Перейти до змісту

50 відтінків Грошей


madkot

Рекомендовані повідомлення

Вчора з дружиною ходили на розрекламований фільм, по книжці яку читали.

сказати що не сподобалось - це нічого не сказаати.

Очевидно, що автори фільму, вирішили заробити грошеням і в погоні за ними вибрали історію з книги-бестселлера, сподіваючись, на шалені прибутки.

Знімати фільм по маловідовій книжці -це одне, а от коли знімаєш фільм на основі популярної книжки - то інше.

Скажу просто - у історію показану у фільмі я не повірив. це фільм одноденка - подивився і забув.

Автори не змогли передати атмосферу тонкого психологічного світу Крістіана Грея, світу в якому він живе з дитинства,

світу, наповненого душевними та тілесними травмами дитинства та юності, в поєднані з величним багатством нинішны досягнень.

Книга опсисує зближення двох людей, і розкриття та зміні один одного в бажанні бути разом, але через пізнання граней насолоди ти болю під час інтимним сцен.

У фільм ж ми бачимо простеньку історію про Попелюшку та багатія із деякими сексуальнами особливостями.

Головний актор - надто солоденько виглядає для людини, котра живе у світі постійної зміни тілесного болю та насолоди.

надто м"який, для того, хто створив велику імперію бізнесу. скоріше виглідає на того, кому батьки передали весь бізнес у керування.

Головна героїня - не передала образ цнотливої закоханої дівчинки, котра робить багато помилок на шляху до щастя.

Фільм вийшов як комедія, наповнена еротичними сценами.

Таке відчуття що фільм робили без глибокого неодноразового прочитання книжки, читаючи лише сценарій. робили на скору руку, робили, щоб просто заробити гроші.

І нехай, вони показали лише частину історії сподіваючись знімати продовження, але особисто я та більшість людей, котрі стояли у черзі в гардероб були розчаровані, та на продовженння точно не підуть.

це пуста трата часу та грошей.

Це той випадок, коли бажання заробити гроші перемогло добро та любов котрі мали б бути показанні у фільмі більш яскравіше.

Для мене, як для фотографа, були цікаві моменти по постановці кадрів, освітленню, кадруванню. а сам фільм був скучноватим, не було інтриги очікування: "ну як же вони покажуть ось цю сцену чи ту і т.д."

Це особисто моя думка про фільм, можливо у когось вона буде іншою.

Дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 86
  • Створено
  • Остання відповідь

Боюсь що все простіше: не ти з дружиною ходив, а вона з тобою. ;) Фільм на таке і розрахований.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Боюсь що все простіше: не ти з дружиною ходив, а вона з тобою. ;) Фільм на таке і розрахований.

цікаво чому ти так вирішив, адже ініціатором походу був я.

на що таке він був розразований?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікаво чому ти так вирішив, адже ініціатором походу був я.

не ти з дружиною ходив, а вона з тобою

за компанiю )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

avatar.jpg

картинка нідочого - книждка сильна, але якщо читати всі три частини. фільм - фільм фуфло

цікаво чому ти так вирішив, адже ініціатором походу був я.

не ти з дружиною ходив, а вона з тобою

за компанiю )

очевидно це ти зробив такий висновок, порівнюючит по собі. я точно не за компанію йшов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

очевидно це ти зробив такий висновок, порівнюючит по собі. я точно не за компанію йшов.

др-у-ж-и-н-а, за компанiю, пiшла

P.S. Мабуть, все-таки сильний фiльм (я лише читав книгу), якщо тебе ще й досi "тримае"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

очевидно це ти зробив такий висновок, порівнюючит по собі. я точно не за компанію йшов.

др-у-ж-и-н-а, за компанiю, пiшла

P.S. Мабуть, все-таки сильний фiльм (я лише читав книгу), якщо тебе ще й досi "тримае"

ми йшли подивитись фільм разом.

а фільм - він не тримає. просто вирішим написати про це.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ми йшли подивитись фільм разом.

Ненавиджу влазити в не свою справу, але вже влiз :-)

Хто був iнiцiатором? ну, типу, хто сказав: "люба(любий), ти знаеш, пiслязавтра в Луцьку ``50 вiдтiнкiв грошей``, сходимо? а потiм, як ти любиш"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ми йшли подивитись фільм разом.

Ненавиджу влазити в не свою справу, але вже влiз :-)

Хто був iнiцiатором? ну, типу, хто сказав: "люба(любий), ти знаеш, пiслязавтра в Луцьку ``50 вiдтiнкiв грошей``, сходимо? а потiм, як ти любиш"

ще раз кажу - не суди по собі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таке відчуття що фільм робили без глибокого неодноразового прочитання книжки

Це стьоб? Твір 5-тикласника про те, як він провів літо має більшу літературну цінність. Попелюшка + бдсм × відсутність літературноі подачі. В мене ШОК, що це взагалі може подобатись чоловіку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТС, ти створив тему, щоб обговорити фільм чи щоб донести до товариства, що нарешті доріс до того, щоб зрозуміти, що кіно знімають задля того, щоб заробити грошей?

P.S.: звиняйте за москальську

Як би хотілось, щоб люди не виносили своє гівно з розділу "Політика" і не кидались ним у натовп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таке відчуття що фільм робили без глибокого неодноразового прочитання книжки

Це стьоб? Твір 5-тикласника про те, як він провів літо має більшу літературну цінність. Попелюшка + бдсм × відсутність літературноі подачі. В мене ШОК, що це взагалі може подобатись чоловіку.

Що на Вашу думку має подобатись чоловіку? Хоча існує така думка, що всі чоловіки зараз в АТО, а не на сеансі показу 50 відтінків...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таке відчуття що фільм робили без глибокого неодноразового прочитання книжки

Це стьоб? Твір 5-тикласника про те, як він провів літо має більшу літературну цінність. Попелюшка + бдсм × відсутність літературноі подачі. В мене ШОК, що це взагалі може подобатись чоловіку.

Що на Вашу думку має подобатись чоловіку? Хоча існує така думка, що всі чоловіки зараз в АТО, а не на сеансі показу 50 відтінків...

Помітно, що ви не читали)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фильмы в кинотеатрах это как лотерея. Щас кино пахоже "сходи на фильм и почувствуй себя лохом". Лучше в театр сходить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ходив на Спанч Боба! Але в мультику маразму багато, але смішного - не дуже. Перша частина була набагато сильніша.

Мене просили більше місяця почитати книжку 50 відтінків сірого. Став читати. Десь до тридцяти сторінок, включаючи обкладинку був собі текст в якому щось було. Я маю на увазі що люди між собою розмовляють. А потім почалось пєрдолєнє і так до 100-ї сторінки. Потім глянув на кількість сторінок в книжці, прикинув що є три томи і паснув. Я не сильно вникав в того Грея. Спільного замало. Мене не гвалтувала вихователька в садочку і т.д. короче я повністю ненормальний читач для такої книжки, тому книжка від мене втікла, а я недоганяв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не читав книжку, не дивися фільм , але з "анотації" в темі, зрозумів одне -не завжди треба екранізувати книжки. Часом сенс, який вкладає автор в саму книжку, сценарист і режисер не в змозі передати в своєму "творінні". Наприклад, мені , подобається творчість Булгакова. Багато разів перечитував Майстер і Маргарита, дивився серіал, і, як той казав" не то пальто")))))) Книжка мені здалася "глибшою". Напевно, у кожного свій "смак" і внутрішнє сприйняття.)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таке відчуття що фільм робили без глибокого неодноразового прочитання книжки

Це стьоб? Твір 5-тикласника про те, як він провів літо має більшу літературну цінність. Попелюшка + бдсм × відсутність літературноі подачі. В мене ШОК, що це взагалі може подобатись чоловіку.

Що на Вашу думку має подобатись чоловіку? Хоча існує така думка, що всі чоловіки зараз в АТО, а не на сеансі показу 50 відтінків...

Помітно, що ви не читали)

Скажи будь ласка а ти всі три книжки прочитала?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...