показують жінку, проводячи камерою знизу до верху. То на першому етапі, коли показують п'яти то ви просите зупинити бо далі все ясно. І не дуже вам привабливо це, так)

Цікаве судження.А Ви,шановний,читали сей "геніальний" твір? Якщо так,то поділіться,що ж Вас так вразило в ньому? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також вчора переглянув фільм "50 відтінків"..

Що можу сказати? Розчарований. Перші 30хв. справді чогось чекав. Але..

Немає глибини. Акторська гра - її немає. Дівчина ще так-сяк, але все інше..

Режисура - на рівні поганого любителя. Ні, інтер'єр, місця, освітлення - до цього ніяких претензій. Але НЕМАЄ ГЛИБИНИ ПОЧУТТІВ, немає ПЕРЕЖИВАНЬ. На екрані (крім перших двох сцен) чесний трах, про який попереджував Грей.

"Ви ніхто, і звати Вас ніяк". - Ось що я можу сказати про режисера та знятий ним фільм.

А от дружині фільм сподобався. :/ На диво.

Можливо тому, що перед цим вона читала першу книгу. От книга їй не сподобалася.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Книга 50 відтінків сірого це деградація суспільства, я маю наувазі її шалені рейтинги. Історія розказана в ній сіра й нецікава як і самі персонажі. Є багато чудових як еротичних так і не дуже творів, чому саме ця зараз у всіх на вустах не дивно, гроші й реклама роблять свою справу. Теза про більший тираж та популярність ніж Гарі Потер, якого я не читав, але визнаю як подію в світовій літературі, взагалі не витримує критики. Варто лише подивитись статистику.

Фільм це окрема історія, на лівжорналі є багато фото з кінотеатрів, де показана основна аудиторія, дівчатка 15-20 років. Мабуть зараз молодьож тільки таке й може читати.

Єдиний плюс, що хоч щось таки примусило людей кинути монітори й почитати. Але з таким самим успіхом можна читати якусь білетристику типу дарї донцової. Дякую за увагу)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ін май опініон, цю книгу прочитали люди навіть ті, які взагалі рідко читають хоч щось, і для них вона виявилась шедевром* (тому що більше нічого не читали)

я вас прошу, є купа цікавих речей, і 50 - справді г"внецо, правда розпіарене)

1-шу книжку ледь дочитав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікава відповідь. Очевидно коли вам показують жінку, проводячи камерою знизу до верху. То на першому етапі, коли показують п'яти то ви просите зупинити бо далі все ясно. І не дуже вам привабливо це, так)

Цікаве судження.А Ви,шановний,читали сей "геніальний" твір? Якщо так,то поділіться,що ж Вас так вразило в ньому? :)

я не казав, що твір геніальний, але він заслуговує увагу., а прочитати першу частину книжки і вважати себе таким, що зрозумів закладений в трилогію задум автора - це те ж саме, що судити по людині, розглядаючи лише його фото у памперсах, зробивши висновки що цей "гівнюк" постійно ходить собі у штани.

Я так саме не міг зрозуміти у чому секрет фотографій Андреса Гурскі, а потім все ж таки зрозумів. - розглядати фото на екрані ПК 15"-22" і дивитись на теж фото, але у друкованому варіанті, розміром 2х5 метрів - то є різні речі.

дивитись кіно на телефоні в camrip і у кінотеатрі - теж різні речі.

кожному своє.

p.s. не знав що так багато людей можуть сказати про себе - що вони експерти у літературі. )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

p.s. не знав що так багато людей можуть сказати про себе - що вони експерти у літературі. )))

Хто ці люди?

ЗЮ,Ладно,зійдемося на тому,що я грубий,неотесаний мужлан.Не зрозумів високого посилу,даного твору :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Реклама - двигун продаж.

Напевно цей фільм просувала ті ж люди, що й "Люсі". Пам'ятаю який був ажіотаж, реклама була повсюди - радіо, білборди, ТБ, сайти. Коли ажіотаж спав ми з дружиною спокіно його подивились під кінець тижня, сидячи двоє в кинозалі, потім тихо поплювалися з фільму, радіючи, що не стали жертвами маркетологів.

Так от я дружині пророкував таку ж судьбу і "50-ти відтінків".

Чесно, не тягне туди ані трохи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Глянув рейтинг фільму на кінопошуку, якщо кажете що екранізація краща за книгу, тоді все дуже печально)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Глянув рейтинг фільму на кінопошуку, якщо кажете що екранізація краща за книгу, тоді все дуже печально)

Згідний, для мене Кінопоиск (http://www.kinopoisk.ru/film/688832/) теж дуже інформативний сайт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Глянув рейтинг фільму на кінопошуку, якщо кажете що екранізація краща за книгу, тоді все дуже печально)

це ви кому писали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

парашний фільмец. спанч боб рулить.

глянув відтінки і спанч Боба. один "краще" іншого)) скучні 50 відтінків і шизанутий спанч))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ходили знайомі. Сказали шо фільм амно. Добре що попередили зекономив гроші)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здається мені, що тут вже давно немає про що говорити. Реклама зробила свою справу - розфарбувала "50 відтінків сірого" усіма відтінками райдуги, а люди, як завжди ринули в кінотеатри віддавати свої гроші.

Подивились? Сподобалось - ні? Гроші назад не забереш, а тим часом фільм уже мабуть окупився його творцям :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...