Перейти до змісту

Золотий браслет (прошу повернути).


Oksana04

Рекомендовані повідомлення

В зв'язку з останніми подіями в моєму житті - мало вірю та все ж сподіваюсь, що хтось знайшов та поверне мені за винагороду мій золотий браслет, загублений вчора.

post-8000-0-22272500-1423464059_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оксана, такі речі просто так не зникають. Тому подякуй що Бог взяв грошима, а не здоров'ям чи ще чимось, подякуй і відпусти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оксана, такі речі просто так не зникають. Тому подякуй що Бог взяв грошима, а не здоров'ям чи ще чимось, подякуй і відпусти.

Аж сльози виступили... Якраз через проблеми зі здоров'ям помітила пропажу аж пізно вночі, хоч виходила на вулицю ще в другій годині.

Це був подарунок. А відпустити, скоріш за все, доведеться...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взято з книжки (прикріплено)

Все дано нам свыше во временное пользование, в том числе и жизнь.

Сразу спросите себя, что вы боитесь потерять?

Именно к этому нужно изменить свое отношение. Сделать это не целью в жизни, а средством жизни.

Например, если вы зацеплены за деньги и делаете их целью в жизни, то в подсознании будет страх их потерять, а в вашей жизни будут возникать всевозможные ситуации, которые будут приводить к потере денег.

Если вы относитесь к близкому человеку (например, мужу/жене) как к собственности и цепляетесь за отношения, то страх потерять эти отношения приведет в конечном итоге к одиночеству или у вас сохранятся отношения, но при этом будут тяжелые болезни

sinelnikov_vozljubi_bolezn_svoju.doc

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що тут за бредятіну люди пишуть, тіпа там Бог і так далі, загубила людина через свою необачність, або замочок був ненадійний і так далі, просить хто знайшов повернути, от і вся справа.

історія з життя мого родича колись ще в часи СССР знайшов він пакетик з золотми прикрасами, відніс в міліцію, йому "клеїли" статтю за кражу того самого пакетику, мав купу проблем з тим всім, чудом що не сів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що тут за бредятіну люди пишуть, тіпа там Бог і так далі, загубила людина через свою необачність, або замочок був ненадійний і так далі, просить хто знайшов повернути, от і вся справа.

історія з життя мого родича колись ще в часи СССР знайшов він пакетик з золотми прикрасами, відніс в міліцію, йому "клеїли" статтю за кражу того самого пакетику, мав купу проблем з тим всім, чудом що не сів...

можливо для когось це і брєдятіна, а для когось це знак.

якщо дивитись на життя та події у ньому як набір певних, окремих кадрів - то ваш погляд логічний.

якщо ж переглядати це все як розвиток певної сюжетної лінії - то часто можна побачити скриті взаємозв"язки. так би мовити - причини та наслідки.

але то таке - кожен обирає свій рівень та якість перегляду життя. - одним CAMrip добре, іншим HD, ще комусь 3D - це все життя, але кожен бачить його по різному. )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

згуба - це згуба, не більше і не менше, надто багато ліпиться містики навколо розсіяності\неуважності...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оксана, такі речі просто так не зникають. Тому подякуй що Бог взяв грошима, а не здоров'ям чи ще чимось, подякуй і відпусти.

Аж сльози виступили... Якраз через проблеми зі здоров'ям помітила пропажу аж пізно вночі, хоч виходила на вулицю ще в другій годині.

Це був подарунок. А відпустити, скоріш за все, доведеться...

В що вірить людина, від того і отримує( це я на кшталт містичності про яку писав madkot). Пару днів тому, моя дружина загубила золотий кулон( є припущення, що десь на таможні польській, коли виходила з машини.) Саме цікаве, що золотий ланцюжок, не маленької ваги, залишився на шиї з розстебнутим замком. Кулон був у вигляді іконки Божої Матері.

Містика чи ні, але ввечері наступного дня вона за хворіла. Сказав їй те, про що писав madkot - відпусти з побажанням тому хто знайде - на здоров`я.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мало вірю та все ж сподіваюсь, що хтось знайшов та поверне мені за винагороду мій золотий браслет,

Минулого літа дитина згубила кулончик із Божою матір'ю. Не повернули і не знайшли.

Хай такі речі будуть на совісті тих, хто не повертає.

Я позавчора знайшов мобільний телефон - повернув власнику. Просто так. Мені навіть "Дякую" не сказали. То що тепер?

Я від того не розбагатію, але маю надію, що повернеться іншим добром.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Женя, думаю що проблема не в тому. кому повертати кулончик? часто бачиш на кулонах ім"я власника? Коли це телефон- зрозуміло що можна подзвонити і визначити чий він, а з золотом в будь якому випадку можливіст ьповернути обмежена. Я не кажу про бажання а саме про можливість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...